situacija

Ja bila u toj situaciji :) Mada nije bilo bas eksplicitnih slika ali... nesto s mora i bazena i neke sexy poze... Poludela sam i jela se iznutra danima, ni on nije proso nekaznjeno :D, a onda oprostila. Ako mi je, kad sam glupa.
 
ja sam u nekoj slicnoj situaciji...momak mi pokazao neki sajt gde mozes da vidis(i da se dopisujes)sa ljudima sirom sveta i meni se to skroz dopalo pa ja pocela dopisivanje s x frajera o svemu i svacemu(bilo je tu i nekih bezobraznuh komentara i komplimenata sa njihove strane)...al naravno moj momak to zna i ja to od njega ne krijem! Isto kao sto ja znam da se on dopisuje s par devojaka sa tog istog sajta :D
cak smo u jednom trenutku toliko bili zaokupljeni ovim(a on bio nekih 10-ak dana kod mene) da smo se stalno prepirali ko ce kad da ode na net da se dopisuje :lol: :lol: :lol:
naravno,nikad se nisam muvala ni sa kim od tih "silnih" frajera i on to zna pa mi zato i veruje kao i ja njemu...
 
baby jane:
ja sam u nekoj slicnoj situaciji...momak mi pokazao neki sajt gde mozes da vidis(i da se dopisujes)sa ljudima sirom sveta i meni se to skroz dopalo pa ja pocela dopisivanje s x frajera o svemu i svacemu(bilo je tu i nekih bezobraznuh komentara i komplimenata sa njihove strane)...al naravno moj momak to zna i ja to od njega ne krijem! Isto kao sto ja znam da se on dopisuje s par devojaka sa tog istog sajta :D
cak smo u jednom trenutku toliko bili zaokupljeni ovim(a on bio nekih 10-ak dana kod mene) da smo se stalno prepirali ko ce kad da ode na net da se dopisuje :lol: :lol: :lol:
naravno,nikad se nisam muvala ni sa kim od tih "silnih" frajera i on to zna pa mi zato i veruje kao i ja njemu...

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Da, o tome sam i ja pričala... Ako se kaže i ako se to radi u granicama normale, ne bih imala ništa protiv...

Ja sam u jednoj svojoj vezi bila tako zlobna :twisted: , pa sam terala tog mog bivšeg momka da cima i šalje poruke jednoj zajedničkoj poznanici, a inače mnogo finoj devojci, za koju sam sumnjala da ga simpatiše... He, he... Naravno, to sam radila pošto sam znala da sa njegove strane nema ničega prema njoj, nikakve namere, jer smo zaista imali neograničeno poverenje jedno u drugo, mogli smo i takve šale da zbijamo...
Drugačije je kod ljudi koji ne izgrade takav odnos poverenja i iskrenosti ili kad je neko takva osoba, pa uvek nešto krije i muti... Najgore kad se neko takvim posle dužeg vremena pokaže (a verovali ste mu)... E, tu sam zaista za već pomenute batine, i to smrtne :), bez civilizacijske štete, što negde pročitah... i bez mogućnosti i uslovne kazne za zločin... :D
 
Koja je to koorcheva veza kada se krijes od partnera?

Ako neko nesto radi potajno od svog partnera, da li ste vi partneri uopste?

Ne znam da li bih ja tako nesto radio a da sam u nekoj vezi u kojoj vidim buducnost. Nisam video potrebu. Mozda bih flertovao (sto mu dodje isto) ali NIKADA ne bih mako ni korak dublje. To je prevara, ne prevara partnera nego sebe. To znaci da buducnost koju vidim, video sam greskom ili da sam u toj vezi iz namera koje nisu ljubav.
Medjutim, ako partner ne zna o tome (nikada flert nisam krio) a ne radi se o kratkotrajnom izletu, tu nema poverenja = tu ne moze biti iskonske ljubavi.

Sloboda poveravanja partneru o SVEMU je meni bitna. Ako toga nema, nema ni slobode, nema ni slobodne veze. To mu dodje onda kao kucni zatvor.
 

Back
Top