O moderatorima

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

gost 13024

Domaćin
Poruka
3.927
E da vas vidim postovani forumasi....

Znam da uvijek imate sta da kazete na ovu temu, te vidjeh da nije skoro nista napisano na ovu temu i da nije bilo nekih diskusija.
Anketu nisam stavio jer mnogo je modova da bi anketirali..

Nego, izvolite, hvalite, kudite, pljujte ili kako vec volite da kazete..

Sta god da je krenite od mene...
 
hmmmm cek da vidim...

psih...mlogo dobar lik...ima ne 2 nego cele 3 daske u glavi(sto vecina ostalih nema) :lol:...ako sa njim nisam nabiJo zajedno 10000 postova na igrama i pastama za zube onda nista...nego od kad je post`o mod zabagreli mu zubi :mrgreen:

mare...bataliJo da muva ceo forum:D...i to mi se ne sviDZa...brinem se za njega...mislim da je postao papucar....steta...a biJo je doobar lik :lol: :D

milica...teska prsotina...i zbog toga je cenim :lol:......ali kad mi je rekla da admin je ima na ignore listi nisam mogo da verujem...pa dobro mora da ga je cimala svaki dan za nesto :D :mrgreen:

markoca...preuzeo igrice od Caleta.....tezak i nezahvalan pos`o...najbolji je biJo dok je donosiJo Caletu katanac i sa nama drzao kaldiJonicu za kol`ko ce vremena da prodje pre nego sto cale zatarabi temu :lol:

zaki...lik je.....ali je prs`o..ko i svi mi :lol:...preuzeo svastaru posle Caleta i jedva se boriJo sa najezdama iz poznastava i iznenadnim brisanjima i nestajanjem celih tema...ipak je nekako izdrz`o...ali kad se razvali u kavani onda se otkine :lol: :D

mozda sam nekog zaboraviJo nema veze....uglavnom svi su oni dobri ali jedan je biJo najbolji...Cale ce uvek biti u nasim srcima kao ultra mega giga mambo dzambo moderator i zato CALE skidam ti kapu naj si gori od svu decu :lol: :D
 
Najviše gotivim . . . ,moderatora podforuma Muzika...
drugi mod na istom podforumu nikada nije,tako da mislim da treba ubaciti tamo još jednog moderatora,i onaj jedan radi odlično,ali ne može stalno stići sve sam...
 
@rastamann .... odavno digao ruke od mene ... mozda sam mu i na ignore listi ... nekoliko puta me je banovao na 10ak minuta ... ali na kraju sve mi je oprostio :))))

@Peta W. ..... odavno digla noge od mene , mrzi me ...ali voli me ...kad nije na forumu :))))

@ Pisho .... s njim se vise ne druzim u RL ..izbegavao se maximalno ....

@ Cale .... je bio cool lik dok je imao nick @father .... posle se iskvario i samo je sljokao u kafani na Svastari i zato je smenjen ...pu pu pu alkoholicaru jedan ...pozz legendo :))))

@Lilu ... otisla je s foruma posto se zaljubila u mene .... cak je krenula i vene da sece .... ups . to sam gledao u nekom horor filmu ...ona je bila cool lik .... nestala je u vidu magle .....buuuuuuuu :)

@Markoca me nervirao oduvek zato sto je uvek predstavljao svog najboljeg prijatelja @ndjordja91 .... tako da su njih dvojica bili zaduzeni samo za decije igrice :))))

@Rajkec ...taj ako zna sada da upali net ...ubio me bog ... taj drnda u plocu , mislim mixetu ...nema njemu ovde mesta :)))

@jacques ...sta o njemu reci .... preuzeo od mene konobarisanje i napravio ceo haos na Svastari ... od previse sexa vise ni ne dolazi na forum .... odvalise ga novosadjanke :)))))

NASTAVAK U SLEDECEM BROJU
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top