zarada surfom

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Neke kompanije irade tako sto se reklamiraju "p kliku" znaci kliknes pa ti recimo tvoja maticna kompopanija preko kkoje si se registrovao/la obracuma na tvoj racum neku svotu a ta doticna kompanija moze da se hvali kako je posecen njem sajt i bilo je nekih pregleda sto tebe i neinteresuje preterano nego ti samo poecava konto na racunu i to ti je to ukratko ali iznosi su mali oko 5 centi a vecina isplacuje kada skupis oko 500$ i predlog i\otvori jos jedan aloh bilo gde jer ces imati djubreta na mail obx-u i neces imati dobar pregled tvojih primljenih poruka.
A li isplacuju i kako preko koje banke kod nas to neznam kako funkcionise kod nas u SCG
 
Sve je to lepo, otisao ja tamo, popunio formular, sve kako treba, kliknuo na Join, on me prebaci na stranicu gde se bira E-gold ili Join for free, ja odaberem Join for free, a on me vrati da ponovo popunjavam formular. Dakle sve je uneto kako treba, nema poruke o gresci u popunjavanju, itd...
Vrati me na bazicnu log in stranu,kao da sam prvi put dosao na sajt. Naravno da ni posle nekoliko pokusaja ne mogu da se ulogujem kao member, dobijam poruku Incorect Login. Sto nije ni cudno, gledajuci da mi nije potvrdio registraciju nijednom...

Jel se nekom ovo desilo ? Jel nesto ne radim kako treba ?
 
e ljudi, to su generalno navlake .. kao trebate da sakupite odredjenu svotu da bi vam isplatili, a onda, kada se priblizite tom iznosu, zadaci prestaju da pristizu .. mada, s' druge strane, neki ljudi mi kazu da su uspeli svojevremeno da namlate dobre pare sa tim .. e sada, treba biti pametan :)
 
E BRE TO JE TEZAK SMOR ; TO TI JE ONO TIPA : DOBIJES MAIL U KOME IMAS NEKOLIKO LINKOVA KOJE TREBAS DA POSETIS , ZA SVAKI PROCITAN MAIL DOBIJAS NEKOLIKO CENTI ( to je jako malo ) . ONI SALJU RECIMO JEDAN MAIL DNEVNO , A ISPLATA JE TEK KAD SAKUPIS ODREDJENU SVOTU RECIMO 30$ . E SAD DA BI SKUPIO TOLIKO NOVCA TREBA TI JEDNO GODINU DANA , I VREME KOJE CES ISTROSITI NA NETU POSECIVAJUCI TE SAJTOVE CE TE KOSTATI VISE OD TIH 3O$ , JER TI MORAS DA SACEKAS DA TI UPOTPUNOSTI UCITA STRANICU . ZNACI JEDAN MAIL ISGUPIS U PROSEKU OD 3-5 MIN , PA RACUNAJ DA LI TI SE ISPLATI .
P.S. RAZMISLI KOLIKO CES SE TI CIMATI ZA TAKO NESTO !
 
Ovdje se mozete prijaviti za Cash Surfers,registracija je besplatna,samo skinete njihov program (mali bar na kojem se okrecu reklame),a placaju i do 1$ po satu.Ne morate svaki cas mijenjati URL adresu kao kod Spedie,mozete zaradjivati i kada ste offline u browseru,samo da program zna da ste tu moracete ponekad i promijeniti neki URL.
Nije lose,a u svakom slucaju da vam se ne svidja uvijek mozete da izadjete i obrisete account.
Nema gubitka,a dobitak raduje! ;-)
Pokusajte svakako je besplatno,ako ne valja-brisi!
evo linka
http://www.cashsurfers.com/signup.asp?referrer=LedenoDoba
 
Pa covek spamovao pola foruma, sta mislis da je gledao teme? To njega uopste ne zanima sta je bilo gde napisano. Samo da prospe idiotluke i da bezi.
Moderatori, 'ocete da ga sklanjate il' da ga ja skinem k'o vrapca, iz pracke?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top