Aftershock

W.A.S.P.

Poznat
Poruka
9.005
Драге колеге форумаши и драге колегинице форумашице ... сви знамо да смо после неког раскида једно време јако тужни (да не кажем скењани) и да треба да прође одређено време да би опет могли да функционишемо нормално ... Е сад кад то време прође, односно кад преболите, да ли вам се некад деси афтершок. Дакле
*Какве је последице оставио раскид на вас (значи рецимо најгори који сте имали)
*Да ли се сетите бивше(г) и неких лепих момента с њом/сим;
*Да ли се 'избедачите' што нисте и даље заједно
*Какве су емоције присутне ?
*Да ли вас заболи (макар мало) што сад неко други 'поседује' (да не кажем кара) ту особу чак иако сте ви са неким другим?
*Да ли мислите да неко пати за вама? (мислим бивше љубави)
 
*Какве је последице оставио раскид на вас (значи рецимо најгори који сте имали)

Ozbiljno sam se zapitala o tome ko sam, sta zelim... hehhe, a to je najgore... kad te neko natera da se zapitas... da zastanes i razmislis o tome da li si srecan...

*Да ли се сетите бивше(г) и неких лепих момента с њом/сим;

Ne... ili izuzetno retko.

*Да ли се 'избедачите' што нисте и даље заједно

Ako smo tek raskinuli - da. Ako je rec o nekome od pre - ne.
Mada desilo mi se da pomislim da bi bilo bolje da sam neke upoznala tek sad, pri ovoj pameti...


*Какве су емоције присутне ?
Nema emocija. Ne zivim u proslosti. Ne osecam nista prema nekima od ranije.

*Да ли вас заболи (макар мало) што сад неко други 'поседује' (да не кажем кара) ту особу чак иако сте ви са неким другим?

Nee, tako mi svejedno... Nadam se da su srecni, to im od srca zelim.

*Да ли мислите да неко пати за вама? (мислим бивше љубави)

Ne mislim vec znam. Da.
 
jooooooj kako je ovo dobroooooooooooo.:-):-):-):-) vishestruko citiranjeeeeeeeeeee.:-):-)
izvini wasp ja se samo malo igram shokirale su me ove promene.
Ja samo da visestruko pozdravim ovu devojku, al od srca:-D

Видим данас је једино гошћа комуникативна ... остали изгледа још нису попили прву кафу ...

Gossca je vrednica... hehe
 
Moras da kliknes na svaki post koji hoces da citiras ("Visestruko citiranje" da postane crveno"), pa onda na "citiraj". :-)

Jesam nesto zabrljala... jesam izgleda...:D
ахам ево успео сам 8)
Додуше ово може и са копипејстом да се реади у брзим одговорима ... тако је чак интересантније
 
prvo CMOOOOOOOOOOOOOOOOK za tebe,pametnice :lol:
a sad malo ja:
*da kazemo da jeste-psihofizicke i to nimalo naivne,ali zacelice se rane......8-)
*juce sam imala te momente dok sam setala po shumi i pokusavala da se pokupim,....trudim se da ljude pamtim po lepim dogadjajima.....8-)
*mozda se izbedacim na sekund,ali ako je neko bivsi,postoji dobar razlog za to,zar ne?!:roll:
*ambivalentne emocije-ljubav,mrznja,bes,zelja za osvetom,svasta nesto,a onda samo ravnodusnost......oslobodila sam se "niskih strasti",sada sam cista i pred Bogom i pred sobom....ljubav treba da bude cista ko suza i ne dam da mi je iko uprlja....8-)
*"bolelo je kao da si prvi,sada mi nije,nista mi nije"......da,zaboli.......rasplacem se...povremeno....ali mi je i drago,jer ga volim kao da mi je iz oka ispao....svako zasluzuje svojih 5 minuta,parce srece,plavog neba i da bude voljen....8-)
*odlicno pitanje....NE,NE PATI....sigurna sam skoro 99,9%....bash sam juce,u nastupu inspiracije,napisala sms,u kojem stoji i ovo:"bash bih volela da znam da li je mene neko nekad toliko voleo i zeleo da budem sa njim"....jednostavno,ne spadam u grupu fatalnih zena...ja sam devojcica iz komsiluka,dobro dete,velikog srca,sirokog osmeha i donosim srecu onima koje volim.....i ne treba da pati,tako se samo siri negativna energija....8-)


Posle ovog, ja nemam sta da odgovaram na temu. 8-)
Osim sto me njegovo "*******" sa drugom ne tangira uopste, upravo zbog uvelicanog i podebljanog. :razz:
 
