Imam problem sa otvaranjem nekih sajtova

NESTRPLJIVAHAHA

Obećava
Poruka
88
Da li moze neko da mi pomogne??? Imam Internet explorer 7. Prilikom otvaranje nekih sajtova, npr: Blic-ovog, Velikog brata, i jos mnoge druge, izbacuje mi internet explorer gresku, i kada kliknem na debug, sajt mi se naravno gasi, i to je to. Kao podatke o error-u mi izbaci :
AppName: iexplore.exe AppVer: 7.0.5730.11 ModName: kernel32.dll
ModVer: 5.1.2600.2180 Offset: 0001eb33,
ako vam nesto znaci.

Molim vas pomozite. Unapred HVALA!
 
Da li moze neko da mi pomogne??? Imam Internet explorer 7. Prilikom otvaranje nekih sajtova, npr: Blic-ovog, Velikog brata, i jos mnoge druge, izbacuje mi internet explorer gresku, i kada kliknem na debug, sajt mi se naravno gasi, i to je to. Kao podatke o error-u mi izbaci :
AppName: iexplore.exe AppVer: 7.0.5730.11 ModName: kernel32.dll
ModVer: 5.1.2600.2180 Offset: 0001eb33,
ako vam nesto znaci.

Molim vas pomozite. Unapred HVALA!

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kao prvo.INTERNET EXPLORER JE TOLIKO LOS DA SE NEMOZE OPISATI,6.0 je jednom 100x bolja od 7.0
A drugo,ja bih ti preporucio Opera 9.63 verziju,ali pre toga sta treba da uradis je,da instaliras WINDOWS CRITICAL ERROR dodataK sistem,ili lakse,update-uj Windows.
Ako se iste greske budu desavale i kod OPERE i nakon instalacije W.C.E,ja bih ti preporucio da Instaliras nov Windows,AVIRA Antivirusni system,Reg Mechanic itd.
Manje ce ti vremena trebati da sve to instaliras nego da popravljas system itd,a + Racunar ce ti raditi drasticno bolje ;-)))
Toliko od mene,ocekujem da ce neko dati vise odgovora,mozda cak i bolji odgovor.;-)))
Pozzz svima.
 
Ko jos koristi Internet Exploer?Downloduj Mozilu ili Operu pa probaj..Mnogo brze i kvalitetnije rade:)
Ajde momak reci mi molim te kako to mislis brze?
Evo ja imam i IE i Mozillu(nju sam silom instalirao) i mogu ti reci da IE radi bolje od Mozille(bar je kod mene tako).
Pre nego sto sam ovo napisao lkliknem ja na ikonicu od Mozille jednom,dvaput,triput.....X puta i nista se ne desava....kliknem na IE i ono kao iz topa....i sta ces sad da kazes momcino...ajde bre ljudi kakve to veze ima....ili neka mi neko dokaze ZASTO je,recimo,Mozilla bolja i brza?
NESTRPLJIVAHAHA je mozda nesto zabrljala oko opcije EXTRAS u IE i sad nece da radi...znaci to nema veze sa Browserom.
@ NESTRPLJIVAHAHA
Probaj sa Windowsovim CD-om da repariras Windows.
Mozes ovako da uradis:
RC%20001.jpg

Setup02.jpg

Setup03.jpg

Setup05.jpg


ili pokusaj sa ovim programom: http://www.download.com/Free-Window-Registry-Repair/3000-2086_4-10606555.html
Znam da je tema "stara" al moze nekom i da posluzi!
 
Ima veze sa Browserom,IE radi sve lepo dok jednom ne pukne i pocne da brljavi pri otvaranju stranica i preuzimanju datoteka,e kada jednom pukne,ne pomaze joj vise nista!A sto se Opere tice,NIKADA ali NIKADA nije pravila problem,koristim je 7 godina...I NIKADA,za razliku od budjavog IE,da je kako reba ne bi bio Sistemska aplikacija,kao sto je Windows Media Player...SHIT!;-)))
 
Ima veze sa Browserom,IE radi sve lepo dok jednom ne pukne i pocne da brljavi pri otvaranju stranica i preuzimanju datoteka,e kada jednom pukne,ne pomaze joj vise nista!A sto se Opere tice,NIKADA ali NIKADA nije pravila problem,koristim je 7 godina...I NIKADA,za razliku od budjavog IE,da je kako reba ne bi bio Sistemska aplikacija,kao sto je Windows Media Player...SHIT!;-)))

ne IE i uvek instaliram mozilu(navika)
al na WIN7-ci ie radi super
operu nesto ne mirishem al mozila nesto u zadnje vreme oce da se smrzne pogotovu kad krenem da otvaram vishe tabova

@Nenad-Click-ME
sta hvali windows media playeru?
dobar je i za muziku nije los za filmove mada ja koristim mv2 najcesce
ima ok playliste jeste da je malo tezi al je prost za koriscenje
recimo ja sam totalno napustio total commander i koristim samo win explorer
prestao sam da dupliram programe u racunaru jer stvarno nema potreba za tim
 
I vi meni počeli da pričate opera dobra.

Ajd reko, skinem ja danas operu. Instaliram, sve super. Importujem podešavanja iz IE-a, kaže importovano sve bez problema. Nijednog favorite-a niđe, šifre niđe sačuvane itd itd. Ajd nema veze.

Dođem sad na krstaricu, gledam na automobilizmu temu, na njoj neko postavio neki klik sa youtube-a. Ajd reko, instalirao sam flash sa IE, trebalo bi da radi. Ne, ništa. Izbacuje mi prozorčić, kaže:
"You need to install the Macromedia Flash Player plug-in to view all content on this page. Do you want to download this plug-in now?"
Ajd reko. Odvede me na adobe sajt, kaže nešto opet ne valja, pa me vrati na opera help. Tamo opet ništa ... itd itd, da ne pričam dalje muke.

Dok na IE to piči skoro automatski.

Pa posle da vidimo brzinu. Otvaram ja krstu, root foruma, prvo mi pokazuje bez slika sve, pa slike polako, pa tek onda sve sklopi zajedno 4-5 sekundi. Pomislih, možda neko u mreži skida nešto, pa radi sporije. Isključim ja ruter sa sviča, uključim samo komp na njega direktno. Celih 8 mb/s. I dalje isto.

Vratim kabal si sviča u ruter, otvorim IE sve bez problema. Otvara u delićima sekunde.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Firefox je zakon :)

@Dupont normalno je kad kliknes 5 puta za redom na istu ikonicu da nece da otvori :)
Ili imas losu verziju Firefoxa pa moras da ga ugasis u task manager-u da bi ga opet upalio.
Skini novu verziju 3.0.6 i videces da radi ko zmaj.
Jeste....sad ces ti da mi kazes da skinem novu verziju...ama covece pogledaj malo moje teme i odgovore!Pa ja stalno predlazem da se racunar "drzi" na najnovijim Bios-ima,Browser-ima,Softwerima....ako ja ne skidam "najnovije" verzije onda niko to ne radi!?Al" brate...nije tacno...ne radi brzo...i NIJE bolja moziila od IE i u to niko ne moze da me ubedi.:cool:
 

Back
Top