VELIKI BRAT ponovo medju Srbima

zapazila sam onog ultra tupavog tipa sa kosova.
i mnogo se iznervirala.
predstavnik kosovske omladine blago retardiran?
užas!
kao da iz tog kraja nisu mogli nekog pametnog, nego onu ....
ma...i tako nisam poklonik, samo se iznerviram.
a ostalo ženskadije..kupleraj.
kako njihovi roditelji ovo mogu da gledaju jbt.
 
Ponovitju svoj post u vezi VB sa jedne druge teme:

Nikako mi se ne dopada ideja
da je zapravo nekakav psiholog stavio u
kutju sedam zhena, jednog
pede*a i jednog neiskusnog momka!?

Ne znam kako je u drugim BB shou programima
u Evropi, ali ovo nashe, u odnosu na proshlu godinu
je jadno.
 
Tako su jadne i bedne one kokoske...(da ne pominjem ona dva prostodusna jadnika) uzasss, bez mozga, bez misljenja, bez zivota, sve do jedne. Ne znam ko moze da izdrzi da ih gleda duze od 30 sekundi, pradon, da ih slusa. Uostalom, sta mogu misliti o osobama koje su u danasnje vreme slobodne da odvoje 3 meseca za gluvarenje! Pa, sve i da su zanimljivi, ja ne bih mogla da odvojim dnevno sat vremena za gledanje. Radije bih pogledala dokumentarac o divljim svinjama nego sto bih sebe stavila na muku da odgledam taj trulez naseg drustva. Jadno.
 
StoRmyGirl:
Ponovitju svoj post u vezi VB sa jedne druge teme:

Nikako mi se ne dopada ideja
da je zapravo nekakav psiholog stavio u
kutju sedam zhena, jednog
pede*a i jednog neiskusnog momka!?

Ne znam kako je u drugim BB shou programima
u Evropi, ali ovo nashe, u odnosu na proshlu godinu
je jadno.

E pa meni je ova prica mnogo bolja od prosle godine. Ne znam sta su psiholozi hteli da poruce, ali meni ovaj sastav dobrim delom odslikava sadasnje drustvo:
- odnos zena i muskaraca 3:1 a u nekim krajevima i vise
- sve su prsate ili bar isticu prsa, a sto – pa cime da privuku muzjaka u tako velikoj konkurenciji; e pa sad su relativno ravnopravne, pa da vidimo dal ima jos nesto sto interesuje muskarce
-sastav muskaraca: kao sto ti rece retardi, homoseksualci i muzjaci (za sad ga nema, al treba pricekati)
- sa izborom retard i homo o sta ce se zene otimati i da li ce se otimati, tj ka cemu ce se okrenuti
- jedva cekam da ubace neku „muskarcinu“ i bar jos dve zene

Ne svidja mi se izbor za izbacivanje, ja bih sve ove ostavila a izbacila Marinu, jer mi je trenutno najnezanimljivija. Ne smeta mi sto je striptizeta i sto pomalo lici na muskarca, nego nekako je dosadna, mada mozda se i varam.

P.S nisam znala da vec postoji tema na nekom podforumu (pretrazivala al ocigledno neuspesno), inace je ne bih otvarala. A i bilo mi je cudno da cure ni reci, a toliko je vremena proslo. Cini mi se da se o VB prosle godine ovde vodilo racuna

Pozz
 

Back
Top