Da li vam se zhelje ikad ostvaruju?

chudni putevi su koji nam ostvare i neshto shto smo znali da bi dobro da se desi, ali nachin se nije ni nazirao...zato i nisam smjela da pozelim...i inache to ne radim...ne umijem...ali tako kockice popadaju...i nisam verovala svojim ochima, kako se slozi kad treba, u poslednjem trenutku...tako se preokrene sve...ali, ne moze sve to, koliko god silno da zelish...
 
milicaanchy:
Pitam...jer sam ja ove godine pozhelela neshto...i nema shta nisam radila,ishla po crkvi,bacala silne pare u bunar zhelja,ovo ono :roll: a od zhelje-cjorak.Aj da sam pozhelela avione,kamione,milione :lol: nego sam bila skromna...:(
poshto sam sad zavrshila sa ispovestima :P
Da vas chujem :)

Uglavnom da, mada ume da se desi da koliko god zeleo *ebiga nekad se jednostavno neda.............
 
milicaanchy:
Pitam...jer sam ja ove godine pozhelela neshto...i nema shta nisam radila,ishla po crkvi,bacala silne pare u bunar zhelja,ovo ono :roll: a od zhelje-cjorak.Aj da sam pozhelela avione,kamione,milione :lol: nego sam bila skromna...:(
poshto sam sad zavrshila sa ispovestima :P
Da vas chujem :)
da,ostvaruju se!! Nazalost ne sve i ne tako brzo koliko bih ja zelela,ali...ipak sam zadovoljna..Treba jos na nekim zeljicama da poradim i onda kada i to bude,bicu poprilicno srecna!! :lol: :)
Mislim da su mi se do sada ispinile sve normalne i realne zelje,a ono sto sam ja sama unistila,to vise ne moze da mi se ostvari nikako...nazalost...ili mozda jednoga dana,ako ne bude suvise kasno..
Inace,ja ne prepustam nista slucaju,jednostavno se primim posla i sve ucinim da mi se zelja ostvari... :) :)
 

Back
Top