Republika Srpska u Srbiji

Da ili ne

  • da

    glasova: 58 72,5%
  • ne

    glasova: 22 27,5%

  • Ukupno glasova
    80
  • Anketa je zatvorena .
Šakal:
Hm, pa to su tvoji zemljaci, nemoj tako... To su Srbi a ne Bosanci glupane... ili bi radije da živiš u državi sa par miliona šiptarske sirotinje...
Mani se tih novomponovanih gluposti ili nadji nekog debila na tvom intelektualnom nivou da mu prodajes muda za bubrege , verovatno je da ne moras daleko da ides da bi ga nasao cak ni van kuce :roll: Za stanovnike BiH se uvek govorilo Bosanci i Hercegovci bilo da dolaze iz Bijeljine ,Zenice ili Mostara i bilo da su Srbi ,Hrvati ili muslimani i sada se nasao neki coravi kretenko da glupavi kako oni u stvari odjednom nisu Bosanci nego koji su **** Sumadinci ili Zagorci hebo te ko te napravi tako glupog! :roll:
 
svetolik trpkovic:
Mani se tih novomponovanih gluposti ili nadji nekog debila na tvom intelektualnom nivou da mu prodajes muda za bubrege , verovatno je da ne moras daleko da ides da bi ga nasao cak ni van kuce :roll: Za stanovnike BiH se uvek govorilo Bosanci i Hercegovci bilo da dolaze iz Bijeljine ,Zenice ili Mostara i bilo da su Srbi ,Hrvati ili muslimani i sada se nasao neki coravi kretenko da glupavi kako oni u stvari odjednom nisu Bosanci nego koji su **** Sumadinci ili Zagorci hebo te ko te napravi tako glupog! :roll:

Ybt. pa vidi se da si zaostala *********, plus bosančeros...:lol: Tako je bilo do poslednjeg rata, situacija se malo promenila glupane... :lol: :arrow: :razz:
Btw. stvarno si glup... cccccc...
 
Jerry Ropero:
e moj sakale ne znas ti svetolika. njemu ti je bliz i ibolji madjar, balija, vehabija, siptar - nego srbin iz republike srpske.
pa tebi su mnogo blize vehabije samo desetak kilometara ,a prababa i cukunbaba su zabavljale lokalnog agu ako da nemoj ti srat ustalom nisam ja napisao nista protiv Srba iz Bosne vec sam samo napisao da su se stanovnici Bosne uvek nazivali bosancima sto je jasno i malom detetu i blago retadriranom coveku al izgleda tebi i onom cobanu nije . :roll: :roll:
 
svetolik trpkovic:
pa tebi su mnogo blize vehabije samo desetak kilometara ,a prababa i cukunbaba su zabavljale lokalnog agu ako da nemoj ti srat ustalom nisam ja napisao nista protiv Srba iz Bosne vec sam samo napisao da su se stanovnici Bosne uvek nazivali bosancima sto je jasno i malom detetu i blago retadriranom coveku al izgleda tebi i onom cobanu nije . :roll: :roll:

Nekad bilo natrpani, nekad... :lol:
 
Šakal:
Ybt. pa vidi se da si zaostala *********, plus bosančeros...:lol: Tako je bilo do poslednjeg rata, situacija se malo promenila glupane... :lol: :arrow: :razz:
Btw. stvarno si glup... cccccc...
zar ne rece sada da ne postoje bosanci i bosancerosi ,gubis se Sakale ne valja ti to :mrgreen: zabole me ***** da je menjam svoju retoriku i nacin govora zbog njinih ratova nesreco jedna :twisted: kud te cale nije izdrkao tako glupa mora da se jadan covek kaje celoga zivota . :sad:
 
svetolik trpkovic:
zar ne rece sada da ne postoje bosanci i bosancerosi ,gubis se Sakale ne valja ti to :mrgreen: zabole me ***** da je menjam svoju retoriku i nacin govora zbog njinih ratova nesreco jedna :twisted: kud te cale nije izdrkao tako glupa mora da se jadan covek kaje celoga zivota . :sad:

