sta uzeti
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: sta uzeti

willbert
    Guest

Podrazumevano sta uzeti

Molio bih sve koji znaju da me upute sta je potrebnoi od opreme za kvalitetno prebacivanje snimaka sa VHS na CD ili DVD.Koja je najbolja kombinacija u smislu sto povoljnije cene i sto boljeg kvaliteta?

Capture or TV card
    Guest

Podrazumevano ?

Mislim da ti je najjeftinije rešenje neka tv kartica koja podržava snimanje i sa spoljnog izvora.Leadtek WinFast TV2000 XP Expert sigurno podržava snimanje preko S-Video ulaza ali je nisam lično koristio za to.
    Postoje i neke tzv. Capture kartice kojima je jedini zadatak prebacivanje npr. video zapisa na hard disk.
    Winfast košta oko 55€.

Willbert
    Guest

Podrazumevano Re: ?

Citat Original postavio Capture or TV card
    Mislim da ti je najjeftinije rešenje neka tv kartica koja podržava snimanje i sa spoljnog izvora.Leadtek WinFast TV2000 XP Expert sigurno podržava snimanje preko S-Video ulaza ali je nisam lično koristio za to.
    Postoje i neke tzv. Capture kartice kojima je jedini zadatak prebacivanje npr. video zapisa na hard disk.
    Winfast košta oko 55€.
    Hvala na odgovoru.A,gde mogu da nabavim WinFast,znas li neku korisnu adresu?

tv card
    Guest

Podrazumevano ?

Ja sam je kupio u PIN Soft-u.Probaj ih nazvati na
    021/616-975 ili vidi na njihovom sajtu da li imaju prodavnicu negde bliže tebi.

Slične teme

1. KOJU UZETI?
    Autor RAJIC u forumu Hardver
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 27.12.2007., 08:47
  2. Sta uzeti ...???
    Autor =RODMAN= u forumu Beograd
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 09.03.2006., 01:29
  3. do 130 e- sta uzeti?
    Autor marija_mmmm u forumu Mobilna telefonija
    Odgovora: 2