T R E B A M I I S K R E N S A V E T !

alpha tim

Početnik
Poruka
11
:confused: Sa deckom sam vec godinu i dva meseca. Za to vreme smo se vise puta rastajali ali nikad iz nekog razloga preko kojeg ja ne bih mogla da predjem. Uglavnom su to bile gluposti, detinjarije.
Sada smo cetvrti put zajedno i KAO super nam je. Mada i sama znam da to nece jos dugo trajati. Kao i prosla tri puta obecava mi da se promenio i da vise nije onaj stari. Ne znam zasto mu verujem. Nikad ranije nisam dozvoljavala bilo kome da se poigrava sa mnom,a on to radi i sto je najgore ja sam svesna svega ali jednostavno plasim se da reagujem. Znam da mu je stalo veoma do mene- nemojte me pitati kako znam, to jednostavno ne znam da objasnim.
Problem je sto on jednostavno ne zna da izrazi ta njegova osecanja. Bezbroj puta mi je dokazao i pokazao da me stvarno voli ali ja imam utisak da je on jednostavno nezreo za nesto ozbiljno. Cak me je jednom prilikom mrtav ozbiljn pitao da se udam za njega, na sta sam ja ostala ukocena bez odgovora.
Stvar je u tome sto ja ne znam ima li svrhe ostati sa njim i dalje ili se trebam okrenuti na drugu stranu i natavim dalje?! Prijtelji su me savetovali da ga ostavim i da krenem dalje,da ce naici neki drugi koga cu voleti isto ili vise od njega. Sta biste vi uradili na mom mestu? Stvarno se nalazim u procepu izmedju razuma i osecanja....
 
Problem je u tome sto ne znam da li da ostanem sa njim ili ne? Volim lose momke koji na kraju igraju po mojim pravilima. Znam da to nije u redu ali takva sam. On nije ispao onakav kakav sam ja htela da bude i to me ubija, moje manipulatorske moci kod njega su otkazale. Njega volim,ostali su samo igra flert ili vec ne znam ni ja sta.
 
:) :) pa eto, sama si dala odgovor.
Ako ostanes rizikujes svoju sujetu i svoj self-image.
Ako odes, rizikujes da dugo, duuuugo patis, again zbog povredjene sujete, jer na kraju nije "igrao po tvojim pravilima"
Okreni, obrni, mislim da je tebi najgore sto je on neuspeli projekat i sto ne mozes da ga "popravis" "doteras" po svojoj meri i kontrolises.
Ne kritikujem te. Samo ti kazem gde mi se cini da je problem.
A resenje nemam jer ne shvatam taj nacin razmisljanja u odnosima.
 
alpha tim:
Problem je u tome sto ne znam da li da ostanem sa njim ili ne? Volim lose momke koji na kraju igraju po mojim pravilima. Znam da to nije u redu ali takva sam. On nije ispao onakav kakav sam ja htela da bude i to me ubija, moje manipulatorske moci kod njega su otkazale. Njega volim,ostali su samo igra flert ili vec ne znam ni ja sta.
njega volis ali da li da ostanes sa njim ili ne.....ako ga iskreno volis,napusti ga i nadji boljeg lutka
 
alpha tim:
Problem je u tome sto ne znam da li da ostanem sa njim ili ne? Volim lose momke koji na kraju igraju po mojim pravilima. Znam da to nije u redu ali takva sam. On nije ispao onakav kakav sam ja htela da bude i to me ubija, moje manipulatorske moci kod njega su otkazale. Njega volim,ostali su samo igra flert ili vec ne znam ni ja sta.
ne mozes nekog da napravis kako ce tebi da odgovara...il ga volis sa svim njegovim vrlinama i manama il jok...nego da nije tvoja sujeta malo povredjena? Navikla si kako kazes da momci "igraju" po tvome a ovaj,eto malo drugaciji pa se ti mozda pitas gde si to pogresila :confused:
 
alpha tim:
Problem je u tome sto ne znam da li da ostanem sa njim ili ne? Volim lose momke koji na kraju igraju po mojim pravilima. Znam da to nije u redu ali takva sam. On nije ispao onakav kakav sam ja htela da bude i to me ubija, moje manipulatorske moci kod njega su otkazale. Njega volim,ostali su samo igra flert ili vec ne znam ni ja sta.

