situacija

srećica

Aktivan član
Poruka
1.918
citam malo pre u novinama neki kao test sta biste uradili da... i sad ponudjene situacije.
I meni jedna onako zastane, pa me zanima kako biste vi uradili.

u dugoj ste vezi, sve je ok, volite se, zelite se, nema problema, bili ste kod svoje drage/ pg i njemu je bio otvoren gmail/yahoo/hotmail i vi nadjete na mejlove sa kojima se dopisivala/ o i medju svim tim adresama i subjectima vi vidite mali milion cao, cao,sexy, mackice, macoru i ostali nazivi, a to vi NISTE slali, vec neko drugi.
Naravno, otvorite i vidite slike nekih tipcina/ cica i vi dobijete FRAS! Ali ne lezi vraze i vasa draga/ i je isto slala svoje explicitne slike.

Ja kad sam pomislila, kroz mene je prolasao prvo vreo, pa topao mlaz vode. Bas mi je bilo neprijatno i ne bih volela da me tako nesto strefi.


kako biste odreagovali da vas je to zadesilo?
 
Gazdarica:
Paaa, ako bi on to radio, poludjela bih. Ali, bilo bi mi sasvim ok da ja to radim... :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol:
Joj kako zvuci... :lol: al to je i moja istina, priznajem. :-D

Ubila bih ga ili bar teska telesna :lol: , morao bi da pati i da preklinje dok mu se ne smilujem... ali mogla bih da oprostim kad me prodje taj prvi bes i kad se on adekvatno iskupi.

Iznervirale bi me njene slike i to obracanje maco, kuco :lol:
 
srećica:
:) hahaha a zasto je ok ti da radis, a on ne?:)

kako bi poludela? pokidala sve, raskinula ili bi se izdrala na njega?
Pa, zato sto sam sebicna... :mad:
A, najvjerovatnije da bih ludjela u sebi, pojela bih se iznutra, oglodala do kosti... Onda bih izbrojala do 10 i pridruzila mu se u hobiju... :lol:
 
Ja bi ko Serlok Holms istrazila detalje...ako bi se ispostavilo da tu ima nesto - a ima dok se dopisuje- na razne nacine bi -ispipkala- situaciju, sta misli, sta mu smeta u vezi...itd...kad bih dobila sve informacije koje mi trebaju izvagala bi preko cega mogu da predjem, sta mi je bitno...sela bih i rascistila sa sobom...a sve to na nacin da on uopste ne primeti....i onda bi ga nogom u dupe....nosi se od mene sto dalje to bolje.... :D
 
Definitivno bi mi zasmetalo...tacnije popizdeo bi,ali kako bi odreagovao ne znam...Ako bi krenula nesto da laze,da izmislja,da pricha da to radi iz dosade(da salje svoje eksplicitne slike)...tada bi sve prekinuo...pa bili mi 2 meseca ili 3 godine zajedno... Mislim da bi cak pre oprostio da smo kratko zajedno...
 
Dobio bi šamarčinu. Najozbiljnije. I onako imam želju iz davnina da opaučim nekoga. :)
Dajem ogromnu slobodu u vezi, možemo i da se šalimo na račun drugih devojaka/momaka, mnogo toga mogu da istolerišem, samo zahtevam da mi sve priča. Nema problema, ako je to njegov vid zezanja da se dopisuje sa curicama preko neta, ok, samo neka se to na tom dopisivanju i završi, samo neka mi kaže, a ne ti šokovi...
Ne podnosim kad me u vezi neko pravi na budalu, a dešavalo mi se... Doduše, neke drugačije situacije su bile u pitanju... Ali mi i dalje stoji žal što nisam odvalila najbližu motku (da ne prljam ruke), pa da udaram skota dok mi ime ne zamrzi...
 
Rekla bih mu da sam videla. A onda bih trazila objasnjenje. Oprostila bih mu tek kada se uverim da se zaista pokajao i da je dovoljno patio. Salim se. Oprostila bih mu ako je to prvi i jedini put da radi tako nesto.
 
srećica:
gazdarice, a je l` bi mu rekla da si videla?
Pa kako bih mu se pridruzila u tome, ako mu ne bih prethodno rekla da sam vidjela...? :lol:

Jednom prilikom, moj tadasnji decko mi je pricao kako se na jednom sajtu dopisivao s par riba. Jao, htjela sam da se pojedem od muke.
U isto vrijeme, ja sam bila aktivni clan istog sajta i svakodnevno se dopisivala sa drugim muskarcima. Decko mi nije rekao ni rijeci za to... Ma, uopste mu nije smetalo...
 
dajanijegara:
Rekla bih mu da sam videla. A onda bih trazila objasnjenje. Oprostila bih mu tek kada se uverim da se zaista pokajao i da je dovoljno patio. Salim se. Oprostila bih mu ako je to prvi i jedini put da radi tako nesto.

Ti nisi znala da se dopisuje...onda si nasla -dokaze-...zar mislis da ce reci istinu? Malu morgen.... :lol:
 
Gazdarica:
Pa kako bih mu se pridruzila u tome, ako mu ne bih prethodno rekla da sam vidjela...? :lol:

Jednom prilikom, moj tadasnji decko mi je pricao kako se na jednom sajtu dopisivao s par riba. Jao, htjela sam da se pojedem od muke.
U isto vrijeme, ja sam bila aktivni clan istog sajta i svakodnevno se dopisivala sa drugim muskarcima. Decko mi nije rekao ni rijeci za to... Ma, uopste mu nije smetalo...

Pitam se zasto...he he..
 
srećica:
citam malo pre u novinama neki kao test sta biste uradili da... i sad ponudjene situacije.
I meni jedna onako zastane, pa me zanima kako biste vi uradili.
u dugoj ste vezi, sve je ok, volite se, zelite se, nema problema, bili ste kod svoje drage/ pg i njemu je bio otvoren gmail/yahoo/hotmail i vi nadjete na mejlove sa kojima se dopisivala/ o i medju svim tim adresama i subjectima vi vidite mali milion cao, cao,sexy, mackice, macoru i ostali nazivi, a to vi NISTE slali, vec neko drugi.
Naravno, otvorite i vidite slike nekih tipcina/ cica i vi dobijete FRAS! Ali ne lezi vraze i vasa draga/ i je isto slala svoje explicitne slike.
Ja kad sam pomislila, kroz mene je prolasao prvo vreo, pa topao mlaz vode. Bas mi je bilo neprijatno i ne bih volela da me tako nesto strefi.
kako biste odreagovali da vas je to zadesilo?

Sigurno ne tako kao ti.
 

Back
Top