Au-Pair

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Hvala! Meni treba konkretno za Nemacku! I nasla sam nekoliko sajtova, prijavila se i ostalo, ali cisto sam htela da razmenim iskustva sa nekim ko je bas to radio...
 
ma prvo je slabo placeno (ako gledamo koliko se placa jedna kindergarten), ali je opet odlicna plata za nekog ko dolazi iz srbije. Sigurno si upoznata sa generalnim prohtevima au pair familija (ciscenje, peglanje, kuvanje ponekad, naravno cuvanje dece, voznja u skolu ili pracenje itd). Meni se ne svidja sto au pair porodice nekada stvarno iskoriscavaju prohtevima, narocito ako uzmemo u obzir koliko to njima dodje jeftino. Ono sto mene najvise brine jesu ponude nekih porodica na svoju ruku (bez posredstva agencije) i koliko tu realno ima opasnosti od traffickinga. Pozdrav i srecno
 
napravila sam profil na onom great au pair,jel moram da cekam da me porodica kontaktira ili mogu i ja njih? probala sam,imam samo opciju add as favourite,ali nemam pojma da li oni-porodice to uopste vide..kad hocu ono send e mail,trazi mi da platim,pa bla,bla..moze pomoc ako se neko spojio sa porodicom preko ovog sajta?da mi malo pojasni kako funkcionise...?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top