POVRATAK OTPISANIH (LJUBAVI)

Ako su žive, vratila bih se... Nisam od onih što misle da se pokidano ne sastavlja...
Ali ako sam ih dostojanstveno ''sahranila'', onda je nemoguće... :) mešanje svetova i tako to... :) onda kažem: vidimo se u nekoj drugoj ravni... onoj koja verovatno ne postoji... :)
 
Sokolica_M:
Ako su žive, vratila bih se... Nisam od onih što misle da se pokidano ne sastavlja...
Ali ako sam ih dostojanstveno ''sahranila'', onda je nemoguće... :) mešanje svetova i tako to... :) onda kažem: vidimo se u nekoj drugoj ravni... onoj koja verovatno ne postoji... :)
sastavlja se pokidano ali se vide sastavi i to ostavlja posledice...
 
Nisam se vracala. Ali sam kontaktirala jednog bivseg decka, sa kojim sam bila 4 godine u vezi koju nismo priznavali ni sebi ni drugima. I sada nakon nekoliko godina zelela sam da mu kazem da me je povredio svojom emotivnom nezreloscu i da mi je preneo frustracije (jer trenutno kao da ulazim u slicnu vezu). I otkrila sam da je on jos povredjeniji, da mi zamera da nikad nije bio siguran u moja osecanja (a bila sam luda za njim, samo sto kad god bih mu to priznala on se zatvarao u sebe, pa sam glumela da mi je ok povrsna veza), pa da nije uspeo da ima ni jednu ozbiljnu vezu sve ove godine, i da trenutno izlazi sa jako mladim devojkama ...
Elem ne treba se vracati jer ono sto nam je smetalo, vremenom postaje jos veci problem
 

Back
Top