Ne razumem

Sehnsucht

Domaćin
Poruka
3.663
Zbog cega forumasi imaju toliku potrebu da izmisljaju, a i ako govore istinu onda preteruju. Mislim ono tipa : Bio sam sa njih 80. Ili: Imam proporcije 90-60-90. Itd.
Ako se vec ne poznajemo u RL (vecina), zasto da ne budemo iskreni. Zbog cega lagati?
 
и шта ћу кад ми је патка 30 цм и због тога сам има 80 плавуша, 30 риђокосих и 65 црнки ... и грађен сам као арнолд шварценегер и возим мицубиши пађеро ..
 
@divlja,
Što promeni avatar? Onaj mi se baš sviđao. Ni ovaj nije loš, ali neka se zadrži jedan bar deset dana. :) Au, ako menjaš momke k'o avatare... :)
@tema,
Ja sam se o sebi vrlo skromno izražavala, ako ću sad realno. :)
 
Zbog cega forumasi imaju toliku potrebu da izmisljaju, a i ako govore istinu onda preteruju. Mislim ono tipa : Bio sam sa njih 80. Ili: Imam proporcije 90-60-90. Itd.
Ako se vec ne poznajemo u RL (vecina), zasto da ne budemo iskreni. Zbog cega lagati?
jbg-a ljudi skrecu paznju na sebe na razne nachine... s vishe ili manje uspeha... u nedostatku kreativnosti su prinudjeni da lazu... a ima i onih koji to rade iz zabave... loze druge i verujem da se sjajno zabavljaju dok se ti drugi primaju...:)
 
womanfallsdowncellar3jn-1.gif
 
Zbog cega forumasi imaju toliku potrebu da izmisljaju, a i ako govore istinu onda preteruju. Mislim ono tipa : Bio sam sa njih 80. Ili: Imam proporcije 90-60-90. Itd.
Ako se vec ne poznajemo u RL (vecina), zasto da ne budemo iskreni. Zbog cega lagati?
i ne lazem..sve sto sam napisao je istina....a i zasto bih lagao...
 

Back
Top