Dusa

Ne daj se kojice.

A jesu li dobile i masnicu uz dusu ili su im onako neumotanu dali!:?:!:?:!

Та душа му дође ко право гласа...

Хајде да се изборимо да и куцеи маце добију душу...:roll: заслужили су...:roll:

А ко сада о томе одлучује?
 
Osnovno pravilo je da svako ima prava verovati u ono što hoće i kako hoće ako mu odgovara i dok mu odgovara i svako verovanje je ispravno i istovremeno nijedno nije. Svako menja svoja poimanja ili verovanja lagano se približavajući onom konačnom kada će znati i razumeti život ali i sebe. Suština mog poimanja života je da čovek nema Dušu zato što je svako od nas upravo Ta Duša - večita i besmrtna načunjena, ne od energije već, od iste božanstvene suštine kao i sami Sveti Duh. Duša u ogromnom broju inkarnacija, i po nekoliko stotina hiljada, ekspandira svoju svest i ljubav. Snovi su tajni put ili prolaz do najviših stanja svesti, ljubavi i samog Božjeg Carstva. Da bi neko mogao uspešno koračati ovim putem neophodno je da ima čisto srce, ispunjeno ljubavlju prema životu. Na tom putu polako dobija sveukupno saznanje, razumevanje, mudrost ali i duhovnu slobodu kakvim ih poseduje i sami Sveti Duh. Najidealnije je da ljudi nauče pomoći jedni drugima u razumevanju život jer pomoći nekome pored sebe isto je što i pomoći sebi. Takodje je neophodno da jedni drugima damo prostora i slobode da svako može na dostojanstven način iskazivati ili praktikovati svoje verovanje i osećaj prema Bogu. Čak i onaj koji ne veruje na to ima prava. Ni sami Bog mu to ne uskraćuje pa ne bismo trebali ni mi to činiti.
Mi kao Duša imamo pristupa sveznanju pa su zato mnoga rešenja našim problemima upravo došla kroz naš noćni boravak višim realnostima. Zato se i kaže da su jutra pametnija od večeri. Ko uistinu želi eksperimentisati neka uveče pevuši ono ime ili onu reč koja je za njega sveta u vremenu od oko pet minuta. Neka prer spavanja postavi željeno pitanje i neka zapisuje svoje snove. Ovu vežbu treba ponavljati. Odgovor može doći u toku snova ili u toku dana. Praktikovanjem ove vežbe pojedinac polako izdiže svoj vibracioni nivo i ostvaruje harmoniju i smirenost u sebi a sam bolje razume dogadjaje oko sebe.
 

Back
Top