da li verujete u rezultate predsednickih i parlamentarnih izbora u Srbiji?

da li verujete da izbori nisu montirani i da se narod pita ko ce da sedi u skupstini?

  • da

  • ne


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Evo da vam kazem zasto sam postavio temu!
Nisam pristalica niti jedne stranke, niti izlazim na izbore. Po meni, postoje one partije koje su manje ili vise lose za Srbiju...
najvece smece od politicara, koji nikad nisu presli cenzus na izborima skupilo se u LDP.
Ne mogu da verujem da su ti politicari, koji iza sebe imaju tolike afere i takvu karijeru, koji su toliko stetni za ovu zemlju presli cenzus, da sede u skupstini, donose odluke, izlaze na govornicu, i na kraju da se njhove politicke aktivnosti sada finansiraju iz budzeta!

Imali su najskuplju kampanju, svaki drugi bilbord u BGD-u je bio njegov, reklame na TV-u (najveca minutaza...). Odakle to jednoj tako mladoj stranci?

Cedu podrzava Amerika i majkl polt sto se i pokazalo pre oko mesec dana kada su hteli da ga hapse...
Canak je vec stara soroseva prica...

Da li verujete da je 5% gradjana srbije glasalo za LDP?
 
nicolla:
Evo da vam kazem zasto sam postavio temu!
Nisam pristalica niti jedne stranke, niti izlazim na izbore. Po meni, postoje one partije koje su manje ili vise lose za Srbiju...
najvece smece od politicara, koji nikad nisu presli cenzus na izborima skupilo se u LDP.
Ne mogu da verujem da su ti politicari, koji iza sebe imaju tolike afere i takvu karijeru, koji su toliko stetni za ovu zemlju presli cenzus, da sede u skupstini, donose odluke, izlaze na govornicu, i na kraju da se njhove politicke aktivnosti sada finansiraju iz budzeta!

Imali su najskuplju kampanju, svaki drugi bilbord u BGD-u je bio njegov, reklame na TV-u (najveca minutaza...). Odakle to jednoj tako mladoj stranci?

Cedu podrzava Amerika i majkl polt sto se i pokazalo pre oko mesec dana kada su hteli da ga hapse...
Canak je vec stara soroseva prica...

Da li verujete da je 5% gradjana srbije glasalo za LDP?

Sve se slažem, sem da ne izlaziš na izbore... :roll:

Baš zbog takvih i ova narkomanska đubrad pređu cenzus...razumeš :wink:
 
KoscheiBesmertnii:
Никада немојте веровати у резултате избора јер СВЕ странке, без изузетка краду на изборима... ево припреме за крађу су већ у току!






;)

hehe...evo i kod mene došli juče...mis'im pokušali, al' ja ne otvaram vrata svakome...il' bar pustim svog ljutog psa... :twisted:
:lol: :lol: :lol:
 
KoscheiBesmertnii:
Свако ко је макар једном био у изборној комисији на гласачком месту (после 2000.) зна да је тако нешто немогуће, осим ако ниси мађионичар... па и тада тешко!

Sada ni tebe ne razumem...šta? :wink:
 
KoscheiBesmertnii:
Свако ко је макар једном био у изборној комисији на гласачком месту (после 2000.) зна да је тако нешто немогуће, осим ако ниси мађионичар... па и тада тешко!

Pa ima i tu logike, bio sam prisutan par puta jer mi je drug bio u izbornoj komisiji, i on kaze da je nemoguce.
Ja ipak ne verujem u to...
 
SANDRINAbg:
Sada ni tebe ne razumem...šta? :wink:
Немогуће је на бирачком месту украсти!
Такав је систем, свака странка има по два представника па се дешава да буде и по 40 - 50 људи у комисији, води се прецизна евиденција са бројем листића, изашлих бирача, па онда онај чувени спреј, ако се било шта не поклапа (број листића, број изашлих) избори се на том б. месту поништавају и понављају са измењеним саставом комисије...итд... немогуће је украсти осим ако сви нису сагласни!
... а то је у Србији немогуће!
 
KoscheiBesmertnii:
Немогуће је на бирачком месту украсти!
Такав је систем, свака странка има по два представника па се дешава да буде и по 40 - 50 људи у комисији, води се прецизна евиденција са бројем листића, изашлих бирача, па онда онај чувени спреј...итд... немогуће је украсти осим ако сви нису сагласни!
... а то је у Србији немогуће!

Dobro...ovako i zvuči verodostojno :wink:

A šta je sa onim silnim spiskovima...pa preminuli na njima i sve to?
 
KoscheiBesmertnii:
Немогуће је на бирачком месту украсти!
Такав је систем, свака странка има по два представника па се дешава да буде и по 40 - 50 људи у комисији, води се прецизна евиденција са бројем листића, изашлих бирача, па онда онај чувени спреј...итд... немогуће је украсти осим ако сви нису сагласни!
... а то је у Србији немогуће!

Svi znamo kako je milo djukanovic kupovao glasove na referendumu u CG...
postoje i video snimci!
to su takodje bili demokratski i fer izbori, koje je bilo nemoguce montirati?

Zar nije moguce i u Srbiji?!
vec sam pisao da su imali skupu kampanju i da im novac nije problem!
 
SANDRINAbg:
Dobro...ovako i zvuči verodostojno :wink:

A šta je sa onim silnim spiskovima...pa preminuli na njima i sve to?
То је било онда када је требало да изађе 50% уписаних бирача на изборе, ни то више нема везе!
А и ти покојници после 2000. нису могли да "гласају", само су коришћени за поништавање избора.
 
KoscheiBesmertnii:
То је било онда када је требало да изађе 50% уписаних бирача на изборе, ни то више нема везе!
А и ти покојници после 2000. нису могли да "гласају", само су коришћени за поништавање избора.

Tebi verujem...'ajde videćemo... :wink:
 
nicolla:
Svi znamo kako je milo djukanovic kupovao glasove na referendumu u CG...
postoje i video snimci!
to su takodje bili demokratski i fer izbori, koje je bilo nemoguce montirati?

Zar nije moguce i u Srbiji?!
vec sam pisao da su imali skupu kampanju i da im novac nije problem!
Могућа је само једна варијанта куповине гласова, а то је да у близини бирачког места поставиш човека који ће бирачима давати заокружен листић, па кад изађу да предају свој празан листић, добију паре!
Али опет је немогуће да за 12 сати то нико не провали, а и полиција бар два пута тога дана обилази б. места!
 
KoscheiBesmertnii:
Могућа је само једна варијанта куповине гласова, а то је да у близини бирачког места поставиш човека који ће бирачима давати заокружен листић, па кад изађу да предају свој празан листић, добију паре!
Али опет је немогуће да за 12 сати то нико не провали, а и полиција бар два пута тога дана обилази б. места!


Joj Košei, š'o se tiče narkomansko - lopovske družine...sve je to meni kod njih moguće... :mrgreen:
 

Back
Top