Sta najvise fali Novom Sadu

Citam i ne verujem...

Ekipa bez volje. Daj ljudi putujte malo, vidite svet, nadjite nesto na ovoj planeti sto bi mogli da donesete u svoj grad. J-te, kao da imate kolektivno 12 godina i ceo trip vam je usmeren da kresnete nesto, ili budete face, a jos ni dlacice ne rastu.

Prica kako je za to potreban kesh je bullshit koliko i najbolje ideje ovde sta ovom mrtvom gradu fali! Znam gomilu ljudi koji su putovali po balkanu, evropi, ili sire BEZ JEDNOG DINARA. Snadjite se... nevladine organizacije, sport, folklor, bend, stipendije, drugari, strani forumi. da imate gram volje u sebi mogli bi i da zaradite putujuci, zamisli tu halucinaciju?

Zna li neko ovde koliki je svet? I prvi genije koji kaze da zna nek odmah kaze sta je naucio u tom svetu? Koliko ljudi je naucio tome? Jel stvorio nesto? Ako jeste, onda je zasluzio da mu svi po jednu pp i trazite da se sretnete da Vas nauci kako se stvarno biva faca.

J-te, generacija koju nista ne interesuje. I onda kukate kako nesto ne valja. Ili jos bolje, sve vam je super. Super u grad, a? Ima zenske, ima kafici, ima fckn kola i klipovi na mobilnim?

Ne kontam... ako neko hoce da zna kako, nek pita. a vi sada kenjajte kako sam glup, ne kontam, smaram ili na bilo koji nacin remetim vasu mocvaru od ideja i provoda. Interesuje me sta za 10 godina? Gomila menadzera, a? samo napred, kako ce iznenadjenje biti taj trenutak ako ne skontate ba 10% od ovoga sto vam poklanjam ovim...

Sto? Zato sto volim svoj grad. I znam sta to znaci...
 
elhean@gmail.com:
Citam i ne verujem...

Ekipa bez volje. Daj ljudi putujte malo, vidite svet, nadjite nesto na ovoj planeti sto bi mogli da donesete u svoj grad. J-te, kao da imate kolektivno 12 godina i ceo trip vam je usmeren da kresnete nesto, ili budete face, a jos ni dlacice ne rastu.

Prica kako je za to potreban kesh je bullshit koliko i najbolje ideje ovde sta ovom mrtvom gradu fali! Znam gomilu ljudi koji su putovali po balkanu, evropi, ili sire BEZ JEDNOG DINARA. Snadjite se... nevladine organizacije, sport, folklor, bend, stipendije, drugari, strani forumi. da imate gram volje u sebi mogli bi i da zaradite putujuci, zamisli tu halucinaciju?

Zna li neko ovde koliki je svet? I prvi genije koji kaze da zna nek odmah kaze sta je naucio u tom svetu? Koliko ljudi je naucio tome? Jel stvorio nesto? Ako jeste, onda je zasluzio da mu svi po jednu pp i trazite da se sretnete da Vas nauci kako se stvarno biva faca.

J-te, generacija koju nista ne interesuje. I onda kukate kako nesto ne valja. Ili jos bolje, sve vam je super. Super u grad, a? Ima zenske, ima kafici, ima fckn kola i klipovi na mobilnim?

Ne kontam... ako neko hoce da zna kako, nek pita. a vi sada kenjajte kako sam glup, ne kontam, smaram ili na bilo koji nacin remetim vasu mocvaru od ideja i provoda. Interesuje me sta za 10 godina? Gomila menadzera, a? samo napred, kako ce iznenadjenje biti taj trenutak ako ne skontate ba 10% od ovoga sto vam poklanjam ovim...

Sto? Zato sto volim svoj grad. I znam sta to znaci...
Ok, ajd šta si ti doneo u ovaj naš grad? Daj neki predlog, a ne samo tu popovanje....(mislim, slažem se s tobom, ali bih volela da čujem i nešto konkretno od tebe).
 
elhean@gmail.com:
Citam i ne verujem...

Ekipa bez volje. Daj ljudi putujte malo, vidite svet, nadjite nesto na ovoj planeti sto bi mogli da donesete u svoj grad. J-te, kao da imate kolektivno 12 godina i ceo trip vam je usmeren da kresnete nesto, ili budete face, a jos ni dlacice ne rastu.

Prica kako je za to potreban kesh je bullshit koliko i najbolje ideje ovde sta ovom mrtvom gradu fali! Znam gomilu ljudi koji su putovali po balkanu, evropi, ili sire BEZ JEDNOG DINARA. Snadjite se... nevladine organizacije, sport, folklor, bend, stipendije, drugari, strani forumi. da imate gram volje u sebi mogli bi i da zaradite putujuci, zamisli tu halucinaciju?

Zna li neko ovde koliki je svet? I prvi genije koji kaze da zna nek odmah kaze sta je naucio u tom svetu? Koliko ljudi je naucio tome? Jel stvorio nesto? Ako jeste, onda je zasluzio da mu svi po jednu pp i trazite da se sretnete da Vas nauci kako se stvarno biva faca.

J-te, generacija koju nista ne interesuje. I onda kukate kako nesto ne valja. Ili jos bolje, sve vam je super. Super u grad, a? Ima zenske, ima kafici, ima fckn kola i klipovi na mobilnim?

Ne kontam... ako neko hoce da zna kako, nek pita. a vi sada kenjajte kako sam glup, ne kontam, smaram ili na bilo koji nacin remetim vasu mocvaru od ideja i provoda. Interesuje me sta za 10 godina? Gomila menadzera, a? samo napred, kako ce iznenadjenje biti taj trenutak ako ne skontate ba 10% od ovoga sto vam poklanjam ovim...

Sto? Zato sto volim svoj grad. I znam sta to znaci...


Ti si neki bas napaljen lik... :lol:
 
Мене зоолошки вртови уопште не привлаче. Ишла сам само кад сам морала и памтим их по смраду и по томе што се сви одушевљавају мајмунима, из мени необјашњивог разлога. Мени су они ужасно ружне животиње и изгледају ми као тешко ретардирани људи. :?
 
Кад смо код рибље, појма нисам имала да тамо више не стаје ни једанаестица, па сам се тако жестоко испалила. :lol:

А што је најгоре, ладно имам ред вожње у ком су лепо исцртане трасе, a нисам га ни погледала. :lol:
 
hehe...pa i ja sam juče...morao sam da pešačim od kosovske do centra....i baš prolazim pored riblje a oni ogradili nekim lancima, napravili parking, i kao to im je to - izmestili su stanicu...:roll: Neznam da li sam ja lud što sam očekivao neko konstruktivnije i urbanije rešenje..o pijaci da i ne govorim..:roll:
 
Čekaj ... polako... krenuli su ... za početak se menja ime Jovine gimnazije ... onda se kreči kafana "LAKO ĆEMO" pa onda se menja behaton staza pore ograde Jovine gimnazije, farba se ograda u metalik maslinasto zelenu boju sa perla efektom, onda se menja rasveta i partereno uređenje i praterna rasveta, pa hortikulturalni projekat, pa studija o izvodljivosti e tek onda dolazi na red farbanje tih lanaca oko pijace :-)
 

Back
Top