Ljudi, prvi put nesto normalno, nesto sto vredi!

zmario

Početnik
Poruka
4
Neko vece sam trazio sta ima po netu i naleteo na ovaj sajt

www.master-pro.co.cc

To je klub biznismena na Balkanu!
Jos uvek traze nove clanove kojima pomazu da naprave svoj biznis.
Nije nikakav MLM i te gluposti, nista se ne prodaje, jednostavno imas profesionalnu podrsku u svom poslu.
Ja se uclanio i dobio svega i svacega, dobio svoj domen, extra kurs na cd-u za vodjenje poslovanja, ucestvujem u konferencijskim vezama i pomazu mi da napravim svoj biznis.
sajt je domaci!
Idite tamo sto pre, broj clanova im je ogranicen a i dobio sam poklon
USB flash memoriju.

Zanima me Vase misljenje.
 
Pre svega, KAKO očekivati od nekoga ko je, najblaže rečeno, P O L U P I S M E N, da bude USPEŠAN !? Još sebe nazivaju i ''Klub Biznismena'' !?

Uspešni su, ali možda u pljuvanju u dalj i obmanama....

Za ovaj tekst bi fasovali jedinicu i u petom osnovne.....

Idemo od početka,.....PRVO pravopis,....pa se javite opet......



jezik-1.gif



Usput.....NIŠTA nije besplatno.....SVE se plaća....kad te prodje euforija, pročitaj pažljivije....
 
ok, zanimalo me sta mislite...
Ja sam clanstvo platio 40 eura i dobio sam pristup njihovom pravom sajtu, ono je sasvim nesto drugo, s druge strane, stvarno su ljudi super, znaju posao koji rade, pocinjem sopstveni biznis i ja sam prezadovoljan. Stalno smo u kontaktu, salju mi razne skripte, formulare koji su mi potrebni, dobio sam multimedijalni cd, ma extra ljudi, stvarno vredi 5 puta vise nego sto traze za clanstvo. Jednostavno ti otvore milion vrata i svaka vode ka uspehu. Izvesni gospodin Dragan Kosaonvic njihov menadzer i moja kontakt osoba me lagano uvodi u posao i eto sta da kazem.... ja sam zadovoljan i vise od toga.
Stvarno prvi put da vidim nesto ovako kod nas, da neko stvarno hoce da ti pruzi nesto a da te ne oplacka.

Poz svima.
 
NIJE MI UOPSTE U CILJU DA ISTA REKLAMIRAM, nego ovde sam video svega i svacega, svakakvih poslova i obmana, samo zato forsiram ovo, da ljudi upoznaju nesto sto je stvarno ok.

Sto se tice GEM-a, cuo sam al ne privlaci me to, nevolim te poslove gde ja moram da vijam ljude te ih unesrecujem bas onako kako su mene unesrecili...
Stvarno sam radio svasta al jednostavno nemogu vise da se smaram sa tim stvarima.

Ovo sto se tice master-pro kluba, tu se sam trudis da uspes uz njihovu podrsku, bez ikakvih uclanjivanja i tih stvari. Cak sta vise, meni i svima u tom klubu nije u cilju da se primi jos clanova, jer sto ih ima vise to je gore za nas. Sto manje ljudi poseduje taj kurs to je bolje za nas... Eto totalno obrnuto od tih poslova gde se ljudi uclanjuju jedni preko drugih...

Jos jednom, pozdrav svima
 
zmario:
......, tu se sam trudis da uspes uz njihovu podrsku, bez ikakvih uclanjivanja i tih stvari. Cak sta vise, meni i svima u tom klubu nije u cilju da se primi jos clanova, jer sto ih ima vise to je gore za nas. Sto manje ljudi poseduje taj kurs to je bolje za nas... Eto totalno obrnuto od tih poslova gde se ljudi uclanjuju jedni preko drugih......

u svakom poslu ako se sam ne trudis, a narocito u razvijanju sopstvenog biznisa - nema uspeha.
naravno, sjajno je kad imaš i nečiju podršku.

ako je tačno da je za klub bolje da ima manje članova, a ti nas na ovaj način o tome obaveštavaš - malo je kontradiktorno. Takodje, ukoliko neka grupacija teži da ostane u manjini, ukoliko joj nije cilj da omasovi ono što je (kako tvrdiš) nešto dobro za svakog - onda nije naročito dobra organizacija.
 
Ljudi zaboravite da sam ista rekao, uopste necu nista vise da objasnjavam niti cu krociti na ovaj forum, ovo sto vi radite nicemu nevodi.
Jos jednom NISAM OVDE BIO DA BI IKOGA REKLAMIRAO, a to sto vi u svakoj mojoj reci trazite nesto sto "ne valja", pa posle ismevate to, to je samo Vas problem, a zato ste verovatno ovde, nemate problema u zivotu pa dodjete ovde malo da se ispraznite i pokazete kako ste "pametni" i kao kako ste nekog "provalili", jer verovatno ni na jednom drugom mestu to nemozete pokazati, nego ovde gde ste anonimni i gde vas niko nezna.
Strasno.
 

Back
Top