Sta najvise fali Novom Sadu

Ajoooo samo to ne !
NEEEEEEEEEEEEEEEEEE !

Sad će se povampiriti onaj ZELENI Miki-Šiki , jer će shavtiti da bi se tom stazom za rolanje poseklo najmanje 32 grane šiblja, 2,3 drveta i jedna samonikla mladica topole kao i da bi se razrovala minimum 3 krtičnjaka i 2,6 mravinjaka dok bi se zasigurno asfaltom resvuklo minimum 32.637,6 travki a to je JERES kakvu Miki Šiki ne bi preživeo jer još se nije oporavio od davanja 40 dana drveću na Keju :-)
 
:lol:

Sad sam pročitala u Blicu da počinje postavljanje behaton staza u Limanskom parku....A zašto behaton ljudi, pobogu? Taj behaton je uvek negde grbav, znaju oni koji rolaju, nikad ne postave te ploče ravno :(
Staze će biti široke 6 metara, dakle kao put....
E, a što se mene tiče, ne mora ta staza za rolanje da bude oko Limanskog parka, nek' je smeste gde hoće, samo da imamo mi roleraši gde da se vozikamo na miru...

Sad se setih da fali i još jedna Ledena hala...zimi kad se okupi u jednoj smeni 300 ljudi, uopšte se ne može klizati, samo gurancija...
A fali i jedno amatersko, alternativno pozorište...
 
Ines1864:
:lol:

Sad sam pročitala u Blicu da počinje postavljanje behaton staza u Limanskom parku....A zašto behaton ljudi, pobogu? Taj behaton je uvek negde grbav, znaju oni koji rolaju, nikad ne postave te ploče ravno :(
Staze će biti široke 6 metara, dakle kao put....
E, a što se mene tiče, ne mora ta staza za rolanje da bude oko Limanskog parka, nek' je smeste gde hoće, samo da imamo mi roleraši gde da se vozikamo na miru...

Sad se setih da fali i još jedna Ledena hala...zimi kad se okupi u jednoj smeni 300 ljudi, uopšte se ne može klizati, samo gurancija...
A fali i jedno amatersko, alternativno pozorište...
To i jeste suština : ubiti dve muve jednim udarcem !!!
Alternativno, amatersko pozorište se dobija rolanjem aktera po behatonu, na radost okupljenog građanstva, željnog lude, besplatne zabave !!! :lol:
 

Back
Top