Sta najvise fali Novom Sadu

klubova ima samo treba da si na pravom mestu



route 66,frida,london,fokstrot.kubalibre,novafrida,izba,dvoriste-j,tele;oblomov,prostor,mpart.......shteta sto gradiliste retko radi



fali samo malo vise boljih odnosa medju ljudima,kreativnost i ljudi koji nece zanemariti kulturu.koncerti velikih bendova cele godine,,,,,, :p :p :p :p :p :p
 
skoro nista? ok, ok sem tog drveca, i tih narkomanki ;)
mozda sam samo ja u poslednje vreme bila u takvom okruzenju, ali ljudi kazu vape za dobrim klubom, koji ce da zove dobre dj-eve, sa dobrom atmosferom, lepim uredjenjem,
mozda cak i nekom tematikom, nesto novo...
 
Au, neko vam dira Novi Sad?ili sta ne fali vam bas nista? ne mozete da smislite nijednu stvar koju novi sad nema a vi bi voleli da je posetite?
Ne kazem da je grad los, niti da je meni dosadno u njemu, na kraju krajeva, svako pravi sebi zabavu, i lepo mu je onoliko koliko on to dobro organizuje...
itanje je bilo vise kao ideja, sugestija, nadogradnja, zelja, sirenje...
ili toga u prirodi nema?
 
Anaquie:
Au, neko vam dira Novi Sad?ili sta ne fali vam bas nista? ne mozete da smislite nijednu stvar koju novi sad nema a vi bi voleli da je posetite?
Ne kazem da je grad los, niti da je meni dosadno u njemu, na kraju krajeva, svako pravi sebi zabavu, i lepo mu je onoliko koliko on to dobro organizuje...
itanje je bilo vise kao ideja, sugestija, nadogradnja, zelja, sirenje...
ili toga u prirodi nema?


Pa naravno.. Misleuk bi mogao da bude zatvoren za saobracaj, pa da majmuni mogu da se izzivljavaju kolima tamo, a ne subotom i petkom uvece po gradu... :? Ali oni bi svejedno divljali po gradu... I tako dalje.

Nemamo fensi biJoskope kao sto ima BG.

Ali klubova i mesta za izlazak stvarno ima... Samo je masa uglavnom malo... :? Onako... ;)

Anaquie:
Devojcica cezne za necim novim i interesantnim...
imas neku ideju?

PA zar bih se javljao da nemam. ;) Ali to sto ja imam na umu 8) to tebi nije interesantno (bar u tim godinama) :lol:
 
Anaquie:
Devojcica cezne za necim novim i interesantnim...
imas neku ideju?
Totalni Opoziv:
PA zar bih se javljao da nemam. ;) Ali to sto ja imam na umu 8) to tebi nije interesantno (bar u tim godinama) :lol:
Npr. ovu :
Totalni Opoziv:
Upoznao sam neku devojku... I sve je islo super u pocetku, odma smo se smuvali, sledeci dan smo se kresnuli, i tako jos par puta. I onda je pocela da izbegava... I vrlo brzo mi je rekla....

Kaze MALI MI JE..... :cry:

A sve su mi devojke pre nje govorile da imam bas dobru kobasicu i to zimsku (ona debela!!!) :lol: Valjda su iz sazaljenja to govorile... :(

Ne znam sta da radim... Sada imam blokadu, i ako opet dodjem u ontakt sa devojkom, ne znam da li cu smeti da se skinem pred njom :shock: ...

Ako budem masturbirao 5x na dan svaki dan, sta mislite hoce mi porasti?? :confused:
:lol: !!!
 
Klubovi mi ne fale ni najmanje, što se mene tiče mogu sve da ih pozatvaraju...
A fale normalne staze za roleraše, skejtere, bicikliste...(ja bih oko Limanskog parka napravila jednu stazu za roleraše, mada ni to nije dovoljno, treba bar 2-3 u gradu....ne razumem, zar je to tako velika investicija :roll: )...pazi ja što se žalim, k'o da će ovo ima imati odjeka u gradskoj upravi...
 
Ines1864:
Klubovi mi ne fale ni najmanje, što se mene tiče mogu sve da ih pozatvaraju...
A fale normalne staze za roleraše, skejtere, bicikliste...(ja bih oko Limanskog parka napravila jednu stazu za roleraše, mada ni to nije dovoljno, treba bar 2-3 u gradu....ne razumem, zar je to tako velika investicija :roll: )...pazi ja što se žalim, k'o da će ovo ima imati odjeka u gradskoj upravi...
E, to je pravi način razmišljanja o gradskim nasušnim prioritetima !!! :-D
P.S. a, na koliko traka si ti mislila i da li i to pod koncesiju ili ... :shock:
 

Back
Top