Traba mi pomoc da nadjem odgovorajucu sliku !!!

Milan_BGD

Početnik
Poruka
1
Nedavno sam se uselio u stan, završio opremanje i nisam ni slutio da će mi najveći problem biti da nađem adekvatnu sliku po prihvatljivoj ceni. Prostor je takav da mi treba velika slika, širine bar 120 cm i visine od 80 do 100 cm, odgovarala bi mi neka neutralna tema tj. treba mi slika kakvu viđam u modrnim stanovima na spotovima, da li je to apstrakcija ili figura nesto sto ce se uklopiti u ambijent jednog momačkog stana, ali bez tendencije da se naglašava da je to momački stan (suviše golotinje ili suviše provokativne teme ). Svaka pomoć bila bi mi od velike koristi, gde da tražim sliku i koliko je realno da je platim. Ne nameravam da kupujem sliku od nekih zvučnih imena, nemam mogucnosti za to, jednog dana ko zna .... Hvala i pomagajte, hitno mi je, eho u sobi me iritira :) :) :)
 
Pošto si već iz bgd, a ti lepo put pod noge i obilazi malo galerije po gradu dok ne nađeš nešto što će ti se dopasti. Mislim da i cena neće biti problem, pošto dosta studenata, i inače neafirmisanih umetnika izlaže po gradu.
Razmislii i o fotografiji, i to je dosta dobra opcija, vidim sad su nešto moderni di- i triptisi, ali ne znam gde bi to moglo da se nađe. U Mamutu možda? A i cena će ti biti prihvatljivija.
Srećno.
 

Back
Top