nedostupnost foruma

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
'tedoh da otvorim temu, al kad već postoji ova može i tu.
A jel se slažete vi da se, kad se već radi ova opsežna reorganitacija foruma od 10 od 16h, da se i ženski kutak prekrsti u žeMski kutak?
nekako bi bilo prisnije, jel da? Domaća atmosera i ono.
 
važi ali to je TVOJ predlog kome trebaju prepravke ---ŽeMski Mutak
tada bi bilo opusteno skroz i onda nece biti bzv tema ,, jer biće sve do mojega ,,
a meni se to svidja
eto
glasanje pocinje sada
 
parka:
'tedoh da otvorim temu, al kad već postoji ova može i tu.
A jel se slažete vi da se, kad se već radi ova opsežna reorganitacija foruma od 10 od 16h, da se i ženski kutak prekrsti u žeMski kutak?
nekako bi bilo prisnije, jel da? Domaća atmosera i ono.


E sestro slatka,nećeš mi verovati da mi je identična ideja pala na um
baš sada dok sam otvarala ovu temu!
Odvala!
 
Treba preimenovati u "Savrmena zena" jer sadashnja konstalacija snaga asocira na podlo perfidno nipodashtavanje mushke populacije...ili savremenog u "Mushki kutko"....da budemo ravnopravni.
Mada da sam ja admin kao shto nisam savremwni bi bio preimenovan u"Moj je veci od tvog" a kutak u "Kokoshinjac"...ali nisam admin...
 
Hej, već su jednom unakazili moj virtuelni habitat... isprepadah se pošteno da nikada neću naći svoju ignore listu i listu prijatelja, da više nikada neću videti svoj potpis..... srećom, svaki put ga gledam u profilu iako nešto baš i ne mogu da ga promenim al' sad da ne izvoljevam..... :confused:
 
ima dakle i posledica ,,
molim vas ne dirajte moju sliku u profilu
ali za svaki slucaj da kazem
imam tu jednog supermena, lika koji se smeje, jednog ebem li ga koji je preti nešto prstom i ja sedim iza žbunja ,,
tako ,, ako ne bude vizuelizacije kasnije ,, zamisljajte
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top