Devojke navijaci?

Ustvari ocekujem neki "rasisticki" odgovor, odnosno odgovore ali me ipak zanima vase misljenje. Prvi put kad sam bila na utakmici "provela" sam se mnogo bolje nego na bilo kojoj svirci koju sam posetila. Za mene to predstavlja posebnu vrstu "uzitka" i uvek odlazim kada mogu pogotovo kada su upitanju utakmice sa manje publike, odnosno sa pravim navijacima. Naravno da su mi mnogi ortaci zamerili, kao to nije za devojke ali sta da se radi?! Dakle kakav je vas stav o tome kada na tribini primetite devojku?

Ništa loše ne vidim u tome,naprotiv, nekada su sportski objekti i bili mesta za okupljanje i provod momaka i devojaka !
Danas je stanje drugačije, važe neka druga pravila i neke druge vrednosti;previše je nasilja na sporskim dešavanjima, tako da više volim devojku da vidim u sporskoj hali, nego na stadionu ! Ali, bilo kako bilo, devojke na tribinama su svakako lep prizor i osveženje !
 
malo je žena koje idu na tekmu zbog fudbala, što ih to zanima... ili prate neki trend, ili joj se sviđa neki fudbaler, a one što se utegnu, izbace svoje atribute i kao navijaju u kopu, to im je izgovor za droljizam...
 
aaaa, znaci ti spadas u onih 1% sto su debele i gadne pa ih niko ne gleda kada odu na tribinu? :lol:
,


Ne.
Prva stvar,ja na tribinu idem PRVENSTVENO ZBOG SEBE.A sad,da li se neko okrece za mnom na tribini,ili ne,me iskreno i ne zanima.Na tribinu dolazim kao devojka koja je tu da bodri svoj klub,i pritom maksimalno postuje da su tu tribinu osnovali muskarci,te ne dolazim polu gola,napuderisana,ispeglana,utegnuta,i ostalo.
Ja ne prilazim Marakani kada nisam obucena,kako smatram da dolikuje za takvo mesto.U svom zivotu ne bih obukla uz duks,ili obelezje kluba,nesto,osim farmerki i siroke trenerke. z;)
 
mam decka,vec 7 meseci.Decko koji je 7 godina na tribinama,

tumblr_lxru0lVc0O1qjf6g4o2_500.png
 
Hahahahahahahahahhahaahhahahaha prvo,imam decka,vec 7 meseci.Decko koji je 7 godina na tribinama,i ne,nisam ga tamo upoznala ;)
Drugo,zadovoljna sam svojim izgledom,i nemam potrebu da budem prihvacena.Sama sebi sam dovoljna ;)

Ti imas 15 godina a on je 7 godina na tribinama...hm, neka se cuva da ga ne optuze da je pedofil

Inace sve vise pocinjem da menjam misljenje o Delijama kad im klinka dolazi na tribinu, mislio sam da je to huliganska tribina
 

Back
Top