Legija povampiren:)

gost 102443

Buduća legenda
Poruka
31.186
Da li je neko citao onaj Legijin intervju ili ''intervju'' koji izlazi u stampanim stvarima Glas i Kurir?
Verujete li u to sto taj prica?
Mislim, malo je nelogicno , da ne kazem vise, cekati da te osude na milion godina robije, pa tek onda izneti sve sto zna su svoju odbranu.
Licno ne verujem ni ec.Samo mi je bitno da ta sitna jajara, kriminalac i ubica vise nece videti bela dana.
 
GodIsADJ:
Da li je neko citao onaj Legijin intervju ili ''intervju'' koji izlazi u stampanim stvarima Glas i Kurir?
Verujete li u to sto taj prica?
Mislim, malo je nelogicno , da ne kazem vise, cekati da te osude na milion godina robije, pa tek onda izneti sve sto zna su svoju odbranu.
Licno ne verujem ni ec.Samo mi je bitno da ta sitna jajara, kriminalac i ubica vise nece videti bela dana.
Šta sad taj opet priča svega ti????
 
Pa kao, PRAVI ubica Djindjica je odleteo 12. marta u London, nekim specijalnim letom i necijim privatnim avionom, pa Beba i Dusko Mihajlovic rade za istu stranu sluzbu, te nema on veze sa zemusnkim klanom, kakva droga i to, Spasojevica niko nije zvao Siptar nego mu je to nametnula rezimska stampa, pa akcija Sablja je zlocin protiv covecnosti, i sve tako...ali jos nije reako sve sto zna, jos nije vreme, je li.
 
GodIsADJ:
Da li je neko citao onaj Legijin intervju ili ''intervju'' koji izlazi u stampanim stvarima Glas i Kurir?
Verujete li u to sto taj prica?
Mislim, malo je nelogicno , da ne kazem vise, cekati da te osude na milion godina robije, pa tek onda izneti sve sto zna su svoju odbranu.
Licno ne verujem ni ec.Samo mi je bitno da ta sitna jajara, kriminalac i ubica vise nece videti bela dana.
..kad sam ja to govrio ispljuvali me i proglasili ustasom...a ni njegov bivisi sef..Zeljko nije nista bio bolji od njega.....slazem se s tobom...samo robija je mila majka za njega..ipak ce biti ziv.....
 
GodIsADJ:
Da li je neko citao onaj Legijin intervju ili ''intervju'' koji izlazi u stampanim stvarima Glas i Kurir?
Verujete li u to sto taj prica?
Mislim, malo je nelogicno , da ne kazem vise, cekati da te osude na milion godina robije, pa tek onda izneti sve sto zna su svoju odbranu.
Licno ne verujem ni ec.Samo mi je bitno da ta sitna jajara, kriminalac i ubica vise nece videti bela dana.
А шта ме заболе шта један плаћени убица који је радио најпрљавије послове за време антисрпског режима Слободана Милошевића има да каже.
Својим (не)делима је све показао.
Треба сваког дана да захваљује Богу што још може да говори за разлику од оних којима је његова ТЕРОРИСТИЧКА организација пресудила без суђења.
 
Najstrasnije je sto sam svojim ocima video i usima cuo kako neki matroci citaju Kurir u busu i pricaju ''eto vidis, lepo reko Legija, tresce se Srbija kad progovori...''Ja ne mogu da verujem da ima ljudi koji se primaju na Legijine nepismene izmisljotine.Video i cuo, ali opet ne mogu da verujem. :(
 
GodIsADJ:
Najstrasnije je sto sam svojim ocima video i usima cuo kako neki matroci citaju Kurir u busu i pricaju ''eto vidis, lepo reko Legija, tresce se Srbija kad progovori...''Ja ne mogu da verujem da ima ljudi koji se primaju na Legijine nepismene izmisljotine.Video i cuo, ali opet ne mogu da verujem. :(
Nije bitno šta ko priča, bitni su dokazi. Ako ima dokaze i ako ih iznese, zna se ishod.
Do tad mu jedino preostaje da džedži tamo gde jeste.
 
pa covek se nadao da ce kostunjavi ispostovati nagodbu koju su pogodili. sad samo ispaljuje metke upozorenja, mislim da ce uskoro poceti da proziva i kostunjavog. a taj toalet papir od novina treba zabraniti
 
Mislim da on to i nije pisao, vec iza svega je ista "mashinerija" koja ce ga do kraja pustiti da pobegne iz CZa.
Njemu je tamo dobro, mnogo bolje nego shto zasluzuje. Panduri mu se shlihtaju, oslovljavaju ga sa "komandante" ima sve privilegije,uostalom, kako mu je i obecano.
A to, shto ima josh tog polupametnog sveta, koji ga glorifikuje i divi mu se, chita kukrir, pravdu, glas....trebalo bi ih osuditi da chitaju njegove knjige i to bi za njih bila kazna, mislim chitanje
 

Back
Top