Sestre Kovac

Psychobitch212

Početnik
Poruka
11
Svi smo devedesetih slusali K2 i njihove hitove kao sto su:Ajmo u zivot,Dzangl manija,Bicu tvoja devojka,Ako odlazis itd...
Sad su se sestre vratile ali sa svojim solo albumima,Aleksandra je izdala "Med i Mleko"2006,a Kristina "U nebranom grozdju"2007...
Aleksandrin album je odlican,totalno drugaciji od ostale muzike na nasim prostorima i zasluzno je dobio Mtv nagradu,a Tinin je pun emocija,opustajuc i iskreno moj favorit..
Koje je vase misljenje o K2 i njihovim solo projektima?

posetite fan forum sestra Kovac,svi ste dobrodosli :wink:
 
I mene smaraju... Kao i sva ta engleska ''soul'' muzika, čije sve pesme liče jedna na drugu, a koje one oponašaju, sav taj anglo-stil... MLAKO... Volim kad pesma pokrene, deluje na mene poletno ili me zaboli, a njihove pesme mi ne izazivaju nijednu jaku emociju...
Mada, nisam ja kompetentna, ja sudim po svom osećaju... Verujem da imaju nešto kvalitetno...
 
Ne svidjaju mi se uopste...ova Kristina kao da kopira Aleksandru...nista specijalno, ubise od smaranja kao sto kazete....svi lice jedni na druge...muzicki svet je postao mesto prepuno klonova...uzas
 
Aleksandra suvise lici na MTV.Nesto mi je sve to bledo,iako je dobila tu nagradu i svi je hvale .Mozda je kvalitetna za MTV,za nas koji smo odrasli uz K2,K2 je bio bolji.
Jedino sto mi se stvarno dopada sa njenog albuma je Ovde ti je dom.Najezim se svaki put kad cujem.

Kristina se,bar meni, vise svidja.Nekako mi deluje iskrenije i prirodnije dok peva,cak i kad nije toliko perfektna.Sa njenog albuma najvise mi se dopada "Zlatna prasina",mada ni "Zivot je ljut" ni "Ko" ne zaostaju.Ona hejterska pesma gde pljuje narodnjake mi je totalno bzvz i ispod svakog nivoa.Zasto bi uopste imala potrebu da radi tako nesto???

Inace,meni se svojevremeno K2 mnogo vise dopadao od ovoga sto sada rade solo.1000km daleko,Srebro i zlato,Milo moje...kad se samo setim...
 
OK, kvalitetan zvuk i nesto novo.
Ali , na koncertu Vlade Divca pred skupstinom pevala je najpre Ivana Negativ a potom Aleksandra. Ivana je rasturala glasom, nadjacala je bend - Aleksandra se uopste nije cula jer ima strasno svetao glas.... Tako da, ipak se , bez obzirana MTV nagradice, zna ko je najbolji
 
Jao,volela sam ih kao klinka...Sad kad ih cujem...Strasno!!!
iskreno,cini mi se da se za Aleksandru ne moze reci da peva,vec da mjauce,a njene pesme mi lice na bledi pokusaj kopiranja nekakvog americkog popa i cini mi se da je ona samo zbog toga i pobedila na MTV Adriji(moji favoriti su bili Edo Maajka i Let3)...
Sto se tice Kristine,cula sam samo Kolena,tekst mi je malo glupav,ali u principu pesma mi ne deluje lose za zurke i slicno,svidja mi se taj neki ritam salse,moze se uz to igrati,s tim sto bih radije pustala So Sabi...
 
Nisam ih slushala u 90-tim,niti sam mogla. :smile: Aleksandrine pesme su mi dosadne,a cula sam "Kolena ",i to mi je malo neozbiljno za nekog Kristininih godina.Dobra je za slushanje,ali kao pesma nishta posebno.Ja sam mogla da napravim takvu pesmu.
 
Aleksandra na mtv-u je nehsto najuzasnije shto sam ikada chuo. Takvo narikanje i cikanje....

Makar, dok su bile zajedno, imale su normalne glupe pop pesme.. koje su bile pevljive.

Ovo sada...

AaaaaaaaOooooo oaAAaiaiaiaiaiaiaiaiaiaiaiai VOLIM TEEEEEEE AAAAAiiiiiiiiiii VOLLLLLLIIIIII TEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

Stvarno, zgazio bih je kamionom.
 
Trilijan:
Aleksandra suvise lici na MTV.Nesto mi je sve to bledo,iako je dobila tu nagradu i svi je hvale .Mozda je kvalitetna za MTV,za nas koji smo odrasli uz K2,K2 je bio bolji.
Jedino sto mi se stvarno dopada sa njenog albuma je Ovde ti je dom.Najezim se svaki put kad cujem.

Kristina se,bar meni, vise svidja.Nekako mi deluje iskrenije i prirodnije dok peva,cak i kad nije toliko perfektna.Sa njenog albuma najvise mi se dopada "Zlatna prasina",mada ni "Zivot je ljut" ni "Ko" ne zaostaju.Ona hejterska pesma gde pljuje narodnjake mi je totalno bzvz i ispod svakog nivoa.Zasto bi uopste imala potrebu da radi tako nesto???

Inace,meni se svojevremeno K2 mnogo vise dopadao od ovoga sto sada rade solo.1000km daleko,Srebro i zlato,Milo moje...kad se samo setim...
slozila bih se :)
 

Back
Top