Orgazmi koji se pamte

Dragantaur

Iskusan
Banovan
Poruka
6.984
Drage dame,posto se blize novogodisnji praznici(znam,znam..nece jos nova godina ali da se spremim na vreme)..resio sam da Vas pocastim sa poklonom za novu godinu...tacnije,samo jednu srecnicu sa visestrukim orgazmima koje ce pamtiti...e,da bi sve ovo bilo zanimljivije i da bi uopste izbirao damu kojoj ce se posreciti,mora se odgovoriti na sledecu posalicu : Sta je brze ako ptica leti,a tek zimi?...dama sa najduhovitijim odgovorom biva izabrana za srecnicu godine...hvala...:D
 
Drage dame,posto se blize novogodisnji praznici(znam,znam..nece jos nova godina ali da se spremim na vreme)..resio sam da Vas pocastim sa poklonom za novu godinu...tacnije,samo jednu srecnicu sa visestrukim orgazmima koje ce pamtiti...e,da bi sve ovo bilo zanimljivije i da bi uopste izbirao damu kojoj ce se posreciti,mora se odgovoriti na sledecu posalicu : Sta je brze ako ptica leti,a tek zimi?...dama sa najduhovitijim odgovorom biva izabrana za srecnicu godine...hvala...:D

Šta je brže ako ptica leti, a tek zimi?!!:shock:U književnosti se ovo zove hermetični stih...ili u prevodu...pričaš a ništa ne govoriš.... A možda je u pitanju odlomak iz romana "toka svesti"? Zaglavljen si u saobraćaju, kroz prozor auta gledaš pticu kako leti...zavidiš joj...nervozno tupkaš prstima po volanu...u sebi mrmljaš "Brže, brže! Kreni već jednom!"....a onda se pitaš ako je ovakav haos u sred leta...kako će tek biti zimus...kad sneg napada.....
 

Back
Top