Siptari lete u nebo

Jerry Ropero

Poznat
Banovan
Poruka
7.375
U eksploziji koja se dogodila rano jutros u prištinskom naselju Dardanija, poginuli su Naim Murati, iz Breselca kod Gnjilana i Pljeurat Slamniku iz Prištine, a ranjeno je 12 osoba. Direktor Urgentnog centra Basri Lenjani izjavio je da je jedan od povređenih u teškom stanju, tri povređena su zadržana na lečenju, a šest je, posle ukazane lekarske pomoći, pušteno kući.

Portparol Kosovske policijske službe Veton Eljšani izjavio je da policija još nema informacije o motivu i uzroku eksplozije.

Kako je prenela kosovska televizija, Eljšani niti je demantovao, niti potvrdio eventntualnu povezanost jutrošnje eksplozije sa nedavnim ubistvom policajca Triumfa Rize.

'Policija ne želi da špekuliše ni sa jednim slučajem, ali ne isključuje niti odbacuje ni jednu mogućnost. Policijska istraga se vodi i u tom pravcu, i sigurno ćemo posle prvih izjava i početnog rada na terenu saznati nešto više', izjavio je Eljšani.

Vlada Kosova je osudila incident kao 'kriminalno delo koje šteti interesima Kosova'.

Premijer Agim Cceku poručio je da će biti iskorenjen kriminal i da se neće dopustiti da takva nedela ugrožavaju stabilnost Kosova.

Kako su javile agencije, eksplozija se dogodila u jednom tržnom centru u kome je oštećeno desetak radnji, a jedna zgrada se srušila.
 
Jerry Ropero:
cekaj sta je neukusno, kad nekog dignu u vazduh on obicno poleti od explozije u pravcu neba, ne?
naravno da se pitaš.
u čemu je razlika izmedju tebe i šiptara koji će temu o paljenju,miniranju,ubijanju i "letenju u nebo" srba postaviti na šiptarskom forumu?
nema razlike.
Ti si isti kao i svaki šiptar extremista.
Može se reći i da ste braća, volite iste stvari
 
DellBoy-011:
naravno da se pitaš.
u čemu je razlika izmedju tebe i šiptara koji će temu o paljenju,miniranju,ubijanju i "letenju u nebo" srba postaviti na šiptarskom forumu?
nema razlike.
Ti si isti kao i svaki šiptar extremista.
Može se reći i da ste braća, volite iste stvari


protiv extremizma se mozes samo boriti drugim extremizmom a ne skidanjem gaca i tolerancijom.

ti zivis u zemunu i nemas dodira sa siptarima i bosnjacima, tj muslimanima uopste. zato ti ovakve stvari ne razumes i nikad neces razumeti dok ne odes recimo jedno 3-4 meseca da zivis u Bujanovac, severnu Mitrovicu, Novi Pazar, ili Presevo.

samo ako si ekstreman ti opstajes i ostajes na granici prema njima. ako si tolerantan i miroljubiv , ti bezis , povlacis se , a oni osvajaju zivotni prostor tvoje drzave i nacije.
\

recimo ja cesto boravim na kosmetu i imam kontakte sa srbima sa kosmeta. znas li koji su ostali tamo? Najekstremniji. Oni koji idu goloruki na noz, bombu, pistolj, automatsku. Oni koji su spremni da umru za svoj narod i zemlju. Oni koji ce pre umreti nego otici. Samo su takvi ostali . Takav moras biti da bi bio Srbin granicar. Oni koji to nisu hteli ili mogli da budu oni su otisli. Eno ih sada zive u kraljevu, krusevcu, beogradu, nisu i drugim gradovima Srbije.

Ja imam par drugara medju momcima koji su cuvari mosta u Mitrovici. moj odlican drug je bio tu 17 marta 2004 na prvoj liniji tukao se i pucao sa siptarima i ranjen je od siptarske bombe.

ti i nemas nista srpsko u sebi. da vidis sta je pravo Srpstvo i ko su pravi Srbi savetukjem ti da odes malo do severne Mitrovice i vidis taj nas narod dole.

ja tebe razumem , ovo je za tebe nepoznata teritorija, al ono sto ne razumem jeste zasto ne verujes ljudima koji imaju visevekovna iskustva sa njima, nego izvlacis neki svoj zakljucak i ako veze blage sa ovim nemas .
 
pouleexplose.gif
 
ma da vi iz beograda ste kosmopolite, vi ste ono gradjani sveta i te fore. vi ljude ne delite na nacije, vec po karakternim osobinama i tako to , jel tako? e pa gradjani sveta otidjite malo do recimo pristine, podujeva, vucitrna , ili jos bolje juzne mitrovice pa mi javite kako su vas docekali vasi drugari siptarske kosmopolite sa tim vasim kosmopolitizmom.
 
.... sto se tice crnog humora od jagodine na vislje crni humor je pojam za ljude.... blago receno duduci ste za crni humor.... to je moje misljenje o crnom humoru ... naravno da se neki ne uvrede govorim o vecini cast izuzecima.... a s Cika dzerijem kolko god da se ne slazem drago mi je da postoje ljudi kao sto je on .... ko bi vam cuvao guzice da nije tako ... ja ne bi ...
 
Хм, мене занима шта им сад смета на Косову па постављају бомбе.....

Пре су били Срби, сада их нема више, у чему је онда проблем......

Види се да крупним корацима грабе ка демократији и Европи..... :wink:
 

Back
Top