Previse... ludo? Nenormalno?

dreamer-bgd

Početnik
Poruka
33
Znam da nije normalno, pa zato ocekujem od forumasa da ocene koliko je luda i nenormalna sledeca cinjenica.

U toku poslednje dve godine, kresnuo sam 30-ak devojaka koje sam upoznao preko neta i od toga su bile dve trojke. Ocekujem da kazete vase iskrene komentare, kritike, mozda pohvale... sve me zanima da cujem. Ne hvalim se, vec zelim da cujem koliko sam preterao (mada sumnjam dac u se smiriti). :-D
 
posto je net zgodan za sex i nista drugo.

I meni je net zgodan za sex, ali nemoj da mislish da nema i ljubavnih veza, evo na ovom forumu kazu da ima mnogo parova .. a shto se tiche tog tvog broja za mene je to sitnica, ja ih toliko promenim za dva meseca, kad me uhvati 'ludilo' :) J`bi dok mozesh i dok ti ne dojadi takav nachin zivota, ili ka-ranja, ili otkud znam, dok te sluzi kita i dok vidish neki smisao u takvim susretima.
 
Znam da nije normalno, pa zato ocekujem od forumasa da ocene koliko je luda i nenormalna sledeca cinjenica.

Chovek je kroz evoluciju izgubio nekontrolisani seksualni nagon koji je karakteristichan za zivotinje, pa i primate, jelte, svest mu je nadvladala animalni poriv za sexom, a crkva i druge institucije uchinile su na marginalizaciji seksa i uokvirili ga u brak. Da li je to protiv nashe prirode? Ako pogledamo jedan chopor zivotinja uochicemo mnogo slichnosti sa ljudima u jednoj zajednici, pochev od vodje, pa preko brige o potomstvu, borbama za teritoriju, udvaranje zenkama, borba za zenku, podela plena, gramzivost, itd .. ali u seksu su oni slobodni, nesputani, `ebe se ko s kim stigne i kad mu se digne, mada postoji alfa muzjak koji ima prvenstvo (opet slichno kao kod ljudi, primerci koji se izdvajaju iz prosechnosti bivaju mnogo pozeljniji za suprotni pol) I tako se desilo da mnogi iz nashe vrste ne mogu da se pomire sa obrascem nametnutim kroz vekove, vec imaju jachi zov tog iskonskog nagona i slede ga. Ja ne vidim tu nishta nenormalno.
 
A zašto ljudi vole da se hvališu kako nisu normalni, su luckasti i slično? Jel moguće da ne možeš sebi da "prikačiš" neku drugu posebnost?
Nisi nenormalan, svaka čast kad te nije mrzelo da se cimaš sa tolikim ženama i to je to.
 
Znam da nije normalno, pa zato ocekujem od forumasa da ocene koliko je luda i nenormalna sledeca cinjenica.

U toku poslednje dve godine, kresnuo sam 30-ak devojaka koje sam upoznao preko neta i od toga su bile dve trojke. Ocekujem da kazete vase iskrene komentare, kritike, mozda pohvale... sve me zanima da cujem. Ne hvalim se, vec zelim da cujem koliko sam preterao (mada sumnjam dac u se smiriti). :-D

P.S. Dodajem da sam u toku tog perioda imao dve stabilne veze sa devojkama koje nisam upoznao preko neta, posto je net zgodan za sex i nista drugo.

Bravo.
 
Znam da nije normalno, pa zato ocekujem od forumasa da ocene koliko je luda i nenormalna sledeca cinjenica.

U toku poslednje dve godine, kresnuo sam 30-ak devojaka koje sam upoznao preko neta i od toga su bile dve trojke. Ocekujem da kazete vase iskrene komentare, kritike, mozda pohvale... sve me zanima da cujem. Ne hvalim se, vec zelim da cujem koliko sam preterao (mada sumnjam dac u se smiriti). :-D

P.S. Dodajem da sam u toku tog perioda imao dve stabilne veze sa devojkama koje nisam upoznao preko neta, posto je net zgodan za sex i nista drugo.

wow, koja je tajna tvog uspeha?
a i zivo me zanima koliki imas procenat uspesnosti, tj prolaznosti, 30 pogodaka od koliko shuteva? ali iskreno....
 
Nije mi jasno kako neko moze da mu kaze bravo, sto je promenio 30-ak devojaka, a u isto vreme je imao "stabilnu" vezu??? Meni je nezamislivo da promenim 30 sexualmih partnera, mislim da necu za ceo zivot sa toliko momaka da spavam, nisam konzervativna i nemam predrasuda, ali ovo mi je bolesno. Ko voli nek izvoli.
 
Znam da nije normalno, pa zato ocekujem od forumasa da ocene koliko je luda i nenormalna sledeca cinjenica.

U toku poslednje dve godine, kresnuo sam 30-ak devojaka koje sam upoznao preko neta i od toga su bile dve trojke. Ocekujem da kazete vase iskrene komentare, kritike, mozda pohvale... sve me zanima da cujem. Ne hvalim se, vec zelim da cujem koliko sam preterao (mada sumnjam dac u se smiriti). :-D

P.S. Dodajem da sam u toku tog perioda imao dve stabilne veze sa devojkama koje nisam upoznao preko neta, posto je net zgodan za sex i nista drugo.

uauuu...jbt ti si car....
 
Kao prvo hvala vam i na pozitivnim i na negativnim kritikama. Oni koji govore da izmisljam ili da se hvalim neka nastave tako da govore, ako im je problem da procitaju lepo sta pise. Ako oni ne cene moje reci, necu ni ja njihove. Da prokomentarisem i ja neke komentare. :)

I meni je net zgodan za sex, ali nemoj da mislish da nema i ljubavnih veza, evo na ovom forumu kazu da ima mnogo parova ..

Ne potcenjujem moc neta u smislu ljubavnih veza, niti kazem da je to nemoguce. Imam primere oko sebe koji govore da je to moguce (moja najdrugarica je blizu braka sa deckom koga je pre cetiri godine upoznala preko neta.

Imam veoma skroman broj sexualnih partnera, preskroman :-D , mlada sam se udala sa 20, ne stigoh da puno svrljam :lol: i ne znam... ponekad mislim da je mozda tako bolje kako ti radis, a ponekad mislim da je bolje ovako kako ja.

Najbolje je kada postupas u skladu sa svojim zeljama i kada se unapred ne odrices nekih stvari. Budi spontana i radi ono sto ti prija.

A zašto ljudi vole da se hvališu kako nisu normalni, su luckasti i slično?

Kada sam ja rekao da nisam normalan? Govorio sam o necemu sto mi se desavalo, a ne o sebi. I normalne osobe, vole nenormalne stvari. ;)

Nije mi jasno kako neko moze da mu kaze bravo, sto je promenio 30-ak devojaka, a u isto vreme je imao "stabilnu" vezu???

Lepo pise da sam "u medjuvremenu" imao stabilnu vezu, a ne "u isto vreme". Citaj...

jeste car, jel da?
a pri tome je i dreamer....

Snovi i postoje da bi se ostvarili. ;)


Jos neka pitanja i komentari? :D

P.S. Danasnji dan je samo danas i nikada vise... nemojte propustiti ni jedan sekund!
 

Back
Top