Odnos broja muškaraca i žena

Dinna

Zainteresovan član
Poruka
318
Mnogo puta sam čula, a više puta i pročitala na forumu glupost o odnosu broja muškaraca i žena, u smislu da je žena 3 do 8 puta više. Pogledajte zvanične rezultate popisa stanovništva iz 2002. godine. Vidi se da je broj muških u dobi 0-39 godina nešto malo veći od broja ženskaća, a ukupnom skoru su tu negde pola-pola.
http://webrzs.statserb.sr.gov.yu/axd/drugastrana.php?Sifra=0013&izbor=odel&tab=2
 
prvo, generalno, je manje muskaraca cak i po popisu. Tu i tamo ima ih negde vise narocito u mladjim generacijama ( u centr;srbiji u o-19 i rep.srbiji u 0-19 i smao u vojvodini u 20-39). Inace logicno je da posle ratova koji su zadesili te prostore, manje muskaraca.
 
Meni se onako ad hoc cini da ih je zaista manje...Gledajuci kada izadjem negde,sve same zene...:?
E sad,ja bih radije raspravljala o kvalitetu nego o kvantitetu.Imam gomilu drugarica na pragu tridesetih koje se zale(a i vise od toga!)da ne mogu da nadju decka...
Sve im se veze kazu,zavrsavaju sutra ujutru:wink::roll:
Inace,vecina njih je samostalna,zaposlena,ima svoja kola,neke cak i stanove,lepo izgledaju,vode racuna o sebi..ali su same!
I to beznadezno same!
Dve od deset zena sa kojima sam bas,bas bliska su se odlucile da rode dete u svojoj reziji!:roll:
Ja onako ne zainteresovana :roll: posmatram pre neki dan jednu grupu frajera-uslovno receno:roll:
Svi od reda imaju jezive cipele,lose su osisani,neka odela sakloni i sacuvaj( ne aludiram na firmu jer je ne bitno)koja im lose stoje,imaju stomake...deluju aljkavo i ne uredno.A ni jedna cica koja je prosla pored im nije promakla...o komentarima da i ne govorim...
Dakle em ih je manje em to ocigledno ne umeju da preokrenu u svoju korist!:)
 
Mnogo puta sam čula, a više puta i pročitala na forumu glupost o odnosu broja muškaraca i žena, u smislu da je žena 3 do 8 puta više. Pogledajte zvanične rezultate popisa stanovništva iz 2002. godine. Vidi se da je broj muških u dobi 0-39 godina nešto malo veći od broja ženskaća, a ukupnom skoru su tu negde pola-pola.
http://webrzs.statserb.sr.gov.yu/axd/drugastrana.php?Sifra=0013&izbor=odel&tab=2

e ovo sam i ja neki dan postavljala na forumu na glupave konstatacije 1:7 i 1:10 :shock:
ali cak ni zvanicni dokument statistickog zavoda,onoga ko nece da veruje u njega,ne moze da ga nabedi da siri dezinformacije.
dakle evo na desetoj strani http://webrzs.statserb.sr.gov.yu/axd/Zip/Knjiga16.pdf ima detaljan prikaz po godinama i polovima,nesto detaljniji od ovog gore linka,kako se odnos menja.

al lakse ljudima da sire traceve i dezinformacije,nego da sednu i nauce nesto :neutral:

pozdrav za tebe :)
 
e ovo sam i ja neki dan postavljala na forumu na glupave konstatacije 1:7 i 1:10 :shock:
ali cak ni zvanicni dokument statistickog zavoda,onoga ko nece da veruje u njega,ne moze da ga nabedi da siri dezinformacije.
dakle evo na desetoj strani http://webrzs.statserb.sr.gov.yu/axd/Zip/Knjiga16.pdf ima detaljan prikaz po godinama i polovima,nesto detaljniji od ovog gore linka,kako se odnos menja.

