Intima

boogie wogie

Ističe se
Poruka
2.357
(ovo nije p.o.r.n.o. priča)

Poznavali su se veoma malo.
Par reči na chat-u, razmenili slike, dogovorili se i to je bilo to.
Već sutradan, lice mu je bilo među njenim butinama.

Udisao je njen miris, prevrtao po jeziku njen ukus, a njoj su bila puna usta njega.
Radili su kao mašina, stenjali, režali..

Sa njegovog čela padale su kapi znoja na njeno čelo, mesio joj je guzove, ljubila mu je stomak, trpala prste u usta, zatezala kožicu iznad klita kako bi joj ga bolje usisao usnama..nudila mu se spreda,sa strane i od pozadi..
Posmatrali su u ogledalu kako im se polni organi proždiru...
Vukao je za kosu, otimao kitu iz njenih usta pa ga vraćao.
Celu sobu ispunjavalo je mljackajuće, dahtajuće - iebanje.

A pola sata posle seksa, otovrili su prozore, pili su kafu, pušili cigarete i on je upita: ..čega se ti to plašiš u životu?
"ej..Ne bih o intimnim stvarima..." reče ona..

a ja pitam sebe i vas - šta je to u stvari - Intima
 
To sto si opisao nije intima.
To je zadovoljenje nagona, trenutne potrebe, strasti...kako god hoces.
Intima je sa nekim podeliti svoje strahove, zelje, planove, tajne slobodno i sa poverenjem.
Za to je potreban osecaj bliskosti i razumevanja.
Za to je potrebno vise vremena nego za brzi kres.
Pre bih rekao da je za tako nesto dovoljno jako prijateljstvo nego jaka strast.
 
...cek prvo da se rashladimo malko...

coca-cola.jpg
 
boogie wogie:
(ovo nije p.o.r.n.o. priča)

Poznavali su se veoma malo.
Par reči na chat-u, razmenili slike, dogovorili se i to je bilo to.
Već sutradan, lice mu je bilo među njenim butinama.

Udisao je njen miris, prevrtao po jeziku njen ukus, a njoj su bila puna usta njega.
Radili su kao mašina, stenjali, režali..

Sa njegovog čela padale su kapi znoja na njeno čelo, mesio joj je guzove, ljubila mu je stomak, trpala prste u usta, zatezala kožicu iznad klita kako bi joj ga bolje usisao usnama..nudila mu se spreda,sa strane i od pozadi..
Posmatrali su u ogledalu kako im se polni organi proždiru...
Vukao je za kosu, otimao kitu iz njenih usta pa ga vraćao.
Celu sobu ispunjavalo je mljackajuće, dahtajuće - iebanje.


A pola sata posle seksa, otovrili su prozore, pili su kafu, pušili cigarete i on je upita: ..čega se ti to plašiš u životu?
"ej..Ne bih o intimnim stvarima..." reče ona..

a ja pitam sebe i vas - šta je to u stvari - Intima


Intimu donosi vreme. Strashno je to shto su ljudi (u ovom sluchaju devojke) spale/li na to da i sex koji je jedna vrsta intime dele sa strancem.
A sa druge strane se i dalje smatra tabuom kada neko spomene vibrator. Koliko poremecen sistem vrednosti... :|
 
E smorili ste stvarno vishe sa banalnim temama o samo sexu,yebanju,bla,bla,bla...
Sam sex kao takav nije intima.
Ko shto neko vetj reche,bedno je samo to smatrati intimom...do posta sa pochetka teme(ili varijacija u zavisnosti od afiniteta) nekako bi trebalo da dodje vremenom...kao sexualni elemen intimnosti.
Ali kao shto ni odnos sa nekim,veza nije samo yebanje tako ni intimnost bar ne bi trebala da bude merena time gde je kome ko shta kad pre nabio/uradio...
Ali ljudi se razlikuju nekima tako vishe odgovara...i posle se chude shto ih sex smorio:lol:
U krajnjem mozeh i bengalskom tigru da pop.ushish ili noju nabijesh prst u chmar ali neshto sumnjam da bi se to moglo okarakterisati da si intiman sa te 2 zivotinje.
 
lyon69:
To sto si opisao nije intima.
To je zadovoljenje nagona, trenutne potrebe, strasti...kako god hoces.
Intima je sa nekim podeliti svoje strahove, zelje, planove, tajne slobodno i sa poverenjem.
Za to je potreban osecaj bliskosti i razumevanja.
Za to je potrebno vise vremena nego za brzi kres.
Pre bih rekao da je za tako nesto dovoljno jako prijateljstvo nego jaka strast.

tako je
 
biti intiman s nekim podrazumeva kad oboje otkriju karte, zbace maske, i zakorace izmedju dva rova na brisan prostor....
devojka iz price jeste bila telesno bliska s njim, ali osim te razmene dodira i telesnih sokova, na psihickom planu nije doslo do susreta, otvaranja i komunikacije....
mislim da je uslov intimnosti iskrenost.... ali da je zdravo postaviti granice istoj....
 
Pa..seks bi trebao da bude intimna stvar..kao i pricanje o svojim strahovima, zeljama, nadama (tj, poveravanje).. Intima je, po meni, osecaj bliskosti i poverenja koji se stvori izmedju dve osobe.. Medjutim, desava se da je nekome tesko da se otvori, tj, poveri...da bi izbegao davanje svoje duse nekome (strah od povredjivanja, nerazumevanja, odbacivanja), taj neko (ili neka) radije daje svoje telo...pomalo cudna psihologija, mozda..ali...
 
ma brate nisu se poznavali malo... ta energija ih je povezala i kao da su se znali trista godina... dve rechi i bilo im je dovoljno da znaju da je to to.. to je spoj za ceo zhivot... mozda ne za ziveljenje ali njihove iskonske dushe su zajedno u svojoj usamljenosti... to je ono shto im je trebalo i sto ce pamtiti kada se vrate u svoje male jadne domove i prozaichnih muzheva i dosadnih mama...

e e e i shta je bilo posle... ali nervira me shto puse cigaru... nama nepusacima takve prljavstine ne mogu da se dese to me nervira, da da da :(

nisam im dorasla???
 

Back
Top