crnke-strasne,osecajne|plavuse-bludne,prevrtljive???

Alexandra9:
A brinete? Nas si zaboravio... Sram te bilo... :lol: Mislim da boja kose nema ni najmanje veze sa osobinama osobe koja tu kosu nosi... Ne vidim nigde povezanost...

Mislim, devojka se ofarba, sto ne menja njenu bit... Ne znam kako drugacije da srocim... Ma ko je shvatio, shvatio je... :wink:
jao izvini za brinete :oops: pa jeste da boja kose ne karakterise devojku ali ipak nekako deluje na psihu posmatraca :)
 
acting_like_a_maniac:
Oduvek su mi crnke izgledale strastvenije i lakse se napalim na crnku! a plavuse sam oduvek posmtrao kao seks objekat,jer plavuse mi izgledaju tako bludno da tesko da mogu da zamislim duzu vezu sa njima dok je sa crnkama obrnuto!
sta vi mislite o tome????
slazem se sa tobom da to tako izgleda i mislim da je zbog toga sto su plavuse "izvikane". Ali sigurno nema veze sa osobom kakva je u stvari! Sve zavisi od osobe kako glada na koga!
 
Alexandra9:
A brinete? Nas si zaboravio... Sram te bilo... :lol: Mislim da boja kose nema ni najmanje veze sa osobinama osobe koja tu kosu nosi... Ne vidim nigde povezanost...

Mislim, devojka se ofarba, sto ne menja njenu bit... Ne znam kako drugacije da srocim... Ma ko je shvatio, shvatio je... :wink:
Pa ko bi drugi nego Alexandra uvek napisao pravu stvar.To sa bojom kose zaista nema veze i recimo ja znam mnogo vise plavusa koje su u dugoj vezi nego crnke,a uostalom nekima plavuse deluju privlacnije zbog nezne boje kose...
 
maja_:
Ernesto_Che:
meni je najgore....imam nedefinisano svetlo smedje plavkastu kosu...nisam ni plavusa ni brineta...kao i uvek, nedefinisana negde izmedju svega...

hej i moja je takva... :) sam sto me svi zovu "plavuso",pa et...pocela sam se i ja smatrat plavusom..

i ja isto!!!zimi mi je smedje/plava,a leti toliko posvetli da budem plavlja od svih plavusa koje znam!i jos kad me opisuju kazu `ona plava devojka`,mada ja sebe racunam kao smedju...
 
Alexandra9:
A brinete? Nas si zaboravio... Sram te bilo... :lol: Mislim da boja kose nema ni najmanje veze sa osobinama osobe koja tu kosu nosi... Ne vidim nigde povezanost...

Mislim, devojka se ofarba, sto ne menja njenu bit... Ne znam kako drugacije da srocim... Ma ko je shvatio, shvatio je... :wink:


Slazem se,a ne mogu vise da pisem,tako da je ovo i moj odgovor! :wink:
 

Back
Top