al lakse ljudima da sire traceve i dezinformacije,nego da sednu i nauce nesto :neutral:

pozdrav za tebe :)
Hvala Banshee!
Pozdrav i tebi. Ja rekoh, daj da malo prosvetlimo ljude, ali i pored postavljenog linka, nadje se neko da kaže kako ih je, bez obzira, ipak više.:roll:
 
da,mozda ima vise zenske nego muske populacija,ali opet na pozicijama direktorki,vlasnica firmi,vlasnica imovine i u politici na visokim mestima ih ima mnogo mnogo manje,nad cim se stvarno trebamo zapitati.....a vi pricate o tome kako su "jadne" same iako su uspesne i doterane....i neki zapusteni isfrustrirani muskarci ih nece(a obicno je tako kada su zene uspesnije od njih),zar je to toliko bitno,samoca i usamljenost su razlicite stvari koje se stalno brkaju,mozda je to njihov izbor da budu same
 
e ovo sam i ja neki dan postavljala na forumu na glupave konstatacije 1:7 i 1:10 :shock:
ali cak ni zvanicni dokument statistickog zavoda,onoga ko nece da veruje u njega,ne moze da ga nabedi da siri dezinformacije.
dakle evo na desetoj strani http://webrzs.statserb.sr.gov.yu/axd/Zip/Knjiga16.pdf ima detaljan prikaz po godinama i polovima,nesto detaljniji od ovog gore linka,kako se odnos menja.

al lakse ljudima da sire traceve i dezinformacije,nego da sednu i nauce nesto :neutral:

pozdrav za tebe :)

molim te banshee
ako neko siri traceve, onda sam to ja
ali onaj tvoj post sa navedenim dokaznim materijalom sam svuda copy/ paste
 
vidimo da odnos broja žena i mooškaraca raste u korist žena sa godinama starosti......i to drastično od 60 pa naviše.... očigledno da žene doože žive..................ako nas interesuje to potencijalno najviše zastoopljeno reproduktivno stanovništvo to je ona kolona 20-39 godina gde razlike nisu tako drastične.....ali u obradi kad se svede....onda se dobja taj odnos 6:1 ili 7: 1 kako nam česti kažu zvanično po medijima.... i tu se misli na stanovništvo u gradovima....većim gradovima srbije....pa niko nije lagao niti širio dezinformacije....
 
A moj brat ima 35 godina, posle 7 godina veze je singl, i to skoro 2 godine i on oept kaze da nema nigde dobrih riba...zali se da su sve tupave, previse nasminkane, previse uobrazene, da svaka hoce da bude projectleider itd itd itd
A nije sto mi je brat i nije to moje misljenje, vec sve zenine drugarice ugusise moju zenu da super izgleda, raspituju se za njega itd itd itd..ali eto, on oept prica da nema dobrih zenskih komada...

Tim "samcima 30+" je uvek enko drugi kriv ;)
 
Meni se onako ad hoc cini da ih je zaista manje...Gledajuci kada izadjem negde,sve same zene...:?
E sad,ja bih radije raspravljala o kvalitetu nego o kvantitetu.Imam gomilu drugarica na pragu tridesetih koje se zale(a i vise od toga!)da ne mogu da nadju decka...
Sve im se veze kazu,zavrsavaju sutra ujutru:wink::roll:
Inace,vecina njih je samostalna,zaposlena,ima svoja kola,neke cak i stanove,lepo izgledaju,vode racuna o sebi..ali su same!
I to beznadezno same!
Dve od deset zena sa kojima sam bas,bas bliska su se odlucile da rode dete u svojoj reziji!:roll:
Ja onako ne zainteresovana :roll: posmatram pre neki dan jednu grupu frajera-uslovno receno:roll:
Svi od reda imaju jezive cipele,lose su osisani,neka odela sakloni i sacuvaj( ne aludiram na firmu jer je ne bitno)koja im lose stoje,imaju stomake...deluju aljkavo i ne uredno.A ni jedna cica koja je prosla pored im nije promakla...o komentarima da i ne govorim...
Dakle em ih je manje em to ocigledno ne umeju da preokrenu u svoju korist!:)

Ako bi malo spustile standarde, možda ne bi bile same... ybt, traže dlaku u jajetu.... veze za jednu noć govore u prilog tome koliko sebe zaista cene i poštuju. I šta onda očekivati od muškaraca? Kakav tretman?
Ako ih takve veze zadovoljavaju, onda ni kvantitet nije bitan, iz ove priče... već ono: daj šta daš, da podmirim hormone... ko će da se zamara sa glupim statistikama... i ono malo što ih ima, žene koje su sobom nezadovoljne, srozaju na način na koji ti to radiš.
"Uslovno rečeno" nikada mi nije bilo bitno kako je neko obučen, ili koliko vredi neka krpica na njemu, da li ima stomak, kako je ošišan, koji auto vozi i da li uopšte ima auto... možda bi malo više trebale da se bave njihovom suštinom.
A te cice koje prolaze... pretpostavljam da liče na pokretne reklame... komentar je uglavnom prilagođen izgledu. :lol:
 

Back
Top