controloc+tothema
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: controloc+tothema

Zainteresovan član
    Učlanjen
    02.09.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    40

Podrazumevano controloc+tothema

Da li se ovo moze piti zajedno ...posto controloc utice na smanjenje zeludacne kiseline ..a gvozdje se resorbuje uz kiselinu zato se pije vitamin C sa ovim ampulama da li ce se gvozdje resorbovati dok se pije controloc ..da ne pijem za dzabe ampule

Poznat WithdrawnWater (avatar)
    Učlanjen
    21.10.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    120

Podrazumevano Re: controloc+tothema

A ko ti je prepisao controloc i ko ti je ordinirao Tothemu ampule, i kojim redom (sta ti je prvo a sta drugo prepisano)?
    Život se ne meri brojem udaha, vec brojem trenutaka koji nam oduzmu dah....

Zainteresovan član
    Učlanjen
    02.09.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    40

Prvo controloc gastroeneterolog, za krvnu sliku mi je napisao b.o. a gvozdje mi je 6 ref.vrednosti su od 6-27 i kad sam otisao kod lekara opste prakse jer specijalisti ne pisu recepte ...da mi napise controloc onda mi je dr videla gvozdje i dala tothemu mesec dana ...mada je to sa tothemom bezveze cisto otaljavanje pacijenta ..treba da se vidi zasto mi je gvozdje 6 ....HGB 124 ref. 120-180 RBC 4.09 ref. 4.2-6.1 to mi je i manje to su valjda crvena krvna zrnca eto ..ne znam sta jos da napisem WBC 10.15 ref. 4.0-10.80 sedimentacija 22 a ref ne pise nigde mislim da je gornja 15
    fibrinogen 134 eto al sam sad sve nalupetao ali snaci ce se onaj ko zna sta trazi
    WdW a jel znate vi da mi kazete sta je to hipertrofican zeludac ...jel to kao uvecano srce ? zasto se uvecao ..tacnija dg je kaskada i hipertrofija zeluca sa deformacijom bulbusa bez depoa
    Hvala

Poznat WithdrawnWater (avatar)
    Učlanjen
    21.10.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    120

pitanjce: kaskadni želudac je fizioloska anomalija, nebitno je da tumacis taj nalaz. Ono sto je bitno jeste da si ti u pravu 100% i da je glupo sto ti je lekar OPSTE PRAKSE ordinirao terapiju hematolosku a da te nije uputio hematologu na ispitivanje zasto ti je gvozdje na donoj granici. generalno krvna slika ti nije blistava (sve je na donjoj granici iako jos uvek u granici normale, a pri svemu ti je i sedimentacija malo povisena, a leukociti pak na gornjoj granici sto govori u prilog nekoj infekciji. Javi se hematologu.
    Život se ne meri brojem udaha, vec brojem trenutaka koji nam oduzmu dah....

Zainteresovan član
    Učlanjen
    02.09.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    40

Pa otici cu kod lekara opste prakse ...i trazicu uput za hematologa ...a ako me isparsi u smislu pa dala sam ti ampule sta sad pametujes znam da nisu svi lekari isti ..ali zasto nas ovako nesavesno lece ..kao da nemaju svoju decu ,kao da oni nikad nece biti bolesni i zavisiti od drugih ...
    Hvala WdW ....

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •