Sta najvise fali Novom Sadu

Da, definitivno fale tereni za sport. Uglavnom ih ima samo u sklopu nekih škola.
Fale i dečija igrališta; ali najviše zbog toga što su postojeća uništena :x
Fali i pristojnih ljudi; odnosno previše ima vandala. Da vidite samo na šta liči igralište u mom košiluku; ne mogu svaki put kad prođem pored njega da se ne zapitam -ZAŠTO neko to toliko uništava - ni jedan čitava ljuljaška, ni jedna čitava klackalica i ni jedan čitav tobogan. Stvarno mi nije jasno zbog čega.
 
Slažem se s mačkicom da NS nema dovoljno vrtića.Prebukirani su i mnogi roditelji koji nisu imali VEZU nisu mogli da upišu dete.A ti vandali koji koji rasturaju dečija igrališta verovatno nisu imali detinjstvo pa besne na nove naraštaje.Seljačine!
 
U Novom Sadu bi ti trebala VEZA i za azil za zivotinje. Verovatno bi uparvnik-ca toga imao platu 80.000 i zaposlio bih celu rodbinu....

To me potseca bas na vrtice. I mojoj zgradi zivi zena direktorica JP Radosno detinjstvo. Naravno da nije iz NS, mislim da je bosanka ili tako nesto. A i muza je zaposlila tu posto je on ekonomista (mlad i perspektivan sa 50g)... A plate.... :shock:
 
Novom Sadu treba malo vise topline....grad gubi svoju draz i car... tehnika unistava lepotu naseg grada....:(
Ne kazem da ne treba da se obnavlja i da ne treba da napreduje ali ne treba da se unistava!!!
Pogledajte sta je NEWnork ucinio,da li to ima emocija???
Da li vam to stavlja do znanja da iza toga sledi Sinagoga? nesto sto ima istoriju!!! nama je detinjstvo obelezila i raketa u Bazaru...a sta ce ovoj deci da obelezi detinjstvo!!!
igralista na kojima kad sednes na ljuljasku ostane ti trag auto-laka na zadnjici od nekih glupavih grafita!!!
Treba svakako da se naprave nova mesta za izlaske jer njih nikad dosta..
neki prostor gde ce da se pusta neki ambijental,klasika i u kom te niko nece odmeriti od glave do pete i zgroziti se ako dodjes u trenerci i patikama,bez sminke....da mozes da se opustis!!!
pun pogodak je bio ona fontana, i sto se Mileticev spomenik restaurira...i tvrdjava ce jos malo da sine!!!
mozda neki restoran gde ce moci da se jede domaca SARMA kada mama da otkaz:D ljudi traze novine u gradu a ne postuju ni starine!!!!
 
ne znam...za sada nista..ali sam krtko ovde i verovatno zato mi je sve lepo..ima duha..ima kulturu..ima prelepa setalista...dunavski park..ima cuvenu ulicicu i suoer lokale..ima strand...ima kante za smece na svakom koraku...ima dobar prevoz...ima spens...ima sirinu i toplinu...
 
nama je detinjstvo obelezila i raketa u Bazaru...a sta ce ovoj deci da obelezi detinjstvo!!!

Jeee... :) :)

A video sam jednom skoro istu takvu raketu samo je dodat TV ispred da deca-debili mogu da gledaju crtane filmove. Mi smo svrsavali (od srece) da samo sednemo u RAKETU a njima je to dosadno pa im treba nesto da prekrati vreme dok se voze u raketu! :?

Treba svakako da se naprave nova mesta za izlaske jer njih nikad dosta..
neki prostor gde ce da se pusta neki ambijental,klasika i u kom te niko nece odmeriti od glave do pete i zgroziti se ako dodjes u trenerci i patikama,bez sminke....da mozes da se opustis!!!
pun pogodak je bio ona fontana, i sto se Mileticev spomenik restaurira...i tvrdjava ce jos malo da sine!!!
mozda neki restoran gde ce moci da se jede domaca SARMA kada mama da otkaz:D ljudi traze novine u gradu a ne postuju ni starine!!!!

PA mesta za izlazak definitivno fali, jer svuda su ljudi KO SARDINE! :?

Ali ne mozes ocekivati novo mesto za izlazak gde ce mozci da se ide bez sminke i u trendzi....

A Miletica renoviraju, kaput vise nije in pa ce da mu nabace novi! :mrgreen:
 
Uvesti posebnu liniju na kojoj piše SAMO ZA PENZIONERE.U januaru se okupljaju na branju visibaba,s proleća beru i vuku,vuku sve u kofama jorgovane,narcise.Posle sezonsko voće,ruže,orahe,a najgore je zimi.Ako padne sneg idu s "priručnim lopatama" da razgrću po planinarskim stazama(?)Ranci na leđima,štapovi u ruci i šetaju,šetaju do iznemoglosti s nitroglicerinom u džepu..
 

Back
Top