KONDOMI - za i protiv

BL_Devil

Zainteresovan član
Poruka
158
Dobro, ovo je sigurno bilo ranije negdje ali...ako imate neke svoje razloge za ili protiv gumica, da ih vidimo!
JA recimo,
ZA - kao prvo, sigurno, smanjena mogucnost prenosa zaraznih bolesti, ali i neke "sitnice" kao recimo rebrasti, u boji, sa ukusima i sl...mogu uciniti igru zanimljivijom :)
PROTIV - kad pomislim da u trenutku kad se "situacija razvija" a ja moram da sve prekinem i otvaram neki omot, pa onda navlacim gumicu (sto nije uvijek jednostavno), digne mi se kosa na glavi :)
 
BL_Devil:
PROTIV - kad pomislim da u trenutku kad se "situacija razvija" a ja moram da sve prekinem i otvaram neki omot, pa onda navlacim gumicu (sto nije uvijek jednostavno), digne mi se kosa na glavi :)
Meni se ne digne, nego mi padne nesto drugo, no dobro...

Za... svako shvraljnje unaokolo.
Protiv jer ubija zadovoljstvo, tako da sa stalnom partnerkom, koja se voli i postuje, bez qurtona, ali sa 'lulicama i tako da te Bog vidi.
 
ZA-Da ti se nekih godinu ili vishe nakon sexa ne pojavi korpa pred vratima sa natpisom:"TATICEEEE!"Da ne dobijesh neku polno prenosivu boleshtinu,ima slika i na ovom 4umu...i mogu ti retji da ne izgleda uposhte prijatno...a kako li je tek kad te zadesi....i naravno,Sida.
PROTIV-Posle ovog gore meni svi agrumenti ovde padaju u vodu.
 
ni mi zene ne volimo kondome kao ni vi,nekako nije to taj pravi osecaj kao sex bez kondoma...naravno,mislim bez kondoma kad si s nekim dugo u vezi i znas da tom nekom nista ne fali(mislim,nema nikakvu polnu bolest :) )...i kad moze da se iskontlolise da ne postane tata neplanirano ;)
 
ZA - za one djevojke koje sluze samo za jednu noc, za prostitutke, za one sa kojima tek ulazis u tu vrstu intime
PROTIV - za one sa kojima si dugo vremena, koje dobro poznajes, za koje znas da nemaju neku zaraznu bolest.

Kad smo kod kondoma. Kako je j*bat bez kondoma posto to nikad nisam radio?
 

Back
Top