Da li je moguce da 2 korisnika koriste jedan komp. u isto vreme sa 2 monitora?
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 26

Tema: Da li je moguce da 2 korisnika koriste jedan komp. u isto vreme sa 2 monitora?

Zainteresovan član N175 (avatar)
    Učlanjen
    29.10.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    42

Arrow Da li je moguce da 2 korisnika koriste jedan komp. u isto vreme sa 2 monitora?

Izvinjavam se ako ova tema neodgovara ovde ali ne znam gde da je stavim.

Dakle imam graficku 7600 GT koja ima 2 izlaza za monitore e sad mene zanima posto 'ocu da kupim jos jedan monitor da li je moguce prikljuciti 2 tastature, 2 misa i 2 monitora na 1 kompjuter i da 2 korisnika koriste kompjuter u isto vreme, npr. da jedan gleda film a drugi igra igricu?

Hvala.

Ističe se Klothius (avatar)
    Učlanjen
    18.02.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    59

Podrazumevano Re: Da li je moguce da 2 korisnika koriste jedan komp. u isto vreme sa 2 monitora?

Pa znam da kada prikljucim komp na tv dok gledam film na tv-u, mogu i da igram igru, mada ne znam da li je to moguce sa dva monitora. Ali znam da ne moze 1 korisnik na jednoj tastaturi, a drugi na drugoj.

Primećen član neledr (avatar)
    Učlanjen
    16.05.2004.
    Pol
    muški
    Mionica,Valjevo.....na nema mesta svuda sam po svetu...
    Reputaciona moć
    57

Podrazumevano Re: Da li je moguce da 2 korisnika koriste jedan komp. u isto vreme sa 2 monitora?

Nemoze..:-)

Učlanjen
    29.10.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    42

Ljudi dajte mi ozbiljne odgovore.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    20.06.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    40

Ja mislim da ne moze jer kada se prikopcaju dvije tastature u jedan komp isto obadvije rade (obadvije su kao jedna )

Učlanjen
    29.10.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    42

Mozda postoji neki program.

Domaćin
    Učlanjen
    04.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

N175
    Samo bi da postavim pitanje...
    Mozes li da sjedis jedniom straznjicom na dvije stolice????

Dva monitora mogu, da li i ostalo, cisto sumnjam, prosto ne vjerujem..

Aktivan član *P*A*B*L*O* (avatar)
    Učlanjen
    05.09.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    58

2 Tastuture je moguce prikljuciti ---> jednu na PS\2 a drugu na USB ali ce te dve da rade kao jedna ali: ako hocesh da igrash fudbal sa drugarom namestish obojicu igrach na tastaturu i igrate. Ali velika je verovatnoca da cete zajedno da pritisnete TRI digmeta koje komp ne moze da prihvati odjednom, tako da slaba vajda od toga....
    2 Misha je moguce prikljuciti --->jedan na PS\2 a drugi na USB ali ce ta dva misha da rade kao jedan ili nece uopshte da rade...
    Sad na komp mozesh da prikljuchish i 12 monitora ( mozda i vishe ako ima dovoljno slotova za PCI kartice ) ako imash potrebu ali ti ih mozesh kontrolisati samo sa onim jednim mishem i jednom tastaturom....

Domaćin
    Učlanjen
    04.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

P.A.B.L.O

Uz svo tvoje uvazavanje znanja koje cijenim, fizicki je moguce prikljuciti sve uredjaje koje si nabrojao, ali kako i sam rede, ne moze da radi ono sto se ocekuje u ovom slucaju..

Prema tome, lijepo rekoh, ne mozes jednom straznjicom na dvije stolice..

Grijesim li????

Učlanjen
    29.10.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    42

Pa zapravo gresis.

http://www.virtycom.co.yu/multiusersystems/index.htm

Nasao sam sad tu da postoji software i hardware samo sto ja to naravno neplaniram da kupim.

Učlanjen
    18.02.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    59

Pa prakticno ne moze zato sto si ti pitao da li mozes jednostavno da ubodes dodatnu tastaturu i da svako radi svoje. To nije moguce osim sa dodatnim hardverom i, naravno, softverom koji ide uz njega, a posto je to sve mnoogo skupo, nista od toga.

Administrator tab503 (avatar)
    Učlanjen
    24.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    5786

dva monitora su moguca samo ako imas i dve video karte u istom racunaru.
    Mess with the Best - Die Like the Rest

Učlanjen
    05.09.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    58

Ovo zadnja mi se najvishe svidja to je od jednog usera sa drugog foruma ali kao shto i vidish tri monitora rade kao jedan.... ( i vidi se da chovek ima para kad ima i Antec NINE HUNDRED kucishte koje koshta 100 € i 3 LCD monitora i 2 x 8800 GTS @ SLI

Učlanjen
    05.09.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    58

Citat Original postavio tab503 Pogledaj poruku
    dva monitora su moguca samo ako imas i dve video karte u istom racunaru.
    Odkud ti to
    Nije me mrzelo da kachim stari Sony 15" I sve to sa somo jednom karticom ( 7600 GS GLH )
    Poslednji put ažurirao/la *P*A*B*L*O* : 30.09.2007. u 00:14

Učlanjen
    18.02.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    59

Eeeee kad bi ja imao toliko para........