Hm, nešto ti bitno promiče... ne čitaš dobro... al' ajde...:razz: Bosančeros... Kod nas u Beogradu kad hoćeš da kažeš nekome da je mnogo glup... onda mu kažeš da je bosančeros... Usput, ajd' mi prevedi ono ''njinih'' ne kapiram najbolje taj vaš novokomponovani Bošnjački jezik...:lol:
 
Dodik je izjavio, RTS 1-jutarnji program - vesti-, da ukoliko se proglasi nezavisnost Kosova, povlaci sve srbe iz organa vlasti u Federaciji.....................
Ako sam dobro cuo...................a mislim da jesam............. :D
 
Е баш ми нисте јасни.
Да ли сте ви то за федерализацију Србије у том случају?
Мислим оно: ''Савезна република Србија: Република Српска, Република Војводина, Република Шумадија...''.
Одлучите једном шта хоћете у животу.
 
Pijanista:
Е баш ми нисте јасни.
Да ли сте ви то за федерализацију Србије у том случају?
Мислим оно: ''Савезна република Србија: Република Српска, Република Војводина, Република Шумадија...''.
Одлучите једном шта хоћете у животу.

Idelno:
Srpska drzava po ugledu na Bundesrepublik Deutshland sastavljena od Bosanske krajine (centar Banjaluka), Semberije i podrinja (centar Bijeljina), istocna hercegovina (centar trebinje), crna gora (podgorica), KiM <bez siptara> (pristina), jugoistocna srbija (Nis), Shoomadia (Kraguijevac), zapadna srbija (cacak), Beograd i vojvodina (NS)
 
De_Sisti:
Idelno:
Srpska drzava po ugledu na Bundesrepublik Deutshland sastavljena od Bosanske krajine (centar Banjaluka), Semberije i podrinja (centar Bijeljina), istocna hercegovina (centar trebinje), crna gora (podgorica), KiM <bez siptara> (pristina), jugoistocna srbija (Nis), Shoomadia (Kraguijevac), zapadna srbija (cacak), Beograd i vojvodina (NS)


moj de sisti,nema teoretske sanse,a i vrlo je opasno,dati srbiji pokrajine kakve su u nemackoj...od svih tih koje si nabrojao,dobio bi toliko novih drzavica :):):)
nemci su ipak mnogo iznad srba...bez uvrede drugari.....i politicki,i patriotski i kako hoces...i disciplina,i budzet i standard
oni mogu sebi da dozvole regionalizaciju...ili kao svica kantonizaciju
srbi,sa ovakvim agresivnim i samozivim narodom...samo bi napravili jos veci dar mar...dovoljni su sandzak i vojvodina....zamisli jos vlasku ligu,ili slobodnu sumadiju :):)
sve to naravno istorijskii dokazano,kao vekovnu samostalnu zemlju...ugnjetavanu od strane ostalih delova te srbije....ja recimo glasam za uzicku republiku....glavni grad cacak....politicki i zdravstveni centar...uzice....ostali gradovi
lucane,bajina basta,arilje,pozega,ivanjica,cajetina itd itd...da se nemucim sa geografijom :):)
recite vi meni braco...koliko dajete vremena takvoj jednoj pokrajini...dok nepocne da oseca gusenje od strane Bgd i ostalih srba iz sumadije,istocne srbije(vlaske) juga i ostalih omenutih regiona

znam da je de sisti pravio salu,ni meni nije namera da uozbiljim temu...ali kada cete vi ljudi ovde shvatiti,da su srbi,hrvati,bosanci,crnogorci,makedonci isti narod....za slovence neverujem,jezik je drugaciji
isti jezik,isto poreklo,u isto vreme dosli na balkan....ma isti ljudi,isto razmisljaju....jedino podeljeni verom
u koju btw i neveruu mnogo....niko nije ovde neki extra vernik...pa cemu podele
pocele su od srba i hrvata
a zavrsise se sa vojvodjanima i srbijancima
sledece cekam ercove i sumadince
a i imaju razlicite akcente...kad pogledas
 

Back
Top