pecanje na talozniku
Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: pecanje na talozniku

Početnik speed_serb (avatar)
    Učlanjen
    16.07.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano pecanje na talozniku

Jezero Taloznik(pored Ade Ciganlije) je prava oaza za pecanje. Cista voda,priroda,sumica, i ono najbitnije, ima ribe. Nedavno sam imao kapitalni ulov soma,ima stuke,smudja,deverike i dr. Medjutim,tamo ima veoma malo ribolovaca. Da li je to zato sto je tamo navodno zabranjeno pecanje, ili zato sto vodovod ispusta *hemikalije za talozenje teskih metala*...? Da li je to samo bezvezna prica ili tu ima neke istine? Zna li neko nesto vise o tom jezeru?

Zainteresovan član Крими Миле (avatar)
    Učlanjen
    04.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    39

Podrazumevano Re: pecanje na talozniku

Ja znam da je puno krpelja , cverglana , suncice i komaraca, a to mu ne ide na ruku.

Obećava
    Učlanjen
    19.09.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    42

Pa ja tamo ne idem jer sam cuo da je zabranjeno tamo pecati... Tacnije nije bilo dozvole za to podrucje pa nisam 'teo da rizikujem

Učlanjen
    16.07.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Navodno je zabranjeno,medjutim nema nikakvih cuvara.Ljudi opusteno tamo pecaju.Bio sam tamo bar dvadesetak puta u zadnje dve godine i nikad nije bilo nikakve kontrole.

Zainteresovan član gulum (avatar)
    Učlanjen
    03.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    52

Ja ne znam brate na šta si ti upecao te ribe koje spominješ,ja tamo odlazim isključivo da odmorim mozak i još kao klinac sam tamo išao da pecam cverklane i možda dođe po koja deverika i to je sve....Ranije su tamo grabuljali i bilo je sranja ali ne znam da li je neko nešto upecao bar ovi ljudi oko mene....Nisam skeptičan kada su drugi ribolovci u pitanju ali mi je stvarno ne pojmivo da si upecao soma, štiku, smuđa i deveriku....misim na koliko štapova pecaš.mMorao bi svaki dan da dolaziš da hraniš extra i isključivo da budeš jedini pecaroš tamo.Baš sam juče pričao sa starijim ljudima koji tamo odlaze i baš je bila priča šta je sa ribom na taložniku a tako lepo izgleda kao što si napisao,znači sasvim je normalno da nema pecaroša.Ako moram da dolazim svaki dan i da se verviram,gde je riba.....koga to zanima....strvarno bi voleo da sam video tvoje ulove,nema ljutnje ali ti si onda retkost u Beogradu veruj mi.
    Poz.!!!!

Učlanjen
    16.07.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Upecao sam soma od 25,600kg. Na rep od kedera. Bilo je tamo jos krupnih primeraka. Imas na You Tube snimak o dva ulovljena soma, avgust ove godine. Ukucaj taloznik Radovanov som ili nesto tako i nacices Radovana i Raku iz Batajnice. Pogledaj ako neverujes. Lovio sam tamo u jesen stuku,na varalicu,kasika ili leptir. Trenutno radi cverglan,bodorka i mnogo sitnog grgeca. Smudj slabo,mada kazu ljudi da je redak, ali krupan. Pozz.

Početnik Cmyk (avatar)
    Učlanjen
    29.11.2007.
    Reputaciona moć
    0

Da li ima sarana i koliko ?

Slične teme

1. Dozvola za pecanje
    Autor Aleksej65 u forumu Lov i ribolov
    Odgovora: 57
    Poslednja poruka: 17.06.2011., 02:50