zajednicka vezba padobranaca Vojska Srbije i specijalci Ohaja

koliko to godina dolaze i skacu sa nasim padobrancima?!

" odnosno da se pokaze svim nasim patriotama na kojem nivou se racuna na nasu vojsku....." da prevedem, za amere mi predstavljamo samo potencionalnu rezervu i nista vise od toga, onda kad nas dovedu do toga da budemo na nivou njihove "nacionalne garde" sluzicemo im na isti nacin- za popunu njihovih borbenih sastava...
 
UberSukhoi:
Шиптари се спремају за рат, а то им омогућава и помаже Америка!
Какви специјалци, што не крену ти ''специјалци'' Охаја и 63. у шумици 1 на 1 (јединице)?
Зато што ће да на*ебу!!!!
Немају појма!

O cemu ti pises,covece.Kakav 1 na 1.Nije ti ovo CS.Vezba je imala "vise" ciljeve.I boli njih da li imaju pojma ili ne.Kao sto svi znamo oni nikad i ne moraju da dovedu te miseve do granica a kamo li preko.Nadomak smo popravnog ispita,svi igraci se uvode u igru.
 
m-i-m-i:
O cemu ti pises,covece.Kakav 1 na 1.Nije ti ovo CS.Vezba je imala "vise" ciljeve.I boli njih da li imaju pojma ili ne.Kao sto svi znamo oni nikad i ne moraju da dovedu te miseve do granica a kamo li preko.Nadomak smo popravnog ispita,svi igraci se uvode u igru.
Шалим се :lol: Какав лик... :lol: А не могу да верујем да има ликова који играју CS, probaj CoD! :lol:
 
Национална гарда су резервисти и свака држава има своје резервисте. Гувернер је главни, мада је то промењено ове године колико знам, па је председник САД главнокомандујући иако су гувернери све један од реда протествовали Конгресу.
 
Hvala Senko! Nisam to znala.
Ovo sto vi govorite je pogled profesionalaca, a ja kao laik koji to gleda, kao i vecina stanovnika Srbije, koji nisu profesionalni vojnici, verovatno su bili odusevljeni. Ne znamo mi sta je to garda i ostalo, ali mislim da je dobro da se popularise Vojska i padobranci...Meni je biloi zanimljivo, ali sam ocekivala da vidim vezbu, a ne kako jedu ovi zmije i kornjace. Opet i to je deo vojnicke obuke i zivota. Steta sto je bilo lose vreme.
 
gazela:
Hvala Senko! Nisam to znala.
Ovo sto vi govorite je pogled profesionalaca, a ja kao laik koji to gleda, kao i vecina stanovnika Srbije, koji nisu profesionalni vojnici, verovatno su bili odusevljeni. Ne znamo mi sta je to garda i ostalo, ali mislim da je dobro da se popularise Vojska i padobranci...Meni je biloi zanimljivo, ali sam ocekivala da vidim vezbu, a ne kako jedu ovi zmije i kornjace. Opet i to je deo vojnicke obuke i zivota. Steta sto je bilo lose vreme.

Ма која војска, дошли резервисти, мож' мислити. Ето на шта смо спали и то је преседан пошто Национална гарда не тренира ван САД са другим војскама (колико ја знам).
 

Back
Top