Odlichna tema, samo ne mogu vishe da se bavim tematikom bivshih...Smuchilo mi se bre....Ponekad se zapitam shta sam uopshte radila toliko godina sa svakim od njih...
Dok si sa nekim sve je lepo, kad prekinesh vezu, prodje neki period raspadanja, sastavish se, i zaboravish...
I posle par meseci, godina, osecash se kao da nisi ni bio sa tim nekim...Ostanu lepe uspomene, trenuci...kojih se setish, nasmejesh se...i idesh dalje...
Posle odredjenog vremena ni ta osoba sa kojom smo bili a ni ti, niste vishe isti. Stvari se menjaju, ljudi se menjaju. I sve ostane zapisano u proshlosti, na slikama u secanju...A ziveti od secanja ili ziveti u proshlosti se ne isplati...
 
Драге колеге форумаши и драге колегинице форумашице ... сви знамо да смо после неког раскида једно време јако тужни (да не кажем скењани) и да треба да прође одређено време да би опет могли да функционишемо нормално ... Е сад кад то време прође, односно кад преболите, да ли вам се некад деси афтершок. Дакле
*Какве је последице оставио раскид на вас (значи рецимо најгори који сте имали)
*Да ли се сетите бивше(г) и неких лепих момента с њом/сим;
*Да ли се 'избедачите' што нисте и даље заједно
*Какве су емоције присутне ?
*Да ли вас заболи (макар мало) што сад неко други 'поседује' (да не кажем кара) ту особу чак иако сте ви са неким другим?
*Да ли мислите да неко пати за вама? (мислим бивше љубави)

Posledice... hm... pa pored depresije,doshlo je do pada samopouzdanja i pochela sam da sumnjam u sve svoje odluke i sve zhivo shto sam radila.. postala sam apsolutno nesigurna u sebe i osecala sam se kao napushteno kuche,koje ne zna gde ce....izgubila par kilak oje nisam uspela da vratim.... opshti haos u glavi....
Pamtim sve lepe momente sa bivshim momcima... i ponosna sam shto to ne zaboravljam
Postoje trenuci kad mi je zhao...ali onda se setim zashto smo raskinuli i shvatim da je tako najbolje
Ponekad sam nostalgichna...ne znam..setna.. ponekad se setim lepih trenutaka i ispune me neke nezhnosti.... u principu,to su sve ljudi koje sam mnogo volela i koji su mi ostali dragi
Pa ne bash...mislim,ne bude mi sve jedno kad ga prvi put vidim sa drugom,ali ako sam ja srecna,valjda i on zasluzhuje da bude srecan.... Naravno,ovaj odgovor ne vazhi za "svezheg" bivsheg u koga sam recimo josh uvek zaljubljena i za kim patim.. njega kad bih videla sa drugom srce bi mi puklo..mislim,ok recimo da saznam da je u vezi..patila bih,ali shta sad.. zhelim mu sve najbolje..ali da ga vidim sa njom... :cry:
Nazhalost,znam da nekoliko nijh pati za mnom.... i to je neshto chime se ni najmanje ne ponosim....:(
 
Драге колеге форумаши и драге колегинице форумашице ... сви знамо да смо после неког раскида једно време јако тужни (да не кажем скењани) и да треба да прође одређено време да би опет могли да функционишемо нормално ... Е сад кад то време прође, односно кад преболите, да ли вам се некад деси афтершок. Дакле
*Какве је последице оставио раскид на вас (значи рецимо најгори који сте имали)
*Да ли се сетите бивше(г) и неких лепих момента с њом/сим;
*Да ли се 'избедачите' што нисте и даље заједно
*Какве су емоције присутне ?
*Да ли вас заболи (макар мало) што сад неко други 'поседује' (да не кажем кара) ту особу чак иако сте ви са неким другим?
*Да ли мислите да неко пати за вама? (мислим бивше љубави)

nikad nisam imala tako bolan raskid(bar ne po mene)...u par slucajeva mi bilo tesko al ja slusam onu izreku da "klin se klinom izbija" tako da brzo nastavljam dalje....bivsih se uvek rado secam:-D...sa mnogima sam ostala u bas ok odnosima(ne volim da se svadjam)...ako smo mogli da se vatamo sto da se svadjamo:lol:
nemam bas nista protiv da budu srecni sa nekom drugom...dal pati neko za mnom? Ranije neki jesu al sad,nemam pojma...
 

Back
Top