tribine za VIP i na uličnim zabavnim manifestacijama

®

Buduća legenda
Poruka
31.888
Evo još umanjenije slike.

img2378wi6.jpg


Da se razumijemo, konstrukciju i njenu instalaciju, navlake na sjedištima, pripremljene kesice, te sadržaj u njima... kao i ma šta drugo što moćnicima uveseljava dan, a što nam svakosekundno promiče očima, plaćamo vi i ja, i ne zanima me što je neko kao donirao u humanitarne svrhe, da bi bio privilegovan udobnijim položajem za posmatranje.

Jeste, koncert na platou ispred Savezne Skupštine, prije neki dan, povodom oproštaja od aktivnog igranja košarkom jednog od najznamenitinjih loptaša na području SFRJ, Vlade Divca. S obzirom na njegovu nesumnjivu iskrenost i posvećenost u humanitarnom angažovanju, čudi me takav jedan propust, pa da i on nije bio obavešten. :) Rado bih se :evil:рopričao s idejnim tvorcem:evil:. Vjerujem da su ga za tako ingeniozan poduhvat pretpostavljeni potapšali po ramenu, a on im strastvenije no ikad olizao analni otvor!

Vlade, mislim da si prvi koji je digao 'vako zdanje u Pionirskom parku. Nadam se početku jedne svijetle tradicije.

Eto, i to sam doživio. Nije asfalt za svakoga :mrgreen:

Da li i je ovo malo, objektivom uhvaćenih glavica običnih, takorekuć priprostih posjetilaca, obratilo pažnju na privremeni objekat — nijesam baš najsigurniji...

Ma, vozi Miško............ :mad:
 
Pa bogovi na Olimpu, a obični smrtnici u podnožju... bez mogućnosti uspinjanja... :)
Nije meni toliko strašno što i na svim manifestacijama se pravi poseban prostor za V.I.P., komforan presto za lažne bogove i kompleksaše koje treba čuvati pod staklenim zvonom (mada razumem neke kojima bi pretila opasnost od mase zašto bi trebalo da imaju uvek obezbeđenje i odvojeno mesto)...

Meni je najtragičnija činjenica ko kod nas postaje V.I.P. Zvezde Granda, ukućani VB-a,... Ljudi koji ničim ne doprinose napredovanju ovog naroda. Ako isključimo kategoriju prostakluka i gluposti, tu i te kako hitamo krupnim koracima, vođeni kojekakavim igračicama, kvazi-pevačicama, striptizetama, Enama, Majama, ... Akrobatski nedostizivi u nazadovanju...
 
Sokolica_M:
Ako budeš i ti postao V.I.P, možda mi se i dopadne ko kod nas to postaje... ;)
Mada bi morao ozbiljno da poradiš na autodestrukciji u pravcu smanjenja dototoka krvi u mozak, kao i što većoj frekvenciji minimalnog broja reči i izraza pri artikulisanju glasova... znači... ovo... je*o te... :)
kakOva je ovo papazjanija? :P
Ja sam se vazda odricao ma kakvog surogata VIPisanja, tako da se ne brigaš, višestrano smo nezainteresovani „jedni za druge”. ;)

Pionirski park je nekad i bio ograđen, eeeee (ili bar neki njegov dio).

Šta ćeš, sirotinjska zabava, pored seksa, seli se na net-ne forume. Nije to ni tako loše, xixixi.

Crvima će biti svejedno, siguran sam... ko im na gozbu dolazi. 8-)
 
sasvim je uobicajeno da na manifestacijama te vrste i znacaja (tj. konacni oprostaj vlada divca od kosarke - a ne koncert vlade georgijeva, recimo) postoji vip tribina. slazem se sa vama da na njoj cesto nisu najkompetentniji ljudi, neretko su glupi i prosti, ali ta "elita" je odabrana od strane vecine ovog naroda (ciji su i odraz, jel). zbog toga se i ne trudim da lajem na taj mesec, jer toj eliti ja ne zelim da pripadam. znam da ih zabole za moj stav, ali zabole i mene za njih.
 
Pa, nije bilo uobičajeno. Postaće uobičajeno. Niko nije nikoga birao za VIP tribine (ja, lično, ni za ma šta drugo). To su podrazumijevajući efekti nasilništva demoNkratije i kopiranje „uzornijih”, oprobanih vlastodržačkih mašinerija. Raju podmiruju i truju lakim štivima i oglodanim koskama, jer... neće valjda oni da zasuču rukave i sami postavljaju konstrukciju. Ta haj'te molim vas! Još uvijek su potrebni i neophodni građani trećeg reda, čije istrebljenje je isključeno, zato što dragi naši susmrtnici koji izigravaju božanstva, neće dozvoliti da nema nad kim da pokažu svoju elitističku posebnost. Inače bismo nosili i formalne, ne samo ove metaforične okove.

I ne znam otkud misao da V. Georgijev ne bi učinio slično? Problem je samo u tome što peFci do potonjeg daha mahom poju, pa ne bi da naslute, oproštajnim koncertom. Đorđe Marjanović je imao nekoliko generalnih proba :D dok još nije zavladao VIP fazon, pa nič ne znamo kako bi orgazmizatori stvari udesili...

A to što su loptaši (bez direktne aluzije na V. Divca) neki silni individualni formati koje treba kovati u zvijezde, sve koji tako misle, to mogu da okače nekoj VIP mački ili psu o rep, koji, uzgred budi rečeno, uživaju veći egzistencijalni komfor od većine stanovništva. (Kad kažem stanovništvo mislim na LJUDE).

Eto.
 
®:
A to što su loptaši (bez direktne aluzije na V. Divca) neki silni individualni formati koje treba kovati u zvijezde..

pre svega, vlade nije kakav bilo loptaš (sa direktnom aluzijom na d. miličića) - on je pre svega čovek, a zatim i jedan od pripadnika generacije koja je promovisala srbiju (jugoslaviju) kroz košarku u teškim vremenima. zato mislim da on jeste silan individualni format kog treba kovati u zvezde, jer je svojim radom dao pun doprinos društvu.
 

Back
Top