Fotografije Šapca

Dulle_Bagljas

Aktivan član
Poruka
1.910
Cenim Shabac ! lep grad ... chudno .. nemate temu sa fotkama Shapca ...:) Niste ni svesni koliko vam je lep grad ..!!!!

prvo da vam kazhem da imate pogled na divan zalazak Sunca:D

DASDSAADADASDSA-1.jpg


DASDASDAS-1.jpg


DFF-1.jpg


HGHG-1.jpg


HJJ-1.jpg


TGTD-1-1.jpg


HGHGHGHGHHGHG-1.jpg


HGHGHGGHGHHGHGH-1.jpg


DSADSADSA-1.jpg



ETO JEDNA LEPA SERIJA zalaska...

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ovo ostalo su slike sa vashra , neke zgrade i josh svashta ..

SFWEEWS-1-1.jpg


SDADASD-1-1.jpg


SADASD-1.jpg


S-1.jpg


HGHGGHDFGFD-1.jpg


GGG-1.jpg


DASDSADASD-1.jpg


DASDASDADSAD-1.jpg



Fotke nisu preradjivane .. znachi kako je slikano tako je ostalo ...


All photos by Dulle ®
 
Ovaj link vas vodi pravo do teme "Fotke Zrenjanina nasheg lepog grada "


tamo sam postavio link koji vodi do ove teme ......

Cilj mi je da se ljudi malo vishe upoznaju ... to jest sklapati nova pijateljstva :D ( ala lupam ) :)


Vredi pogledati , ima lepih slika :)
 
Shabatz je pre 5-6 godina bilo ruglo a sada jeste lep. Ako se ispune svi planovi u narednih nekoliko godina ce biti josh dosta toga sredjeno i onda ce stvarno biti extra. Inace postoje neki bolji i poseceniji forumi od ovog vezani za ShA. Ovde smo dugo kuburili sa raznim likovima koji su pisali sve i svashta pa kako od Admina nije bilo traga masovno smo se prebacili.....
 
Dulle_Bagljas:
Odushevio me je aparat ! Kada bi imao stabilizator bio bi naj naj naj .. u svojoj klasi .. Koristish li neke filtere ?
Filteri za nase aparate su suvise skupi, za mene momentalno je 10000 dinara i suvise, a sto se tice stabilizatora, imas onog coveculjka sa nekim talasima okolo ... To je za stabilizaciju fotografije ako ti podrhtava ruka. Za nocni mod i sve druge gde je umanjena svetlost, moras da imas snajperski mirnu ruku, jer ce fotografije ispadati ocajno ... Ja sam to resio kupovinom stativa i fotke su sjajne ...

Video sam i fotke Zrenjanina pre (sa A430) i posle (sa S6500fd) i sve su dobre ...
 
...svaka cast za slidze..
...fotografisete vi, lepo je to...drugar se isto tako zezao a onda poceo da slika za casopise da bi sad radio najlepsi posao na svetu, slika za CKM, PLAYBOY, MAXIM...meni obecao da cu drzati ogledalo kad bude slikao sledeci put... :)
 
a jole....znash kako je to....
fotkala sma ja to ...nije montaza....samo shto sam je,dok sam je malo obradjivala, zeznula...i ostala ta linija oko crkve..pa izgleda kao montirano...jbg.....preradicu je ponovo...da izgleda realnije....

a sad ... da pogledam losmiloseve fotke...
 
i da znash...crkva je slikana iz gimnazijeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!(pre chasa geografije..) oblaci su bili divni tog dana....
eh...da mi je moj foto bio juche tu..i pre neki dan..isto su bili divni oblaci :cry:
 
Super su vam slike , losmilose predlazhem ti da uzmesh stativ ako slikash nocu ... Jole imam stativ HAMA "star" 63 - 36 mozhe da ide skoro 2m u visinu :)

Ја имам Velbon CX-480 ... Скупо ме је коштао, али бар знам да сам дао паре за праву ствар ... А то ће се видети и по фотографијама које дижем чим будем ухватио мало више слободног времена ...

Што се тиче те саме висине, није ти фазон да подижеш максимално осим уколико то не мораш ... Имао сам ситуацију на крову једне вишеспратнице овде, где сам хтео да се направим паметан па да подигнем апарат на максималну висину коју трипод може да подигне ... И умало нисам остао без опреме ... Битна је стабилност ... Сад планирам и неку камерицу да купим, а за пар месеци и неки ДСЛр ... Много ми је скуп хоби ... :) ...


п.с. Пардон, нам је скуп хоби ...
 
aham , bitno da je stabilan ... znam to . . i ja planiram da kupim dslr.. to jest sa ovim fujiem da zaradim dslr :) Ovaj moj stativ je ok .... nije ni on neshto jeftin ... a opet nije ni skup .. a opet stativ za pochetnika .. je stativ :)
 

Back
Top