Twisted Metal 2

markoca

Poznat
Poruka
7.190
E sad videh na jednoj temi diskusiju o ovoj igri....ajde da je premestimo ovde...

Prvi put sam je zaigrao kad sam iznajmio PS1 sa bratom i igrali smo celu noc, ja Sweet Tooth a on Minion, rusili smo Ajfelov toranj i Kip Slobode...igra je vrh vrha...

Ukucali smo sifru za neogranicenu municiju, popeli se na visoku platformu i dole bacali one okrugle bombe. Na kraju ih je bilo toliko da je odlazak dole bio sigurna smrt, onda smo se gurali i gurali pa sam ja pao i BOOM xD
 
Igra je KEVA!!!

Ja sam je nekad na PlayStation-u cepao do besvesti... a to rušenje Ajfelove kule i Kipa slobode je posebna priča... kad srušiš Ajfela napravi se most i šetaš po krovovima... a Kip slobode prvo skineš u bikini pa ga tek onda razneseš... :D :D ekstra!

Čak i sad ponekad odigram na PC-ju, preko emulatora.
 
Ahh twisted 2....secam se kako smo drugari i ja '98/'99 u srednjoj posle skole odlazili u igraonicu petkom, uzeli kolu.....i opalili igricu do kasno popodne :D
Eh, sta bi dao da ponovo tako mogu.....
 
Ukucali smo sifru za neogranicenu municiju, popeli se na visoku platformu i dole bacali one okrugle bombe. Na kraju ih je bilo toliko da je odlazak dole bio sigurna smrt, onda smo se gurali i gurali pa sam ja pao i BOOM xD

ili u tokiju (ona zadnja nisam siguran da li je tokijo)
imas onu ulicu koja je corsokak
jedan je na kraju zastekan da bomba ne bi mogla da ga podignem i posle 20 s krece i pokusava da se probije :lol:
naravno bez stita :P
btw to je prva sifra koju sam sam provalio :lol:

price na kraju nisu tako lose
ali ne mogu da se setim samo cetri:s
a sa svima sam preso
od buldozera(kako god da se zove :lol:) (kada padne sa kule od cigala)
od miniona (koji dolazi po calipsa( ili kako god))
twister (pozeli da bude najbrza i bude toliko brza da se vrati u doba jure gde je t-rex ubije i sledeca scvena otac i sin gledaju njenu kacigu u muzeju :lol: )
i valjda greenhoper posalje svog robota bombu da ubije calipsa (nisam siguran za ovo)
jel se neko seca jos necega :D
 
price na kraju nisu tako lose
ali ne mogu da se setim samo cetri:s
a sa svima sam preso
od buldozera(kako god da se zove :lol:) (kada padne sa kule od cigala)
od miniona (koji dolazi po calipsa( ili kako god))
twister (pozeli da bude najbrza i bude toliko brza da se vrati u doba jure gde je t-rex ubije i sledeca scena otac i sin gledaju njenu kacigu u muzeju :lol: )
i valjda greenhoper posalje svog robota bombu da ubije calipsa (nisam siguran za ovo)
jel se neko seca jos necega :D


Sećam se ja.

Kad završiš s ona dva burazera što voze Hammerhead-a pa od Kalipsa traže veštinu letenja, on kaže "Evo, sad možete da letite", oni se zalete s vrha zgrade i prospu se po asfaltu jer ih je Kalipso naravno za*ebo ko i sve ostale...

Kad završiš s Axel-om on bi hteo da ga izvade iz one skalamerije s dva ogromna točka koju vozi... pa na kraju sretne svog oca i kaže između ostalog "You're no longer my father".

Ona policajka (Outlaw 2) je čini mi se jedna od retkih koju Kalipso nije prevario. Kaže valjda "pobedila sam, sad mi oslobodi brata" a on kaže "žao mi je draga, tvoj brat je mrtav a sad ćeš i ti za njim" i pošalje je dal' u kosmos ili gde a ona nađe slupana policijska kola u kojima je njen brat ali ipak živ... nisam siguran da je baš ovako, ako neko zna kako je tačno bilo nek me ispravi...

Zaboravio sam šta se desi kad pređeš s bageristom, Sweettooth-om, Spectre-om, Thumper-om i ostalim... čini mi se da jedan od njih na kraju kao sedi na prestolu kao kralj a na gomili leševa... tako nešto...
 
ah Twisted Metal 2 odlicna igra samo sto sam uvek igrao deathmach i najjaci je onaj bager sto svojom dizalicom unistava ostala vozila dajte link gde da downloadujem
Stvarno, neverovatno... Chovek trazi link za download koji stoji nekoliko postova iznad... ****** zar je teshko pogledati shta se u temi prije pisalo, prije nego shto se da komentar:???
 
Ona policajka (Outlaw 2) je čini mi se jedna od retkih koju Kalipso nije prevario. Kaže valjda "pobedila sam, sad mi oslobodi brata" a on kaže "žao mi je draga, tvoj brat je mrtav a sad ćeš i ti za njim" i pošalje je dal' u kosmos ili gde a ona nađe slupana policijska kola u kojima je njen brat ali ipak živ... nisam siguran da je baš ovako, ako neko zna kako je tačno bilo nek me ispravi...
pa kako je nije zeznuo :lol:
poslao ju je u svemir
ne znam na koju se foru vrate u trojci, zajedno

Roadkill
on valjda zeli svoju porodicu nazad
nesto je kao ubedjen da zivi u vecnoj nocnoj mori :lol:
i ovaj mu ispuni zelju
samo sto je u komi i sanja da zici sa svojom porodicom
tako nekako nisam siguran
 

Back
Top