Vesna Pešić Koje su sličnosti i razlike izmedju Đinđića i Koštunice?

IDI_DADA_AMIN

Iskusan
Banovan
Poruka
5.486
Kada ste videli ovaj naslov, pretpostavili ste da ću ja da vam kažem koje su sličnosti izmedju Đinđića i Koštunice. Prevarili ste se. Preneću vam mišljenje o tome vice-premijera Božidara Djelića, koje je dao Novostima, 18. septembra ove godine.

Novosti: Sarađivali ste sa pokojnim premijerom Đinđićem, a sada sa Koštunicom. Koje su sličnosti a koje razlike izmedju njih dvojice?

Đelić: Sličnosti su što rade sve što je u njihovoj moći da unaprede Srbiju, :shock: :shock: i sigurno je da se radi o političarima evropskog kalibra. :shock: :shock: :shock: A, razlike su očigledne. Tiču se donekle ideologije, ali više - stila. Svima je jasno da sam bliži pokojnom Đinđiću.

Novosti: Poručili ste da ne ne odustajete od toga da jednog dana budete premijer. Ako ostvarite tu ambiciju, šta biste u svom radu „pozajmili" od Đinđića, a šta od Koštunice?

Đjelić: Od Đinđića sam naučio da lider uvek mora da bude pozitivan i hrabar. Od Koštunice bih „pozajmio" temeljitost, koju on najbolje pokazuje u slučaju Kosova.

Za početak, ja bih rekla da se Đelić neuvijeno šlihta Koštunici, tom političaru „evropskog kova". Ne znam šta mu zbog toga misli Boris Tadić.

Našu, ili bar moju, podršku za premijera, sada ili bilo kada, definitivno je izgubio.
 
Norma Kampl:
И зрелији.

ЛДП-овци су, сем свега, изгледа и - детињасти.

О потпуном одсуству смисла за политичку реалност сам већ раније говорила.


Govoriti o partiji , koja jedina ima mooda da kaze u lice Srbije politicku realnost, a to je , da je KiM, izgubljena teritorija, zavrsena prica, i pretesko breme za najtuzniju drzavu u Evropi......je .....ajde da ne lajem


LDP je politicki nerealan, a DS, DSS, i naravno , onaj olos od radikala i Veljine sekte, je realna, kada ubedjuje narod, kako ce , Kosovo zauvek biti u sastavu Srbije, pa mu jos to stavlja u prvi clan ustava, pa ga jos i tesi, kako ce, ako ipak neko ( SAD i EU) prizna samostalnost KiM, oni udariti sankcije celom naprednom svetu, koji ce placuci roptati pod teskim sankcijama uvedenim od Srbije???

Boze....... :roll:
 
IDI_DADA_AMIN:
[/B]
Govoriti o partiji , koja jedina ima mooda da kaze u lice Srbije politicku realnost, a to je , da je KiM, izgubljena teritorija, zavrsena prica, i pretesko breme za najtuzniju drzavu u
На вашу жалост, то НИЈЕ реалност. ( Јер да је изгубљена, ствар би одавно била завршена).

Поготово не у смислу у ком ЛДП то говори.

Према томе, ово и нема везе с том политичком незрелошћу и одсуству за реалност код ЛДП-а о којима ја говорим.

Дакле, ниси схватио ништа. :D


a DS, DSS, i naravno , onaj olos od radikala i Veljine sekte, je realna, kada ubedjuje narod, kako ce , Kosovo zauvek biti u sastavu Srbije, pa mu jos to stavlja u prvi clan ustava, pa ga jos i tesi, kako ce, ako ipak neko ( SAD i EU) prizna samostalnost KiM, oni udariti sankcije celom naprednom svetu, koji ce placuci roptati pod teskim sankcijama uvedenim od Srbije???
То си рекао ти. Ја не.

..ajde da ne lajem
То стално радиш, по свему судећи, не умеш другачије.

И шта друго него поново закључити - незрели клинци.
 

Back
Top