Jaguar E-type

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

tucker

Početnik
Poruka
4
zanimaju me svi moguci podaci o Jaguar e-type i 60.tih, tehnicki podaci, slike,..., linkovi...
da li ga je moguce naci u srbiji ili bih u bilo kakvom stanju i kakva je procedura da se uveze, da li je "tezak" za restauraciju,...
ako neko moze da odgovori na neka od ovih pitanja bio bih mu veoma zahvalan.
 
istorija je ono sto vec znam, ovo u vezi kupovine u srbiji takodje.
da li postoji ikakva mogucnost da se uveze iz britanije ili njemacke jer sam nalazio povoljno i krseva i sredjenih, kakva je situacija oko uvoza ovako starih auta?
 
znam koliko kostaju, u voznom stanju, znaci ne ekstra sredjeni i napucani, ali solidni od 12.000e pa na vise, a krsevi, sve zavisi od stanja, sami sasija i skoljki ima i za 2.000.
znam za tu emisiju, izasla je i na dvd-u, gledao sam slicne od istog voditelja, sad trenutno prikazuju 4x4 is born, land rover.
 
pa ovdje do 15 000 ih ima solidnih, naravno za ekstra srednjen treba dooobar kes. ja sam razmisljao da uvezem bas krs pa da ga sredjujem, onda sam skontao da je ovdje doci do dijelova nemoguca misija, pa sam onda razmisljao koristiti njegovu samo sasiju, skoljku i vjesanje, a za motor, mjenjac i ostalo probati nesto iskombinovati, ali time se poseres u citav koncept, tako da nemam pojma, samo sam se opasno nalozio.
posto on ulazi u aldtajmere, tj. moze se uvesti, kolika je carinska stopa, je li kao i za ostala vozila ili ima razlike? kako izgleda uvesti ga u dijelovima?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top