Raspada se SRS?

SargeBG

Aktivan član
Poruka
1.708
nikolić:maja gojković prekinula kontakte sa srs
Politika - Pre 44 minuta

BEOGRAD - Zamenik predsednika Srpske radikalne stranke (SRS) Tomislav Nikolić izjavio je da je Maja Gojković prekinula kontakte sa SRS, ali da neće biti isključena iz stranke.

Nikolić je, prenosi se izjava iz jednog beogradskog nedeljnika, rekao da Gojkovićeva ne dolazi u stranku i da joj zamera što "izmišlja neki novi put SRS".

On je naveo da iz intervjua Gojkovićeve provejava misao o tome da stranka treba da bude vođena na potpuno drugi način, a da nema snagu da se u stranci za to izbori.

"Da hoće, nema toga što u stranci ne bi postigla, a to je jedini legalni put", prokomentarisao je Nikolić, ističući da je Gojkovićeva, koja je i gradonačelnik Novog Sada, zaboravila da je bila kandidat SRS-a.

On je naglasio da Gojkovićeva, iako to mnogi očekuju, neće biti isključena iz stranke, da je sa njom vodio tročasovni razgovor o tome kako mediji pokušavaju da ih posvađaju i da će se tek videti koliko će biti inteligentni da to spreče.

Nikolić je rekao da "Srbija mora da se deli između demokrata i radikala", da građani treba da odlučuju birajući između dve velike stranke i da "ne može da postoji neko treći, kome ne znate profil i ko na kraju sam odlučuje ko će od ove dve partije biti na vlasti".



i na kraju kao glavni likovi ostanu toma i aca,sve dok se i oni ne pokace a i od kada je voja u buvari,mnogo su omeksali,neki put voju aca imitira,za skupstinskom govornicom,zadnji put videh,poceli da pricaju o eu,hteli u koaliciju sa dss,sve ono o cega se dize voji kosa na glavi,koji bi garant tomi i aci sve po spisku ali nije u toj poziciji da se kaci sa njima
 
Pa kad bi se iz svake stranke izvuklo ono sto vredi i to strpalo u neku novu stranku opet bi falilo ljudi da pokriju sve funkcije. 99,5% su sve go olos i probisvet.
Kad bi SRS uradio po Majinom garant bi osvojili vlast mada to i nije tezak zadatak u ovoj Srbiji s obzirom da vec godinama cistokrvni lopovi vladaju.
 
José_Luis_Torrente:
Pa kad bi se iz svake stranke izvuklo ono sto vredi i to strpalo u neku novu stranku opet bi falilo ljudi da pokriju sve funkcije. 99,5% su sve go olos i probisvet.
Kad bi SRS uradio po Majinom garant bi osvojili vlast mada to i nije tezak zadatak u ovoj Srbiji s obzirom da vec godinama cistokrvni lopovi vladaju.


Upravo tako.
 
Lepa vest. Sa njenim odlaskom SRS gubi bar tri cetiri procenta onih koji radikale dozivaljaju kao nekakvu modernu stranku.

Samo, daleko od toga da je Maja Gojkovic moderan ili zdravorazuman lik. Ta je sve vreme bila uz radikale, i dok su oni bili u vlasti sa Milosevicem, i dok je Seselj mlatio o Velikoj Srbiji, i uvek kada je trebala da se siri mrznja medju Srbima Maja je bila jedna od udarnih igala svoje partije. Ja ne znam da li ste vi zaboravili njene nastupe za skupstinskom govornicom, ali oni se nisu nista razlikovali od Seseljevih ili Vucicevih.
 
crow:
marketing vilo
marketing ;)

nadam se da ce da se otcepi
to bi bila tako divna vest za srbiju! :D

mozda im smanji par procenata...

znash ono zrno po zrno... silos 8)
ne znam
mozda naivno verujem da ljudi ipak mogu da se opamete.
pre ili kasnije vecini se popne iz dupeta u glavu.doduse,ovde je to vise kasnije nego pre :D
mozda i nisam u pravu,ali nikako da me napusti to uverenje :)


treba mi kisobran,ne mogu da izadjem iz kuce a moram sto pre :( izem ti ovo sugavo vreme :(
 
Banshee:
ne znam
mozda naivno verujem da ljudi ipak mogu da se opamete.
pre ili kasnije vecini se popne iz dupeta u glavu.doduse,ovde je to vise kasnije nego pre :D
mozda i nisam u pravu,ali nikako da me napusti to uverenje :)


treba mi kisobran,ne mogu da izadjem iz kuce a moram sto pre :( izem ti ovo sugavo vreme :(

ma... ovde se mnogi nikad ne opamete :(
nazalost...
takav nam horoskop ;)

kod nas sunchano & toplo 8)
ja bi ti rado pozajmio kishobran, al... znash kakve su nam poshte
dok stigne ima sneg da padne
a onda...
mada... moze i tad da posluzi ;)
 
Ovo mi sve smrdi na zavadjivanje od strane njihovih politickih protivnika. Secam se kada je bilo slicno ovako sa Aleksandrom Vudicem i Tomislavom Nikolicem. Takodje. cela ova svadja je pocela tako sto je Maja rekla da hoce da se kandiduje za predsednika posle jos jednog ili dva mandata gradonacelnika Novog Sada, a novinari preneli da ona hoce da se odmah kandiduje.
 
lzr:
Ovo mi sve smrdi na zavadjivanje od strane njihovih politickih protivnika. Secam se kada je bilo slicno ovako sa Aleksandrom Vudicem i Tomislavom Nikolicem. Takodje. cela ova svadja je pocela tako sto je Maja rekla da hoce da se kandiduje za predsednika posle jos jednog ili dva mandata gradonacelnika Novog Sada, a novinari preneli da ona hoce da se odmah kandiduje.

tako je!
ne dajmo da nas zavade!
zbijmo redove!
SRS SRS SRS!!!
 
Просто ми није јасно шта је и до сада тражила у странци заједно са наташом јовановић, вјерицом радетом .... :roll:
 
Nista cudno sto je SRS shvatila nacin prikupljanja glasova i to od onih koji ne izlaze na izbore ili od tzv.spavaca.
Odvojis nekog "jakog" iz stranke-satro-"svadja" i omogucis i pomognes istom da napravi novu stranku, normalno uz tiho "pljuvanje" po istom, a onda posle izbora uz prelazenje cenzusa novostvorene stranke imas i njih i probudjeni dobar deo "spavaca" uza se..........

SRS je napokon sagledala primer DS koja je to radila od osnivanja..........

Pema tome SRS se ne "raspada" vec se "siri ili uvecava" na proveren nacin................ :lol: :lol: :lol:
 

Back
Top