Sajt sa markicama

Igi pozdrav,sajt je zanimljiv jedino su ti markice suvishe svakodnevne i ima ih mnogo tako da cesh teshko naci nekog za razmenu.
Poslao sam ti preko maila sliku iz Michel kataloga Velike Britanije gde cesh videti tu markicu koju si oznachio sa nepoznato. pa prepravi na sajtu zemlju iz koje je ta markica
pozdrav
Dragan
 
Hvala u svakom slucaju. To su mi samo duplikati, nosim se mislju da jednom postavim i druge (zanimljivije) markice, mada bih takve zadrzao :)
Na sken i obradu ceka jos stotinak njih, tako da ce ih biti "u narednom periodu".
Kad dobijem mail, promenicu zemlju.
 
Na sajtu znamo.se traje akcija zabavi se i zaradi i do 10.000 eur. Svako ko registruje nove korisnike na sajt, može da zaradi, a u sklopu akcije poklanja se putovanje u Prag za dve osobe i mobilni telefon.
 
Pozdrav svima !
Da li neko od vas mozda zna da li postoji u Srbiji ili Crnoj Gori neki kurs ili skola filatelije ?
Unaprijed hvala

Ne znam da postoji kurs, ali je pre vise od 30 godina - 1977 Savez filatelista BiH objavilo knjizcu "Kako postati filatelista" u 10.000 primeraka. Mozda postoji i nesto novije, ali kada sam ja poceo da se bavim filatelijom sredinom 1980-tih to je bilo jedino sto je postojalo. Kasnije sam znanje 'krao' od starijih filatelista :D
 
Ne znam da postoji kurs, ali je pre vise od 30 godina - 1977 Savez filatelista BiH objavilo knjizcu "Kako postati filatelista" u 10.000 primeraka. Mozda postoji i nesto novije, ali kada sam ja poceo da se bavim filatelijom sredinom 1980-tih to je bilo jedino sto je postojalo. Kasnije sam znanje 'krao' od starijih filatelista :D

Hvala na odgovoru! Mislim da i meni ne preostaje nista drugo nego da 'kradem ' znanje od starijih i iskusnijih ;)
 
Pozdrav svima !
Da li neko od vas mozda zna da li postoji u Srbiji ili Crnoj Gori neki kurs ili skola filatelije ?
Unaprijed hvala

Kad imash internet netreba ti nikakav kurs ,ukucaj u pretrazivach filatelija i otvorice ti se par stotina linkova pa chitaj i uchi......
za pochetak evo ti ovaj
http://www.filatelija.net/malaskola.html - hrvatski
http://www.su-fila.co.yu/skola filatelije.htm i nash subotichki
i odlichan slovenachki dodushe na slovenachkom je jeziku ali dosta se razume
http://www.filatelija.com/indexx.htm

i slibodno ako imash neke nedoumice pitaj ili na forumu ili na pp pa neko ce te vec uputiti

ovo je jako lep hobi i shteta shto je malo zamro tako da svaki novi poklonik je dobrodoshao........
 
Hvala na ovim linkovima,zaista su jako dobri,narocito ovaj hrvatski ! Ja jesam vrshila neka pretrazivanja na internetu na temu filatelije, ali sam slabo nailazila na sajtove posvecene pocetnicima a meni je zaista bio potreban jedan "Uvod u svijet filatelije"...
 
Potrebna mi je pomoc oko sledece stvari,naime imam par albuma sa markicama sve su iz perioda Jugoslavije SFRJ i to maltene sve serije koje su stampane,od jubilarnih do tematskih,sve su nove,i trebala bi mi pomoc oko procene vrednosti istih kao i gde ih mogu prodati,ako neko zeli pomoci poslacu mu na mail to sto imam,svaka informacija je dobrodosla i za sada bih prodao samo jedan album,ipak bih ostale sacuvao.
 

Back
Top