Hm..znaci, zelis da ga ostavis jer ne igra kako ti sviras. Sustina ljubavi je da volis tu osobu zbog onoga kakva ona jeste, a ne zbog toga sto bi ona mogla da bude ono sto ti zelis da bude. Ako ti nesto u toj vezi ne odgovara, a ne moze se resiti razgovorom, onda je mozda bolje da se rastanete, i svako svojim putem. Ali, to je ipak tvoja odluka..i tesko da ti bilo ko na forumu moze reci sta da radis. To ti ipak sama treba da odlucis, jer ti jedina (ne racunajuci tvog decka) znas kakva je zaista tvoja veza, koji su problemi, a koje dobre strane. Dakle, sedi i dobro razmisli o svemu, bez obzira na to sta procitas ovde (ovo ukljucuje i moj post ;) )
 
E lepo mi se ovo gadi
manipulatorske moći su otkazale?!?! pa tu ti nema lj od neke ljubavi sa tvoje strane... a ni sa njegove, čini mi se, a to što si ti sigurna da te on voli, ali ne znaš da objasniš okači lepo mačku o rep aka puste želje.
ovo je bio iskren savet
 
alpha tim:
:confused: Sa deckom sam vec godinu i dva meseca. Za to vreme smo se vise puta rastajali ali nikad iz nekog razloga preko kojeg ja ne bih mogla da predjem. Uglavnom su to bile gluposti, detinjarije.
Sada smo cetvrti put zajedno i KAO super nam je. Mada i sama znam da to nece jos dugo trajati. Kao i prosla tri puta obecava mi da se promenio i da vise nije onaj stari. Ne znam zasto mu verujem. Nikad ranije nisam dozvoljavala bilo kome da se poigrava sa mnom,a on to radi i sto je najgore ja sam svesna svega ali jednostavno plasim se da reagujem. Znam da mu je stalo veoma do mene- nemojte me pitati kako znam, to jednostavno ne znam da objasnim.
Problem je sto on jednostavno ne zna da izrazi ta njegova osecanja. Bezbroj puta mi je dokazao i pokazao da me stvarno voli ali ja imam utisak da je on jednostavno nezreo za nesto ozbiljno. Cak me je jednom prilikom mrtav ozbiljn pitao da se udam za njega, na sta sam ja ostala ukocena bez odgovora.
Stvar je u tome sto ja ne znam ima li svrhe ostati sa njim i dalje ili se trebam okrenuti na drugu stranu i natavim dalje?! Prijtelji su me savetovali da ga ostavim i da krenem dalje,da ce naici neki drugi koga cu voleti isto ili vise od njega. Sta biste vi uradili na mom mestu? Stvarno se nalazim u procepu izmedju razuma i osecanja....
Nemoj se udati za njega KOCKAR je!!!!!!!!!trosice vam pare na igre na srecu!!!!!
 
alpha tim:
Problem je u tome sto ne znam da li da ostanem sa njim ili ne? Volim lose momke koji na kraju igraju po mojim pravilima. Znam da to nije u redu ali takva sam. On nije ispao onakav kakav sam ja htela da bude i to me ubija, moje manipulatorske moci kod njega su otkazale. Njega volim,ostali su samo igra flert ili vec ne znam ni ja sta.

pa znaci da treba da biras izmedju momka koji te voli, ali ne radi sve po tvom, tj. sa kojim ne mozes da manipulises ili nekog sa kim mozes da se igras i koji ce da igra po tvojim pravilima. Mislis da ovo drugo moze da potraje? Zelis li uopste da traje.

:D ti najbolje znas :lol:
 

Back
Top