Raspada se SRS?

А шта је то конкретно?
Мисим на ш'а конкретно мислиш када кажеш да је она до сада постигла?


A sada ja tebi kao treba da nabrajam...kao prvo, odlična je pravnica...dobar gradonačelnik...'aj gradonačelnica ako više voliš, mada mene lično nerviraju ta feministička trabunjanja oko roda neke profesije...i šta još hoćeš...godine su pred njom:smile:
 
da,secam se,glumila je onu radikalsku drskost,sto svi slepo rade,pokupili od onog vola sto im je gazda,sad je postala finijia,kao...

Koji si ti lik???Ti kao i većina koji su žuti(***** stranka),nemaš dva grama mozga.Pa Čanak,Čeda,Batić i ostala g*******a bulumenta nastupaju toliko agresivno,a tek onaj samoubica Điki?!
Nemci su napisali: "sačuvaj me bože,kuge,gladi i hrvata",a Srbi će da napišu: "sačuvaj me bože,NVO i demokrata(pedera)".
 
ja stvarno ne znam sta se lozite..........Maja najbolja radikalka...................pa sta ................pa da ona nesto vredi bila bi daleko od radikala od pocetka.......................sta skapirala posle sto godina da se malo za*ebala............
ali ako se podele radkali................. BRAVO.....BRAVO................
 
ja stvarno ne znam sta se lozite..........Maja najbolja radikalka...................pa sta ................pa da ona nesto vredi bila bi daleko od radikala od pocetka.......................sta skapirala posle sto godina da se malo za*ebala............
ali ako se podele radkali................. BRAVO.....BRAVO................

Ako je Maja "udarac" za SRS, onda se pridružujem čestitkama, samo...Čisto sumnjam da ona "vuče" sa sobom neki bitniji % glasača. Njihovi glasači glasaju zbog Tome&Vučića, a ne zbog Maje...
 
Mislim da je celu pricu zakuvala novokomponovana radodajka , pardon radikalka, Lidija Vukicevic....:)

Primeceno je , da se ne odvaja od "Hot lips" Ace Vucica......a posto se sumnja da je doticni pastuv fircao prase iz Novog Sada, spanska sapunica u redovima SRSa, je dozivela kulminaciju.....:)
 
Mislim da je celu pricu zakuvala novokomponovana radodajka , pardon radikalka, Lidija Vukicevic....:)

Primeceno je , da se ne odvaja od "Hot lips" Ace Vucica......a posto se sumnja da je doticni pastuv fircao prase iz Novog Sada, spanska sapunica u redovima SRSa, je dozivela kulminaciju.....:)


BLJAK.............nihovim gadostima nikad kraja...................FUJ....................
 
Mislim da je celu pricu zakuvala novokomponovana radodajka , pardon radikalka, Lidija Vukicevic....:)

Primeceno je , da se ne odvaja od "Hot lips" Ace Vucica......a posto se sumnja da je doticni pastuv fircao prase iz Novog Sada, spanska sapunica u redovima SRSa, je dozivela kulminaciju.....:)

Evo ga, ovaj što čita žutu štampu... Inače, kad se već krenulo sa pričom "ko je kome...", u NS se "priča" da je Maja bila u šemi sa Mirovićem ( ZIG ), tako da loša ti dojava... :cool:
 
A sada ja tebi kao treba da nabrajam...kao prvo, odlična je pravnica...dobar gradonačelnik...'aj gradonačelnica ako više voliš, mada mene lično nerviraju ta feministička trabunjanja oko roda neke profesije...i šta još hoćeš...godine su pred njom:smile:
Врло аргументовано, нема шта.
Не мораш ништа да набрајаш ово је довољно.
 

Back
Top