KAKO IZACI NA KRAJ SA MATORCIMA?

cupkica

Ističe se
Poruka
2.255
Nijednom tinejdzeru nije lako.. Potreban nam je neko ko ce da nas shvati i posavetuje a ne da se stalno dere na nas zbog ovoga ili onoga.... Kada pomislite da vam je najlepse i da vam sve ide po volju oni se naljute na vas i izdernjaju zbog sitnica a onda vi padnete u bedak... Kako izaci na kraj sa tim?
Pisite.....
 
probajte razmishljati o problemu iz ugla vashih roditelja, uzmite u obzir da se i oni s vama uche da budu roditelji, uzmite u obzir da ne biste prezhiveli ni mesec dana bez njih, i stvari cje vam izgledati malo drugachije. :)

usput molim chlanicu Tasha444 da se uozbilji sa odgovorima, da ne bih dalje brisao.
 
yyy teshko pitanje...chini mi se da ne postoji pravi odgovor...
nie yvek bash sve tako tzrno...
ali zato kad krene svadja i prepiranje to je opshti haos barem kod mene...
ja ne ymem da se kontrolishem i obavezno vichem kao bilde dok me grlo ne zaboli...al' priznajem da sam bash tvrdoglava i da kazem mnogo toga shto ne mislim al' samo da isteram svoje...kad kasnije sagledam sityatzijy shvatim da sam y pojedinim sityatzijama ispala djybre...al' stvarno ne ymem da isqliram :|,ponekad ni oni nisy fer...ali sve tje to protji vremenom...garant tje mi nedostajati taj period :|
i da...yvek sam bolji odnos imala sa tjaletom nego sa majkom..
 
u pa kad malo sazres shvatis da su uglavnom u pravu (Bar moji) ..ne znam kako je vama ali ono meni nikad nisu zabranili da ostanem celu noc na nekoj zurci,da nekad popijem, ali ono imam dogovor sa njima sve da im kazem gde sam kad dolazim i to....jedino su svadje oko ucenja:P ali dobro i to prolazi jer su bili ubedjeni da necu nista uciti,ono u osnovnoj nisam pipao knjigu pa su stalno se drali moras da ucis vamo tamo,neces upisati nikakvu skolu vamo tamo,i onda kad su videli da pred prijemni mogu da ucim ko konj su shvatili da nije problem...i evo sada srednja skola sve same petice:) i jedna cetvorka:) bitno je samo da ih ne izneveris i da im das dobar argument zasto radis to sta radis....zasto neces da sredis sobu,zasto neces da doruckujes,zasto neces ovo,zasto neces ono i eto:)
 
i sa mamom i sa tatom se dobro slažem...ali moraju makar 2 puta godišnje da se pošteno izgalame na mene,ali ja ih mirno saslušam,ne progovaram nijedne riječi i na kraju kad završe,ja im kažem da su u pravu-i svi srećni i zadovoljni...ali nikad ne bi digli ruku na mene
 
Nijednom tinejdzeru nije lako.. Potreban nam je neko ko ce da nas shvati i posavetuje a ne da se stalno dere na nas zbog ovoga ili onoga.... Kada pomislite da vam je najlepse i da vam sve ide po volju oni se naljute na vas i izdernjaju zbog sitnica a onda vi padnete u bedak... Kako izaci na kraj sa tim?
Pisite.....
ja imam ok matorce znaci dozvoljavaju mi dosta ali me i proveravaju sto je i meni drago...
zavisi kakvi su matorci nisu svi isti...
 

Back
Top