Iskusan Black Wolf (avatar)
    Učlanjen
    23.10.2006.
    Pol
    muški
    Aperture Science Computer-Aided Enrichment Center
    Reputaciona moć
    202

Buržujčina nego šta ima tastaturu Logitech G15 koja košta 70E a miš mi liči na MX1000 koji košta oko 60E znači on je potrošio oko 130E na tastaturu i miš a moja čitava konfa košta oko 200E.Nego kolika je to rezolucija?
    A za to sa dva monitora za to bi trebo da imaš i dobar komp film i igra mogu zajedno ali bi došlo do mešanja zvuka.Zamislite mašinu koja može da pokrene dva S.T.A.L.K.E.R.-istovremeno
    Poslednji put ažurirao/la Black Wolf : 29.09.2007. u 23:07

Učlanjen
    05.09.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    58

Citat Original postavio Black Wolf Pogledaj poruku
    Buržujčina nego šta ima tastaturu Logitech G15 koja košta 70E a miš mi liči na MX1000 koji košta oko 60E znači on je potrošio oko 130E na tastaturu i miš a moja čitava konfa košta oko 200E.Nego kolika je to rezolucija?
    A za to sa dva monitora za to bi trebo da imaš i dobar komp film i igra mogu zajedno ali bi došlo do mešanja zvuka.Zamislite mašinu koja može da pokrene dva S.T.A.L.K.E.R.-istovremeno
    Rezolucija je 3840x1024....
    A STALKERA pokrenuti 2x na istoj mashini pa nebi bio problem kad bi moglo ali ne moze ( ne zbog HW nego zbog SW ) Moze naprimer Stalker i MOH:A.... Treba ti samo Core2Quad Q6600 i overclockujesh ga na 3.4-3.5 GHz X 4 i 4 Gb rama 2 Raptora @ Raid i 2 x 8800 Ultra....

Učlanjen
    18.02.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    59

Pa ní tad ne bi radio dobro, al ajde.

Učlanjen
    24.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    5786

Citat Original postavio *P*A*B*L*O* Pogledaj poruku
    Odkud ti to
    Nije me mrzelo da kachim stari Sony 15" I sve to sa somo jednom karticom ( 7600 GS GLH )
    Pa ovim si samo potvrdio moju pricu.
    JA lepo kazem.
    Za dva monitora su neophodne dve video karete MISLECI NA PITANJE KOJ JE DECKO POSTAVIO A TO JE DA SLIKE BUDU NEZAVISNE I DA SE RADE POTPUNO DRUGE STVARI.
    JA nisam mislio na varijantu kao sto mozes i tv da ubacis pa da imas "desno" produzenje istog ekrana ili kloniranje.
    Naravno da mozes da ubacis dva monitora na istu kartu ali ne mozes da radis druge stvari u potpuno drugom okruzenju Nisam mislio da na jednom dignes auto cad i "cimnes" ga u desni deo ekrana da se pojavi na ovom monitoru a u onom pravom dignes recimo word , vec da ih dignes istovremeno i istovremeno radis nezavisno (a to je bilo pitanje)
    Poslednji put ažurirao/la tab503 : 30.09.2007. u 11:51

Učlanjen
    05.09.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    58

Citat Original postavio tab503 Pogledaj poruku
    Pa ovim si samo potvrdio moju pricu.
    JA lepo kazem.
    Za dva monitora su neophodne dve video karete MISLECI NA PITANJE KOJ JE DECKO POSTAVIO A TO JE DA SLIKE BUDU NEZAVISNE I DA SE RADE POTPUNO DRUGE STVARI.
    JA nisam mislio na varijantu kao sto mozes i tv da ubacis pa da imas "desno" produzenje istog ekrana ili kloniranje.
    Naravno da mozes da ubacis dva monitora na istu kartu ali ne mozes da radis druge stvari u potpuno drugom okruzenju Nisam mislio da na jednom dignes auto cad i "cimnes" ga u desni deo ekrana da se pojavi na ovom monitoru a u onom pravom dignes recimo word i da istovremeno radis u oba.(sta je bilo pitanje)
    Nisi se bio dobro izrazio pa sam pomislio na ovo shto sam okachio..... NHF

Učlanjen
    24.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    5786

No Problemo

Nekad umem da budem konfuzan
    Obicno mi zameraju da mnogo odem u sirinu kad pricam pa pokusavam da budem sto sazetiji ali mi nesto ne ide od ruke
    Poslednji put ažurirao/la tab503 : 30.09.2007. u 12:41

Elita Iwan91 (avatar)
    Učlanjen
    01.12.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    204

Citat Original postavio *P*A*B*L*O* Pogledaj poruku
    Odkud ti to
    uu ovo zadnje je do jaja....

Obećava
    Učlanjen
    22.11.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    37

a sto ti kuciste ovako ofucano izgleda

Primećen član johnny_rover (avatar)
    Učlanjen
    01.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    43

A tek tastatura! Komp se mora i higijenski odrzavati. Kazem to iz najbolje namere.

Ističe se strajo (avatar)
    Učlanjen
    08.07.2007.
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

omg... ae pogledajte datum vas dvojica :|

Slične teme

1. Dali je moguče voleti dve osobe u isto vreme?
    Autor blondi u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 141
    Poslednja poruka: 26.09.2014., 09:50
  2. 2 fakulteta u isto vreme
    Autor koca chemist u forumu Arhiva
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 13.01.2009., 19:47
  3. da li je moguce da nas voli isto???
    Autor m@ybe-b@ybe u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 106
    Poslednja poruka: 31.07.2007., 01:37
  4. Da li je moguce voleti dve u isto vreme???
    Autor gost5 u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 28.11.2003., 12:35
  5. Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 28.10.2003., 11:39

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •