Vazno da su medvedi na broju......

IDI_DADA_AMIN

Iskusan
Banovan
Poruka
5.486
23.09.2007, BEOGRAD
Izvor: PRESS
UHAPŠEN LUKA BOJOVIĆ!

Sin Vuka Bojovića uhvaćen u naselju Višnjica zbog sumnje da je skrivao odbegle članove "zemunskog klana" i planirao ubistvo Andrije Draškovića. Pored Luke uhapšen i Veljko Banović (34) zvani Votka

* Bojović je bio pripadnik Arkanovih "tigrova" i njegov blizak prijatelj

* Luka Bojović pominje se po medijima zbog u pucnjave u kafiću "Trezor" devedesetih godina, ali protiv njega nije bilo zvaničnih prijava

* Bojović koji u Beogradu drži pekaru, sumnjiči se da je krajem septembra prošle godine učestvovao u pucnjavi kod vile "Jelena" u kojoj je ranjen šef "voždovačkog klana" Vladan Kontić Konta i od tada mu se gubi svaki trag

* U martu ove godine Holandija raspisuje za njim poternicu zbog sumnje da je umešan u likvidaciju Srđana Miranovića u januaru prošle godine Podgorici

* Bojović je do hapšenja živeo u Italiji, Srbiji i Španiji, u Beogradu se sakrivao u tri stana




Vuk Bojović o hapšenju saznao od novinara

Direktor Zoo-vrta Vuk Bojović kaže za Press da je o hapšenju sina Luke saznao od novinara!


- Nemam pojma da je uhapšen! Kao što sam već ranije rekao, odavno ne znam gde se nalazi jer nismo u kontaktu. Poslednje što sam čuo o njemu jeste da je u Holandiji. On je odrastao čovek koji ima svoje poslove, a ja svoje. Svako treba da odgovara za svoje postupke. Ako se utvrdi da je odgovoran za bilo šta što ima veze sa kriminalom, neka odgovara. Ali ja zaista nisam zaslužio da mi se preko njega pripisuju kojekakve mutne rabote. Toliko je kriminala očiglednog svuda oko nas, ali se o tome ćuti. Zašto ne pišete o Milu Đukanoviću i njegovim saradnicima protiv kojih postoji milion konkretnih dokaza - kaže Vuk Bojović.
 
filatelista:
To i ja htedoh reći
niti su roditelji, a ni nečija deca razlog da nekoga kritikujemo.
koliko je teško uticati na roditelje, tako je i u današnje vreme teško roditeljima da utiču na decu.

Potpuno se slazem , da nisu ni roditelji ni deca razlog da nekoga kritikujemo........ali......
Sve dok taj neko , ne drzi javne moralne pridike , o lopovima u gradskoj vlasti, kriminalcima u zavodu za zastitu spomenika i slicno.........samo toliko
 
IDI_DADA_AMIN:
Potpuno se slazem , da nisu ni roditelji ni deca razlog da nekoga kritikujemo........ali......
Sve dok taj neko , ne drzi javne moralne pridike , o lopovima u gradskoj vlasti, kriminalcima u zavodu za zastitu spomenika i slicno.........samo toliko
a sad bi on trebao da ćuti jer mu je sin krimos...neće biti
pa onda opet robuje i ispašta zbog istog
ako je Vuk lopov, prevarant i tako dalje i kritikuje druge, onda je moral u pitanju, da ne kažem da je licemerno, ali ako nije, svako pravo da opljune koga god smatra krivim.
 
Lacibg:
A jel beše i Mokin sin neki kriminalac ?

Он је убио једног дечка пре једно седам, осам година у једном кафићу у улици Риге од Фере и колико ми је познато он је на веома чудан начин робијао, наиме био је више на слободи, него у затвору...
 
freak-1.gif
 

Back
Top