Vaga/skorpija HITNO!!!
Prikazujem rezultate 1 do 18 od 18

Tema: Vaga/skorpija HITNO!!!

Ivyy
    Guest

Podrazumevano Vaga/skorpija HITNO!!!

Moze li neko nesto vise da mi kaze o osobi u znaku vaga podznak skorpija, mesec u skorpiji?? MOLIM VAS(

Ivyy
    Guest

Podrazumevano

Pa zar bas niko da mi pomogne? (((

Guest

Podrazumevano

lici na majku i mozda je po zanimanju medicinska sestra

Ivyy
    Guest

Podrazumevano

Haha, bas smesno

Ivyy
    Guest

Podrazumevano

Pa ljudi gde ste? BAR NEKO?

Veoma poznat milicaanchy (avatar)
    Učlanjen
    28.01.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    200

Podrazumevano Re: Vaga/skorpija HITNO!!!

Citat Original postavio Ivyy
    Moze li neko nesto vise da mi kaze o osobi u znaku vaga podznak skorpija, mesec u skorpiji?? MOLIM VAS(
    ja sam vaga-skorpija!!!!!!!!ovako-ja sam pametna,tacnije jaaaaaaaaaaaako inteligentna,druzeljubiva,oprastam ali ne zaboravljam,lepo izgledam i sve u svemu,ok sam osoba!!!!!a cekaj.....pitas za musko ili zensko?ja sam ti tipicna vaga-skorpija

Učlanjen
    28.01.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    200

Podrazumevano

jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Učlanjen
    28.01.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    200

Podrazumevano

Citat Original postavio milicaanchy
    jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
    Alo?????????Pa ja sam ta!!!!!!!!!!!

Početnik
    Učlanjen
    26.01.2004.
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

Super si.

Ivyy
    Guest

Podrazumevano

jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
    Pa sta cekas onda, PRICAJ! Mada predpostavljam da se muske vage/skorpije razlikuju od zenskih

mala_didi
    Guest

Podrazumevano

Ja sam vaga-skorpija, sta te zanima?

Učlanjen
    28.01.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    200

Podrazumevano

jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
    Pa sta cekas onda, PRICAJ! Mada predpostavljam da se muske vage/skorpije razlikuju od zenskih
    moj drug je vaga/skorpija,kao i ja,on je strasni duhovit,pametan,izgleda ok.....

marie
    Guest

Podrazumevano

pa ja sam skorpija,a obozavam jednu vagu.Vage su super,ali malo previse opustene za skorpije...zajednicka osobina nam je emotivnost...mada je kod nas skorpija vise izrazena.

marie
    Guest

Podrazumevano

pa ja sam skorpija,a obozavam jednu vagu.Vage su super,ali malo previse opustene za skorpije...zajednicka osobina nam je emotivnost...mada je kod nas skorpija vise izrazena.

Ivyy
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio marie
    Ma nisi razumeo/la, pitala sam za osobu koja je u znaku vage sa podznakom u skorpiji, ali izgleda da ovde nema nikog ko bi znao nesto vise da mi kaze o takvoj osobi....bas sam se razocarala

Aktivan član -GoRsKi- (avatar)
    Učlanjen
    28.12.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    8
    Reputaciona moć
    58

Vaga/skorpija takodje...trazim informacije i ja...

Aktivan član peleplay (avatar)
    Učlanjen
    26.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    64

Ovo je veoma kontradiktorna kombinacija - evo prirode koja je u večitom sukobu sa samom sobom. S jedne strane vođena je snagom i istraživačkim nemirom Škorpije, s druge uvek je spremna da žrtvuje sebe željama za mirom i ravnotežom, što je karakteristično za Vagu; osećate se žrtvom što pripada Vagi, ali Škorpija u Vama stvara tvrdoglavu i tešku osobu. Škorpija je prvenstveno okrenuta tamnim dubinama života, voli da analizira, kritična je, pokretana jakim strastima, dok je Vaga otvorena, vedra, usmerena prema pozitivnim emocijama.

S jedne strane, nedostaje Vam snage i agresivnosti, a s druge možete postati veoma divlji. U svakodnevnom životu, kao i u osećajima mogu se pokazati velike disharmoničnosti. Izražena strastvenost može nezgodno oblikovati sudbinu i uveliko promeniti životne okolnosti. Ipak, sukob ovih dveju snaga može dovesti do ostvarenja drugih težnji, jer ovakve ličnosti nose i razvijaju u sebi ogromne sposobnosti koje usmeravaju koliko ka praktičnim toliko i ka duhovnim ciljevima...

Bolna unutrašnja oluja, zabranjeni jesenji raj, ugašeno svetlo u neizmernom haosu bića, nedostupne harmonije - to je psihološka osnova koja odlikuje vezu Vage i Škorpije. Nagon samoodržanja gubi se i traži, bistrina i logika poremećene su nemirnom osećajnošću i paklenim ritmom seksualnih impulsa, ljubav prema lepoti sudara se sa još živim ostacima primitivne animalnosti i čovek se neprestano pita nad samim sobom u pokušaju teške sinteze.

Utoliko teže što okleva da upotrebi jača sredstva, dakle da se odrekne jednog svog dela da bi oslobodio drugi. Nešto u njemu što je jače od dobrih namera i pomirljivih želja, tera ga da skrene. Ostaje mu onda da se prilagodi svom načinu života i da ga u nadljudskom naporu dovede do onog savršenstva kome teži u potrazi za potpunom harmonijom. To je izazov koji baca sam sebi ako hoće da izađe iz duhovne zbrke koja ometa njegov razvoj.

- Nije Vas nimalo lako upoznati, jer mnogo toga leži prikriveno ispod površine. Često delujete kao veoma spokojna i jednostavna osoba, a u suštini ste izuzetno komplikovano ljudsko biće, daleko osetljivije nego što to pokazujete. Imate snažnu volju, pomalo rezervisani, drugima ulivate poštovanje i skloni ste da stvari sagledavate u celosti, do samog dna. Vi ste intenzivniji i misteriozniji od ostalih Vaga. Vaš moćni šarm će Vam pomoći da steknete poverenje u sebe tokom godina i "zrenja" licnosti.

Morate se, međutim, neprekidno čuvati svog sarkastičnog jezika, koji može odvratiti druge ljude od Vas. Vodite računa i o svojim mazohističkim ponašanjima u ljubavi ili reskiru da se samouništite ako naiđete na nerešive konflikte. Samo ako konačno popustite pred impulsima svoje podsvesti i ako uspete da ovladate svojim fobijama, mogli bi da dosegnete poznavanje sebe same i uživate u nekoj vrsti lucidne sreće, pomalo naivno ali skloni razvoju filozofije života koja će Vam doneti aktivnu elastičnost karaktera u sukobu sa teškoćama. Tek ako uspete da pobedite svoje psihološke probleme, možete se nadati da ćete sami od sebe izvući velike stvari...

Ako niste znali - istu kombinaciju znaka i podznaka u svom horoskopu ima i Margaret Thatcher. Ona Vam, u neku ruku, dođe kao "Astrološki blizanac"...

preuzeto sa sajta astro-art.net
    tek kad neko nestane, onda shvatish koliko zaista vredi

Buduća legenda Psihologue (avatar)
    Učlanjen
    11.11.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    410

Pisano o tome...

Slične teme

1. Vaga skorpija
    Autor Tiramisu u forumu Astrologija
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 26.09.2006., 16:56

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •