Tacke bola,paralize i smrti

Kad smo vec kod toga... Bilo je sinoc na National Geographic :) Mada, jedna (od) tacki smrti koja je bila demonstrirana je svima poznata, jos iz osnovne skole. Ali tacka paralize (reset celog organizma) mi nije bila poznata. Sve ostale tacke su dali u brzom 3D prikazu, pa ko je zapamtio - zapamtio. Verovatno ima i na YouTube. Neki ludak ce sigurno ostaviti :evil:
 
Kad smo vec kod toga... Bilo je sinoc na National Geographic :) Mada, jedna (od) tacki smrti koja je bila demonstrirana je svima poznata, jos iz osnovne skole. Ali tacka paralize (reset celog organizma) mi nije bila poznata. Sve ostale tacke su dali u brzom 3D prikazu, pa ko je zapamtio - zapamtio. Verovatno ima i na YouTube. Neki ludak ce sigurno ostaviti :evil:


Da , tako je...
Osim toga :
1. te tacke postoje
2. na internetu se danas moze naci skoro sve...
3. samo mi reci koga oces da ubijesh, necu reci nikom majkemi...cista znatizelja, udovolji mi pa mi reci, budi ortak, ma ne stidis se valjda! 8-)
 
'ajd kontam kad te tacke ucis u sklopu neke obuke od nekog ko zna i moze da proceni tvoju psihu i koliko ti toga mozes podneti... ali pokusavati da to naucis preko neta i samostalno, to moze samo neka vise ili manje poremecena i nezrela licnost....
 
kako god ga krstio na isto ti dodje... seti se dogadjaja od pre par nedelja, ...... ...decku dosadno, poceo da istrazuje okultne radnje... i jednog dana se odlucio da sve to isproba u praksi.... epilog... je vise nego poznat...
 
treniraj tai- chi 13 god i znaces skoro sve tacke paralize i smrti... Ja znam dosta paralisucih tacaka na telu i 4 tacke smrti, koje tebi naravno necu reci... Nadji instruktora tai chi-a koji ce te uciti bar 7 godina da bi te shvatio kakva si licnost (da nisi explozivan, lood itd...) i to da bi naucio paralizu... Za smrt ti treba mnogo vezbe (mentalne) da bi uopste moga da pomenes... Pozz
 
kako god ga krstio na isto ti dodje... seti se dogadjaja od pre par nedelja, ...... ...decku dosadno, poceo da istrazuje okultne radnje... i jednog dana se odlucio da sve to isproba u praksi.... epilog... je vise nego poznat...

Decko nije istrazivao okultne radnje, nego je to godinama proucavao u lietaturi. Ali su u pravu. Sektasi danas preko inerneta nalaze uputstva o satanistisckim obredima.
 
Blah necu sigurno potrositi 13 godina svog zivota da ucim tai chi da bih saznao te tacke.A sto se tice toga da li hocu da usmrtim nekog?Jedan drug iz skole me nervira ovih dana pa da se malo pozabavim :)

salu na stranu

Bzvz sam stavio tacke smrti ne morate da mi kazhete onda me bar zanimaju tacke paralize zbog samoodbrane.Ne neke da covek ostane invalid OFC nego neke da ga boli ruka noga telo da ne mozhe da je pomera od bola.Tako nestho


Zop;p..
 

Back
Top