KAKVI BI ZELELI BITI?

Slonce

Legenda
Poruka
56.944
elem,cesto se protezala tema kakve zelite,mada nisam primetio da je neko pomenuo sledece pitanje o kome sam razovarao ovih dana sa prijateljima.daklem...
1.gospodo forumasi da li bi radije bili obrazovani i manje lepi(verzija knjiski moljac,vudi alen...) ili potpuni praznoglavac lepsi od adonisa(i neka anticka boznastva simbolicna lepoti,ili eston kucer-vesele sedamdesete :D )
2.dame forumasice da li bi radije bile kao neka vazda neuredna,blago zapustena,srednjih godina,knjizevnica(nemam trenutno komparaciju ;) ) ili pak neki stereotip vlaznih muskih snova-glupa,glupa,glupa,sisata plavusa(za ovo svi znate sinonime :D )
 
@orgazma fala.slonce gu puno pozdravlja sas pesmu "ja sam majstor bata" .... :)
@lusy da se ja pitam...al tema je tak*a. ne mogu :) inace samo da ti sapnem.intimno sam ljubitelj lepe zenske g0ze ;)
a zaboravio sam da recem.vise bih voleo da sam lep i mnogo,al MNOGOOO glup.
 
bez vece dileme biram ovo pametan a ruzan, posto se ponasanje ovog drugog ne razlikuje puno od zivotinje, yebi, jedi, uzivaj, ne opterecuj se nekakvim dubiozama itd.... i da su se takvi pitali, covecanstvo jos uvek ne bi sishlo sa grana...
plus, mozda ne tako ucestalo ali prva opcija moze probati sve sto cini svakodnevicu kod ove druge opcije, dok je obratno nemoguce.... u skladu sa onim pravilom, na testu inteligencije se mozes praviti gluplji nego sto jesi, ali suprotno je nemoguce...
 
SlonceIsBack:
@orgazma fala.slonce gu puno pozdravlja sas pesmu "ja sam majstor bata" .... :)
@lusy da se ja pitam...al tema je tak*a. ne mogu :) inace samo da ti sapnem.intimno sam ljubitelj lepe zenske g0ze ;)
a zaboravio sam da recem.vise bih voleo da sam lep i mnogo,al MNOGOOO glup.
e to (mislim na g0ze) kazu i ja mislim (ne bih da tvrdim) imam kako treba;)
 
Lusy Lusy:
iskreno? e bas super sto si knjiski moljac:D odlicno izgledas...i odlicno se uklapas u svoj opis....ljubomorna sam na tvoje sike:D
e,drago nas je....ipak hanuma mora da ima nesto u poprsju,da branim wasp-a svim raspolozivim oruzjem,ako ga mnogo napadnu.... :lol: :lol: :lol:
@SLONCE
a ja mislila da ces da me pozdravis sa pesmom..."Tomo,Tomo majstore,popravi mi zastore...." :lol:
 
oduvek sam zelela vel'ke sise

Lusy, pazi kad sam pre neki dan gledala fotografije iz mladosti, a sise trojchica .. a sada su kao ove iz avatara, ali porasle su posle prve trudnoce, tako da, polako, ima dana ..


2.dame forumasice da li bi radije bile kao neka vazda neuredna,blago zapustena,srednjih godina,knjizevnica(nemam trenutno komparaciju ) ili pak neki stereotip vlaznih muskih snova-glupa,glupa,glupa,sisata plavusa(za ovo svi znate sinonime )

Ja jesam sisata crnka, ali nisam glupa, i nikad ne bih volela da je drugachije :)
 
@lusy
3x ura za g0zu,al ne moj mo vise da ne bi nastala opstenarodna analna tema ;)
@orgazmma
"ne placi duso ja cu ti doci,po ponoci..." :D
@veselina
opste poznato je da si zena sas veliko srce.ne mo se mlogo reklamiras...bre...i ne mo se farbas ;)
@nadovezivanje na temu
bio za vikend u zavicaju na nekom saboru.mnostvo sveta svih uzrasta,polova...samo jos falila trenirana mecka da ova zivopisna slika upotpuni.na tom opstenarodnom veselju vidim jednog mestanina,za koga se moze reci da je ovaplodjenje idiotizma,ili sam ga barem tako dosad smatrao.u sustini dobrodusan i prostodusan covek,ciji IQ ne verujem da prelazi br.cipelki,ali vazda nasmejan.posmatrao sam ga neko vreme kako sa,izuzetnom dozom licne satisfakcije jede sendvic,i za njega kao da taj sendvic postoji.i cak sam i zavidio,priznajem.zelim biti takav.zelim biti homer simpson.zelim da se u mojoj glavi stvara strip-oblacak u kom dva majmunceta jedno drugom trebe vaske...da me cak i plitkoumna pitanja cine zbunjenim...a i da sam mlogo bre lep :D
 
SlonceIsBack:
................2.dame forumasice da li bi radije bile kao neka vazda neuredna,blago zapustena,srednjih godina,knjizevnica(nemam trenutno komparaciju ;) ) ili pak neki stereotip vlaznih muskih snova-glupa,glupa,glupa,sisata plavusa(za ovo svi znate sinonime :D )
Glupa, plava sa velikim sisama... Nek ide zivot... 8)
 
Raspashce se one posle nekog vremena... ona jedna iz Amerika.. adakle vetj(ne bratim bash te "umetnike" shta li su...akrepi) se raspada... usne joj pukle... sad ce se i silikoni raspasti.... a mislim da joj se i faca ljushti... Odvratno...
 

Back
Top